Zájezdy do Číny

Poznávací zájezdy do Číny

Čína - velký okruh

náhled13-denní poznávací zájezd - Čína, ceny od 63 990 Kč
Zájezd za poznáním krás Země středu - Číny. Navštívíte všechna nejznámější místa Číny v rámci naše podrobného poznávací okruhu. Hlavní město Peking, metropoli obchodu Šanghaj u Východočínského moře, starobylé město Xi-an vv severozápadní Číně, řeku Li v jižní Číně s typickými skalnatými a bujnou vegetací zarostlými homolemi kopců, pohoří Huashan - posvátné taoistické hory s mnoha svatyněmi a malými chrámy.

Perly jižní Asie - Hongkong, Macao, Shenzhen, Singapur

náhled17-denní poznávací zájezd - Čína, ceny od 73 990 Kč
Hongkong – bývalá britská kolonie, která si naštěstí stále uchovává jak duch éry Britů, tak silné prvky konfucianismu, a díky tomu je to bezpečná, pohodová a velmi příjemná oblast pro cestování. Připravili jsme jedinečný program pro malou skupinku klientů, během něhož se Vám pokusíme ukázat jak přírodní krásy, krásné písčité pláže, buddhistické chrámy i svatyně místního lidového náboženství, tak moderní architekturu nejen mrakodrapů nad přístavem Victoria. Jeden den věnujeme návštěvě bývalé portugalské kolonie Macao. A na jeden den zamíříme do čínského města Shenzhenu.

Tibet a Nepál - na střechu světa pod Mt. Everest

náhled16-denní poznávací zájezd - Čína, ceny od 89 990 Kč
Vydejte se s námi na střechu světa - do vysoko položené náhorní plošiny Tibetu, pod nejvyšší horu světa Mount Everest i za starobylými kláštery tibetských lámů.

Šanghaj, východní Čína a Žluté hory

náhled14-denní poznávací zájezd - Čína, ceny od 69 990 Kč
Vydejte se s námi na Dálný východ, do oblasti vodních měst, nádherných zahrad i super moderní architektury a rychlovlaků. Navštívíme také jedno z nejkrásnějších a nejslavnějších míst v Číně – Huangshan – Žluté hory, vyobrazené na desítkách obrazů i fotografií, s pokroucenými borovicemi a zahalené do mlžného oparu.

Ostrov Taiwan

náhled9-denní poznávací zájezd - Čína, ceny od 69 990 Kč
Do naší nabídky exotických destinací jsme zařadili také nádherný ostrov Formosa - ostrov Taiwan, proslulý strmými horami, dodržování starých čínských tradic i čínského lidového náboženství.