Zájezdy do Francie

Poznávací zájezdy do Francie

 • Zájezdy do Paříže
 • Zájezdy k zámkům na Loiře
 • Zájezdy do Normandie a Bretaně
 • Zájezdy na Francouzskou riviéru
 • Zájezdy do Provence
 • Zájezdy do Alsaska a Burgundska
 • Zájezdy na Korsiku
 • Zájezdy do Pyrenejí
 • Všechny poznávací zájezdy do Francie:

  Španělsko, francouzská Riviéra

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 14 490 Kč
  10 dnů a dvě země. Španělsko a jih Francie. Připravili jsme pro vás velmi zajímavý kombinovaný zájezd, kde se můžete rekreovat jak na plážích Francouzské Riviéry, tak na pobřeží Costa Maresme ve Španělsku. Zároveň poznáte atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety. Ve Španělsku tvoří Costa Maresme začátek Costa Dorada, tj. Zlatého pobřeží, které se tak nazývá pro své dlouhé písečné pláže. U zájezdů je ...

  Francouzská Riviéra

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, připravujeme
  Na našem zájezdu uvidíte perly francouzské Riviéry jakou jsou Nice, Cannes, Antibes i jeden z ministátečků Evropy Monaco - Monte Carlo.

  Romantická Korsika

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 14 790 Kč
  Korsika je ostrov ležící v západním Středomoří a spadá pod správu Francie. Korsika je čtvrtým největším ostrovem ve Středozemním moři. Poznejte s námi překrásný ostrov se špatnou pověstí, jak Korsiku charakterizoval Arnošt Černík ve své knize "Na ostrově krevní msty". Strmé hory na Korsice dosahující výšky přes 2 500 metrů se zde tyčí nad průzračným mořem. Vychutnáte návštěvy starobylých městeček Korsiky, zasazených v překrásné přírodě, i koupání na západním pobřeží Korisky. Ostrov Korsika, jehož nejkrásnější subtropická ...

  Romantická Korsika - varianta s horami, vodopády a kaskádami

  náhled11-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 15 690 Kč
  Ostrov Korsika nabízí neskutečné hory, vysoké a strmé, nepřístupné, s nejvyšším vrcholem Monte Cinto (2 710 mnm.). Poznejte s námi překrásný ostrov se špatnou pověstí, jak Korsiku charakterizoval Arnošt Černík ve své knize "Na ostrově krevní msty". Strmé hory na Korsice dosahující výšky přes 2 500 metrů se zde tyčí nad průzračným mořem. Vychutnáte návštěvy starobylých městeček Korsiky, zasazených v překrásné přírodě, i koupání na západním pobřeží Korisky. Ostrov Korsika, jehož nejkrásnější subtropická ...

  Korsika

  náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 14 590 Kč
  Korsika je překrásný ostrov ve Středozemním moři, jehož příroda nabízí nejenom azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pínií a korkových dubů. Korsika je „Ostrov krásy – kolébka vendety – perla Středomoří – pohoří v moři - spojení světla a vůní“ – všechny tyto atributy a jistě i mnohé další charakterizují Korisku, neboť jen těžko najdete jinde ve světě takovou hustotu přírodních krás na tak malém území jako právě na Korsice.

  Provence a francouzský kras

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 990 Kč
  Provence je oblast v jihovýchodní Francii, ležící u pobřeží Středozemního moře. Jméno pochází z latinského slova provincie – Provence se stala první mimoitalskou provincií Římanů. Tento zájezd nejen do Provence je zaměřen na jedinečnou krasovou oblast jižní Francie typickou rozsáhlými vápencovými náhorními plošinami, které jsou rozřezány vodními toky na strmé a hluboké kaňony. V těchto místech jsou rozeseta kamenná městečka, která mají díky své poloze velmi malebný ráz. Také budete mít možnost koupání v průzračné vodě řek na místech, kde kaňony vytváří zajímavá přírodní ...

  Památky a přírodní parky Provence

  náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 13 990 Kč
  Na našem podrobném poznávacím zájezdu navštívíte nejkrásnější místa jihu Francie, zejména v oblasti Provence. Jižní Francie - to jsou přírodní parky Luberon a Camarque. Slunce, jas a tradice, stopy Gogha, Cézanna i Gauguina. Plameňáci, bílí koně a cedrové lesy, kouzlo přístavního města Marseille, papežského Avignonu a římského Arles.

  Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

  náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 690 Kč
  Máte více času a chcete poznat sever Francie podrobněji, ne jen během několika dnů strávených v Paříži? Na tomto zájezdu do Francie jsme se rozhodli spojit pro vás největší turistická lákadla severní části Francie, která se obvykle navštěvují pouze v kratších zájezdech. Ve Francii uvidíte nejvýznamnější zámky na Loiře, které vás uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými zahradami. A dále ve Francii to bude divoké pobřeží s útesy, přírodní parky a řadu sakrálních památek ...

  Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, připravujeme
  Na tomto zájezdu navštívíte vzdálenější ale neméně krásné zámky na Loiře, významná historická města Francie (Chartres, Chinon aj.) i působivé pobřeží divokého Atlantického oceánu.

  Jarní návštěva Provence

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 990 Kč
  O tom, že jihofrancouzská Provence není jen vůně koření a levandule se přesvědčíte při jarním putování tímto rozmanitým krajem. Kamenná městečka s kostelíky porostlými lišejníkem, divocí koně, starověký akvadukt, cedrový les a hory i prastaré opatství vás přenesou do snů Cézanna a Van Gogha, kteří tu vytvořili svá zásadní díla. Složitou papežskou historii si připomeneme v Avignonu a slavné časy námořní zase v Marseille s malebným přístavem. Provence na jaře nabízí všechny své krásy čerstvé a v rozpuku.

  Nejkrásnější francouzské zahrady a levandulové slavnosti

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 690 Kč
  Francie je nesmírně atraktivní země, která může nabídnout prakticky vše, čeho se návštěvníkovi zachce. Francouzská zahrada je pojem přesahující oblast architektury, kde jinde by měl turista potěšit své "zahradní" oko? A fialové, omamně vonící levandule spadají do kategorie pohádky. Levandule patří k Provence, jako Provence patří k Francii.

  Provence s vůní levandule a koupáním - letecky

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 26 590 Kč
  Nabízíme Vám možnost navštívit letecky jednu z nejznámějších oblastí Francie, která se nachází na jihovýchodě země, a své návštěvníky okouzluje svými přírodními krásami a historickými městy.

  Malebná Bretaň

  náhled9-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 990 Kč
  Bretaň - dcera oceánu. Bretaň se slavnými megality, dolmeny a menhiry. Bretaň je jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie. Bretaň proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám v Bretani po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Kromě nich v Bretani uvidíte divoké pobřeží s útesy, přírodní parky i řadu sakrálních památek typických právě pro Bretaň. V Bretani nabízíme ubytování v luxusně vybavených karavanech v kempu, kde je i bazén, v ...

  Zahrady a zámky Normandie

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, připravujeme
  Zajímavý zájezd do Normandie a Bretaně za poznáním nejkrásnějších zahrad, hradů a opevněných městeček. Navštívíme zahrady Shamrock,Bois des Moutiers nebo Brécy, opevněná města Dinan, Vitré, slavné opatství Mont-St.-Michel, nejhezčí hrad Bretaně Josselin. Užijte si poklidnou atmosféru malých středověkých městeček a toulky zahradami.

  Normandie a severní Bretaň

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 790 Kč
  Zájezd Vás zavede do malebné části Francie - pobřežní Normandie, kde navštívíte významné památky i zahrady.

  Languedoc a Roussillon

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 15 490 Kč
  Historický kraj na pomezí Francie a Katalánska, kde se Pyreneje setkávají se Středozemním mořem, památky UNESCO, katarské hrady a historie albigenských, kouzelná příroda, nejkrásnější vesnice Francie, skvělé víno a středomořská kuchyně, slavný „žlutý horský vláček“ i technický zázrak Canal du Midi. Dovolená za poznáním, přírodou a gastronomií s koupáním ve Lví zátoce.

  Gaskoňsko a zelené srdce Francie, kanál du Midi

  náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 15 990 Kč
  Jihozápadní Francie - kolébka nejstarší evropské kultury, ráj statečných Gaskoňců, opevněných středověkých vesnic „bastid“ a klášterů, významných památek UNESCO, půvabné krajiny podél kanálu du Midi.

  Zelený ráj Francie

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 990 Kč
  Zážitkový poznávací zájezd - lehká turistika, gastronomie a víno, nejkrásnější řeky, kaňony, zahrady a památky UNESCO. Dýchne na vás pravěk (malovaná jeskyně), středověk (zachované horské vesnice s hrady a Svatojakubská cesta) i nejnovější současnost (nejvyšší most v Evropě Millau).

  Bordeaux a Akvitánie - letecky

  náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 26 990 Kč
  oznávací zájezd s koupáním na nejkrásnějších plážích Atlantiku a za památkami, gastronomií a vínem. Tento poněkud turisty opomíjený kraj nabízí nejen nekonečné pláže Atlantiku a největší písečnou dunu Evropy Pyla, ale i zelené vnitrozemí, románské a gotické kostely a katedrály, četné památky UNESCO, město tří mušketýrů La Rochelle i historické Poitiers či Bordeaux. Ale hlavně to nejznámější – lahodné odrůdy a známé značky proslulého vína a koňaku, mořské plody a čerstvé ryby.

