Zájezdy do Chorvatska

Poznávací zájezdy do Chorvatska

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 13 390 Kč
Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat na slavného Vinetoua v NP Plitvická jezera. Chorvatsko ale také nabízí významné historické monumenty ve starobylých městech Zadar, Šibenik, Split ...

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

náhled6-denní poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 7 990 Kč
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

Přírodní krásy a památky Bosny a Hercegoviny a jižní Dalmácie

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 14 690 Kč
V posledních letech je možné pozorovat rostoucí zájem o balkánský poloostrov. Rumunské Karpaty, bulharská horstva, Černá Hora i Albánie si již získaly nemálo příznivců. Spíše nenápadně se ale zatím seznamujeme s Makedonií či Srbskem. Ale jeden stát zatím pro mnohé cestovatele zůstává ve sféře toužebného snění: Bosna a Hercegovina. Díky našemu pobytově-poznávacímu zájezdu budete moci poznat pro mnohé utajená, ale přesto světově proslulá a známá místa tohoto balkánského státu, který bezesporu patří k nejkrásnějším, nejzajímavějším i nejtajemnějším nejen na Balkáně, ale i v celé Evropě. K tomu si přidejte skvělou jižní část Chorvatska se slavným Dubrovnikem a nádhernou Korčulou a máte námět na krásnou a nezapomenutelnou dovolenou.

Ostrov Vis - poklad střední Dalmácie

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 15 490 Kč
Požádáte-li Chorvata, aby vám jmenoval tři nejhezčí ostrovy své vlasti, ve výčtu nebude pravděpodobně chybět Vis. Přírodní krásy ostrova, příchuť zapovězeného – pro veřejnost nepřístupný do roku 1989, členité pobřeží s množstvím zátok, jeskyní a nejednou písečnou pláží, mediteránská městečka místo rozlehlých rekreačních center, subtropická vegetace a průzračné vody Jaderského moře zvou ke strávení krásné dovolené. Poznejte dosud nepoznané, zpomalte a vychutnejte si tento ostrov, kde život plyne doposud neuspěchaným tempem.

Severní Jadran a jeho ostrovy

náhled9-denní pobytově poznávací zájezd - Chorvatsko, připravujeme v dalších sezónách
Na dalším ze zájezdů do Chorvatska vás čeká koupání v nádherných vodách severního Jadranu, významných míst Istrie, okruh po jednom z nejznámějších ostrovů Chorvatska s návštěvou historického města Krk. Užijte si Chorvatska trochu netradičněji, nejenom koupání a odpočinkem, ale také ...

Info Slovinsko

Info Chorvatsko