Zájezdy do Francie

Poznávací zájezdy do Francie

 • Zájezdy do Paříže
 • Zájezdy k zámkům na Loiře
 • Zájezdy do Normandie a Bretaně
 • Zájezdy na Francouzskou riviéru
 • Zájezdy do Provence
 • Zájezdy do Alsaska a Burgundska
 • Zájezdy na Korsiku
 • Zájezdy do Pyrenejí
 • Všechny poznávací zájezdy do Francie:

  Provence - královskou Francií

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 590 Kč
  Na jih Francie povede naše cesta, kde během 10 dnů poznáte největší lákadla a nejslavnější místa slunné Provence. Provence - krajina naplněná sluncem a mnoha vůněmi. Provence - krajina malebných vesniček, levandulových polí, starobylých klášterů. Provence je ale hlavně naplněná mnoha římskými památkami. Provence je jednou z nejkrásnějších oblastí Francie.

  Malebná Bretaň a Normandie

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 490 Kč
  Bretaň - dcera oceánu. Bretaň se slavnými megality, dolmeny a menhiry. Bretaň je jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie. Bretaň proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám v Bretani po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Kromě nich v Bretani uvidíte divoké pobřeží s útesy, přírodní parky i řadu sakrálních památek typických právě pro Bretaň. V Bretani nabízíme ubytování v luxusně vybavených karavanech v kempu, kde je i bazén, v ...

  Francouzská Riviéra

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 490 Kč
  Mondénní život na Francouzské riviéře. Slavná místa, která se vepsala do našeho povědomí i prostřednictvím mnoha filmů a dokumentů. Kouzlo Riviéry objevili jako první Angličané již v 18. století. Od 20. století se zde smetánka zabydlela celoročně. Zůstaly zde po ní elegantní vily. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal tento kraj mnoho malířů, mezi jinými např. H. Matisse a P. Picassa. Teplé sluneční paprsky zvýrazňují barvy a vůně. Papriky, česnek a olivy proměňují síť plnou středomořských ryb v živý epitaf ...

  Španělsko, francouzská Riviéra

  náhled10a 12-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 12 490 Kč
  10 dnů a dvě země. Španělsko a jih Francie. Připravili jsme pro vás velmi zajímavý kombinovaný zájezd, kde se můžete rekreovat jak na plážích Francouzské Riviéry, tak na pobřeží Costa Maresme ve Španělsku. Zároveň poznáte atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety. Ve Španělsku tvoří Costa Maresme začátek Costa Dorada, tj. Zlatého pobřeží, které se tak nazývá pro své dlouhé písečné pláže. U zájezdů je ...

  Romantická Korsika

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 990 Kč
  Korsika je ostrov ležící v západním Středomoří a spadá pod správu Francie. Korsika je čtvrtým největším ostrovem ve Středozemním moři. Poznejte s námi překrásný ostrov se špatnou pověstí, jak Korsiku charakterizoval Arnošt Černík ve své knize "Na ostrově krevní msty". Strmé hory na Korsice dosahující výšky přes 2 500 metrů se zde tyčí nad průzračným mořem. Vychutnáte návštěvy starobylých městeček Korsiky, zasazených v překrásné přírodě, i koupání na západním pobřeží Korisky. Ostrov Korsika, jehož nejkrásnější subtropická ...

  Romantická Korsika - varianta s horami, vodopády a kaskádami

  náhled11-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 13 990 Kč
  Ostrov Korsika nabízí neskutečné hory, vysoké a strmé, nepřístupné, s nejvyšším vrcholem Monte Cinto (2 710 mnm.). Poznejte s námi překrásný ostrov se špatnou pověstí, jak Korsiku charakterizoval Arnošt Černík ve své knize "Na ostrově krevní msty". Strmé hory na Korsice dosahující výšky přes 2 500 metrů se zde tyčí nad průzračným mořem. Vychutnáte návštěvy starobylých městeček Korsiky, zasazených v překrásné přírodě, i koupání na západním pobřeží Korisky. Ostrov Korsika, jehož nejkrásnější subtropická ...