  NP Gran Paradiso, údolí Aosty, Mont Blanc

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, Francie, ceny od 12 990 Kč
  Tato cesta pod velikány Evropy Vás zavede do nádherného údolí Aosta. Z tohoto údolí podnikneme výlety ke známým čtyřtisícovkám jako jsou Mont Blanc, Matterhorn. Obdivovat budeme také úchvatnou přírodu v NP Gran Paradiso.

  Korsika - turistika a moře

  náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 15 490 Kč
  Korsika je 4. největší ostrov Středozemního moře, který vždy lákal pěší turisty svými krásnými horami a nádherným, čistým mořem. Ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

  Rozmanité národní parky Pyrenejí

  náhled10-denní poznávací zájezd - Francie,připravujeme
  Milujete pěší turistiku a hledáte oblast s relativně stabilnám počasím? Pak se nechte zlákat a vydejte se s námi poznávat hory na pomezí Francie a Španělska, které dělí Pyrenejský poloostrov od zbytku Evropy. Tento zájezd je zaměřen na poznání francouzské části Pyrenejí, ale podíváte se také do nádherné španělské části. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst. Podniknete řadu výletů ve snad nejkrásnější oblasti Pyrenejí, v okolí nejvyšší hory francouzské části pohoří Vignemale a zároveň navštívíte nádherně položená letoviska Biarritz či San Sebastian u ...

  Provence lodí, na kole i pěšky

  náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 16 490 Kč
  ojeďte s námi objevovat kouzlo Provence, kraje světla a vůní, rozmanité krajiny bohaté na historické i umělecké památky. Nechte se okouzlit úžasnými přírodními scenériemi - hlubokými kaňony, úzkými soutěskami, rozeklanými vápencovými pohořími, bizarními skalnatými útvary i divokou krásou přírodní rezervace Camargue a to vše na vypůjčených kolech, pěšky nebo na kanoích. Ochutnáte místní vyhlášené víno i světově proslulou provensálskou kuchyni. Dýchne na vás kouzlo středověkých městeček i římských památek.

  To nejlepší ze Savojska

  náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 190 Kč
  Tento zájezd nás zavede pod masiv nejvyšší hory Alp Mont Blancu, který tvoří přirozenou hranici mezi Francií a Itálií. Navštívíme hluboká údolí z obou stran Mont Blancu ve Francii, malebné městečko Annecy, metropoli Savojska Grenoble, poutní místo Notre Dame de la Salette.

  Paříž a zámky na Loiře

  náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 6 990 Kč
  Oblast zámků na Loiře patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Pojede po stopách velkých francouzských králů, stavitelů těch nejkrásnějších zámků, jaké si jen lze představit. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

  Paříž a zámek Versailles

  náhled5-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 5 390 Kč
  Na tomto zájezdu poznáte věhlasnou Paříž a zámek Versailles.

  Paříž - letecky

  náhled4-denní letecký poznávací zájezd - Francie, ceny od 14 990 Kč
  Paříž je město umění a kultury, pestrého života a zábavy. Paříž je město, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí nostalgií zobrazovanou štětci umělců na Montmartru. V každém ročním období je Paříž zajímavá a vždy jiná.

  Alsaská pohádka o víně

  náhled3 a 5-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 7 590 Kč
  Alsasko, oblast, která střídavě patřila Francii a Německu. Často se o ni vedly války. Alsasko je nádherná část Francie s mnoha historickými městy s dlouhou historií a krásnou hornatou krajinou, kopci porostlými vynicemi, řekou Rýnem. Málokde v Evropě se podařilo stmelit kuturu dvou národů jako v Alsasku. Svědčí o tom i svátky, alsaská slavnost roku - Průvod trubačů a alegorických vozů.

  Burgundsko, Champagne

  7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
  Na našem zájezdu můžete navštívit regiony východní Francie - Burgundsko, Champagne. Oba tyto kraje mají dlouhou historii, kterou připomínají světoznámé stavby. Burgundsko samo sebe považuje za srdce Francie. Je to prosperující kraj s bohatou historií, se světoznámými víny, vydatnou, ale znamenitou kuchyní a velkolepou architekturou. Champagne je zvučné slovo vyvolávající představy oslav a světoznámé katedrály v Remeši. Champagne také přitahuje milovníky šampaňského vína. A také ctitele kultury a to zejména pozoruhodnými kostely.

  Info Paříž

  Info Bretaň

  Info Korsika

  Info Provence

  Info Normandie