  Korsika

  náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 990 Kč
  Korsika je překrásný ostrov ve Středozemním moři, jehož příroda nabízí nejenom azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pínií a korkových dubů. Korsika je „Ostrov krásy – kolébka vendety – perla Středomoří – pohoří v moři - spojení světla a vůní“ – všechny tyto atributy a jistě i mnohé další charakterizují Korisku, neboť jen těžko najdete jinde ve světě takovou hustotu přírodních krás na tak malém území jako právě na Korsice.

  Provence a francouzský kras

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
  Provence je oblast v jihovýchodní Francii, ležící u pobřeží Středozemního moře. Jméno pochází z latinského slova provincie – Provence se stala první mimoitalskou provincií Římanů. Tento zájezd nejen do Provence je zaměřen na jedinečnou krasovou oblast jižní Francie typickou rozsáhlými vápencovými náhorními plošinami, které jsou rozřezány vodními toky na strmé a hluboké kaňony. V těchto místech jsou rozeseta kamenná městečka, která mají díky své poloze velmi malebný ráz. Také budete mít možnost koupání v průzračné vodě řek na místech, kde kaňony vytváří zajímavá přírodní ...

  Gaskoňsko, Pyreneje, Atlantik

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 690 Kč
  Vydejte se s námi poznávat hory na pomezí Francie a Španělska, které dělí Pyrenejský poloostrov od zbytku Evropy. Navštívíme historická města Toulouse, Carcassonne, Albi i letoviska na pobřeží Atlantického oceánu - Biarritz a baskický San Sebastian, poutní městečko Lurdy. Tento zájezd Vás zavede i do francouzské části Pyrenejí. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst.

  Památky a přírodní parky Provence

  náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
  Na našem podrobném poznávacím zájezdu navštívíte nejkrásnější místa jihu Francie, zejména v oblasti Provence. Jižní Francie - to jsou přírodní parky Luberon a Camarque. Slunce, jas a tradice, stopy Gogha, Cézanna i Gauguina. Plameňáci, bílí koně a cedrové lesy, kouzlo přístavního města Marseille, papežského Avignonu a římského Arles.

  Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

  náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 790 Kč
  Máte více času a chcete poznat sever Francie podrobněji, ne jen během několika dnů strávených v Paříži? Na tomto zájezdu do Francie jsme se rozhodli spojit pro vás největší turistická lákadla severní části Francie, která se obvykle navštěvují pouze v kratších zájezdech. Ve Francii uvidíte nejvýznamnější zámky na Loiře, které vás uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými zahradami. A dále ve Francii to bude divoké pobřeží s útesy, přírodní parky a řadu sakrálních památek ...

  Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 690 Kč
  Na tomto zájezdu navštívíte vzdálenější ale neméně krásné zámky na Loiře, významná historická města Francie (Chartres, Chinon aj.) i působivé pobřeží divokého Atlantického oceánu.

  Bordeaux a Akvitánie

  náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 13 590 Kč
  Tento poněkud turisty opomíjený kraj nabízí nejen nekonečné pláže Atlantiku a největší písečnou dunu Evropy Pilat, ale i zelené vnitrozemí. Románské a gotické kostely a katedrály (UNESCO), La Rochelle, město tří mušketýrů i historické Poitiers či Bordeaux. Ale hlavně to nejznámější - lahodné odrůdy a známé značky proslulého vína a koňaku. A pro milovníky moderní techniky tu je návštěva parku filmových projekcí Futuroscope.

  Alsasko, Lotrinsko, romantická údolí Rýna a Mosely

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 8 590 Kč
  Vydejte se s námi na severovýchod Francie a k našim sousedům v Německu. Podíváme se do "křižovatky Evropy" - Štrasburku, do dřívějšího sídla lotrinských vévodů - Nancy, dále navštívíme korunovační město římských císařů a německých králů - Cáchy a mnoho dalších zajímavých měst.

  Pikardie a Ardeny

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 990 Kč
  Pro mnohé méně známé oblasti Pikardie a Ardeny jsou historicky významné a svým návštěvníkům mají jistě co nabídnout. Na tomto zájezdu navštívíme krásná historická města zapsaná na seznamu UNESCO (Remeš, Amiens), místa spojená s významnými bitvami (Verdun, Kresčak), kouzelné hrady, zámky a pevnosti (Pierrefonds, Sedan) a mnoho dalších zajímavostí.

  Krásy francouzské i italské Riviéry, Provence

  náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Itálie, ceny od 19 990 Kč
  Tento zájezd Vás zavede do malebné části Ligurské riviéry, která dostala název Riviéra Ponente - Palmová riviéra. Dále zájezd pokračuje do oblasti francouzské Riviéry k věhlasným místům jako jsou Monaco, Nice, Saint Tropez a poté do romantické části Francie - světoznámé Provence.

  Provence s vůní levandule a koupáním - letecky

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 22 990 Kč
  Nabízíme Vám možnost navštívit letecky jednu z nejznámějších oblastí Francie, která se nachází na jihovýchodě země, a své návštěvníky okouzluje svými přírodními krásami a historickými městy.

  Klenoty a zahrady Normandie

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 790 Kč
  Zájezd Vás zavede do malebné části Francie - pobřežní Normandie, kde navštívíte významné památky i zahrady.

  Normandie a výlet na ostrov Jersey

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 790 Kč
  Zájezd Vás zavede do malebné části Francie - pobřežní Normandie, kde navštívíte významné památky i zahrady. Zájemci si mohou přikoupit fakultativní výlet na britský ostrov Jersey.

  NP Gran Paradiso, údolí Aosty, Mont Blanc

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, Francie, ceny od 10 990 Kč
  Tato cesta pod velikány Evropy Vás zavede do nádherného údolí Aosta. Z tohoto údolí podnikneme výlety ke známým čtyřtisícovkám jako jsou Mont Blanc, Matterhorn. Obdivovat budeme také úchvatnou přírodu v NP Gran Paradiso.

  Korsika - turistika a moře

  náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 13 690 Kč
  Korsika je 4. největší ostrov Středozemního moře, který vždy lákal pěší turisty svými krásnými horami a nádherným, čistým mořem. Ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

  Francouzské a španělské Pyreneje

  náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 390 Kč
  Milujete pěší turistiku a hledáte oblast s relativně stabilnám počasím? Pak se nechte zlákat a vydejte se s námi poznávat hory na pomezí Francie a Španělska, které dělí Pyrenejský poloostrov od zbytku Evropy. Tento zájezd je zaměřen na poznání francouzské části Pyrenejí, ale podíváte se také do nádherné španělské části. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst. Podniknete řadu výletů ve snad nejkrásnější oblasti Pyrenejí, v okolí nejvyšší hory francouzské části pohoří Vignemale a zároveň navštívíte nádherně položená letoviska Biarritz či San Sebastian u ...

  Francouzské Pyreneje, Andorra a NP St. Maurici

  náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 990 Kč
  Pyreneje jsou jedinečné svým množstvím potoků a dravých řek, které tvoří i nádherné vodopády. Vydejte se s námi na zájezd s lehkou pěší turistikou, který Vám umožní kochat se touto nádhernou přírodou.

  Savojské Alpy

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
  Tento zájezd nás zavede pod masiv nejvyšší hory Alp Mont Blancu, který tvoří přirozenou hranici mezi Francií a Itálií. Navštívíme hluboká údolí z obou stran Mont Blancu, ve Francii i v Itálii, a známá horská střediska (Chamomix, Val d’Isere, Courmayeur aj.). Lehkými pěšími výlety, lanovkami nebo vláčkem se dostaneme na krásné a úchvatné vyhlídky, ze kterých uvidíme bíle zářící ledovce, vrcholy Mont Blancu a dalších alpských velikánů. Údolí Aosta v severozápadní Itálii patří k nejmalebnějším oblastem Alp. NP Gran Paradiso v Itálii má romantická údolí s pohledy na čtyřtisícový vrchol Gran Paradiso. Další monumentální horou na seznamu bude Matterhorn, král hor, ležící na pomezí Itálie a Švýcarska.

  Paříž a zámek Fontainebleau

  náhled5-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 5 290 Kč
  Paříž, perla Francie a její hlavní město. Skvost, který si každý musí zamilovat. V naší nabídce nemůže chybět Paříž. Paříž je město umění a kultury, pestrého života a zábavy. Paříž je město, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí nostalgií zobrazovanou štětci umělců na Montmartru. V každém ročním období je Paříž zajímavá a vždy jiná. Paříž vám umožní prohlédnout si ...

  Paříž a zámky na Loiře

  náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 6 490 Kč
  Oblast zámků na Loiře patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Pojede po stopách velkých francouzských králů, stavitelů těch nejkrásnějších zámků, jaké si jen lze představit. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

  Metropole Paříž, Londýn, jižní Anglie a zámky Windsor, Versailles

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 990 Kč
  Londýn - historická metropole Velké Británie, sídlo mnoha významných muzeí a nádherných památek na Temži. Paříž - metropole Francie - leží na Seině a nabízí rovněž slavná muzea s rozsáhlými sbírkami, monumentální stavby, plavbu lodí po Seině a nedaleký zámek Versailles.

  Metropole Paříž, Londýn a jižní Anglie

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 650 Kč
  Londýn - historická metropole Velké Británie, sídlo mnoha významných muzeí a nádherných památek na Temži. Paříž - metropole Francie - leží na Seině a nabízí rovněž slavná muzea s rozsáhlými sbírkami, monumentální stavby, plavbu lodí po Seině a nedaleký zámek Versailles.

  Paříž pro děti

  náhled5-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 5 290 Kč
  Nedaleko Paříže se nachází slavný Disneyland, který láká nejen děti, ale i dospělé. K tomu slavná Paříž se svými památkami, Eiffelovkou, Seinou a Louvrem. A nedaleko Paříže nádherný zámek a zahrady Versailles.

  Paříž - letecky

  náhled4-denní letecký poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 490 Kč
  Paříž je město umění a kultury, pestrého života a zábavy. Paříž je město, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí nostalgií zobrazovanou štětci umělců na Montmartru. V každém ročním období je Paříž zajímavá a vždy jiná.

  Jižní Francie - krásy Provence

  náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 7 490 Kč
  Zájezd za památkami i přírodními krásami tohoto nádherného kraje, kde objevíte kouzlo papežského Avignonu i římského Arles, půjdete ve stopách Van Gogha i Gaugina, projedete krásnou provensálskou krajinou i deltou řeky Rhony v přírodním parku Camargue a čeká Vás mnoho dalšího.

  Francouzská Riviéra

  náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 7 490 Kč
  Jih Francie, to je hlavně Francouzská riviéra. Zde navštívíte mondénní letoviska proslavená pobytem filmových hvěz, Monte Carlo automobilových zájezdů, Saint-Tropez nejen slavného četníka.

  Normandie a Bretaň

  náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 7 490 Kč
  Atlantik, jeho členité pobřeží, dlouhá historie, či spíše prehistorie, mnoho malých středověkých městeček, klášterů a dalších památek. Bretaň - jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie, kterou proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Normandie skýtá neobyčejné bohatství architektonických památek z různých dob.

  Alsaská pohádka o víně

  náhled5-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 5 490 Kč
  Místa málo známá a málo navštěvovaná - pomezí Francie a Německa, Alsasko - kraj vína, vinohradů, hrázděných domů. Málokde v Evropě se podařilo stmelit kuturu dvou národů jako v Alsasku. Svědčí o tom i svátky, alsaská slavnost roku - Průvod trubačů a alegorických vozů.

  Burgundsko, Champagne

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 8 990 Kč
  Na našem zájezdu můžete navštívit regiony východní Francie - Burgundsko, Champagne. Oba tyto kraje mají dlouhou historii, kterou připomínají světoznámé stavby. Burgundsko samo sebe považuje za srdce Francie. Je to prosperující kraj s bohatou historií, se světoznámými víny, vydatnou, ale znamenitou kuchyní a velkolepou architekturou. Champagne je zvučné slovo vyvolávající představy oslav a světoznámé katedrály v Remeši. Champagne také přitahuje milovníky šampaňského vína. A také ctitele kultury a to zejména pozoruhodnými kostely.

  Info Paříž

  Info Bretaň

  Info Korsika

  Info Provence

  Info Normandie