Zájezdy do Německa

Poznávací zájezdy do Německa

 • Zájezdy do Porýní
 • Zájezdy do Bavorska
 • Všechny poznávací zájezdy do Německa:

  Německo - velký okruh

  náhled9-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 12 990 Kč
  Německo, náš největší soused. Německo je země, kterou mnohokrát využíváme jen jako průjezdní zemi do sousední Francie nebo do Španělska. Německo je země, která nám je v mnohém blízká a zároveň nabízí mnoho unikátních historických měst, starobylých architektonických staveb a monumentálních katedrál. Příjemným zpestřením v Německu pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která ...

  Pohoří Harz - malebná příroda i romantická městečka

  náhled4-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 6 990 Kč
  Na tomto zájezdu s pěší turistikou poznáte nejen malebnou přírodu pohoří Harz, ale i romantická městečka Wernigerode, Goslar,Quedlinburg.

  Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plavby lodí po řece Rýn

  náhled5-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 5 990 Kč
  Na tomto zájezdu navštívíte jednu z nejzajímavějších částí Německa, romantická údolí řek Rýna a Mosely s historickými městy, hrady a malebnou krajinou s vinicemi. Příjemným zpestřením pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která poskytuje nádherné panoramatické pohledy na množství starobylých hradů.

  Bavorské hrady a zámky

  náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 3 490 Kč
  Vydejste se s námi během víkendu poznat nejkrásnější místa Německa - jeho největší spolkové republiky Bavorska. Zastávka ve známém alpském středisku GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2 963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou Partnachklamm. Dále prohlídka kláštera ETTAL - rozlehlý klášter ze 14. stol. v údolí řeky Ammer na prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Odpoledne návštěva zámku LINDERHOF, barokního zámku s umělou jeskyní a jezírkem. V ...

  Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helgoland

  náhled4-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 5 790 Kč
  Za přírodními krásami a romantikou severního Německa I vzdálený sever Německa se dá poznávat během několika dnů. Během víkendového zájezdu navštívíme různorodé malebné krajiny právě na severu této veliké země. Čeká nás hornatá krajina národního parku Harc opředeného legendami, nekonečné fialové pláně vřesu a malebné pastviny Lüneburského vřesoviště, romantická hrázděná městečka, krásné mořské pobřeží a fascinující ostrov Helgoland v Severním moři českými turisty dosud neobjevený.

  Rakouské a německé Alpy + Salzburg

  náhled6-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Německo, ceny od 12 990 Kč
  Toužíte poznat rakouské a německé Alpy opravdu pohodově, projít se nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy, ale také relaxovat v termálních lázních? Vydejte se s námi na náš velmi oblíbený zájezd. Ubytování jsme zajistili ve 4* hotelu Hubertus v nádherně položeném horském středisku Lofer. Hotel má vlastní wellness centrum (bazén a sauna). Lofer kromě toho přímo vybízí k procházkám jeho ...

  Termální lázně Bad Füssing a historická města na Innu a Dunaji

  náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Německo, ceny od 5 990 Kč
  Na tomto netradičním zájezdu se prolíná návštěva historických rakouských a německých městeček s koupáním v jedinečné termální lokalitě v lázních Bad Füssing. Je zde cca 10 000 m2 termální vodní plochy a přibližně 80 termálních bazénů. Léčivý pramen s obsahem síry o teplotě 56°C, který tryská z hloubky 1 000 metrů má podle názoru mnoha hostů, vědců a lékařů nesrovnatelné přirozené léčivé účinky. Kdo jednou navštívil tyto zajímavé lázně, rád se sem vrací.

  Lázeňský trojúhelník, Francké Švýcarsko a Smrčiny

  náhled6-denní poznávací zájezd - Česká republika, ceny od 6 390 Kč
  Vydejte se s námi za romantikou lázeňského trojúhelníku, kde navštívíte malebné západočeské lázně, kláštery i hrady. Zájezd je zpestřen i o výlety do nedalekého Německa (Smrčiny, Francké Švýcarsko, Bamberk).

  Saské zámky, Míšeň, Drážďany a Českosaské Švýcarsko

  náhled5-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 5 590 Kč
  Na tomto poznávacím zájezdu navštívíte zámky Saska, významná města Míšeň (proslulou keramikou) a Drážďany s věhlasnými muzei, budete mít možnost plavby po Labi z Děčína do Drážďan i pěší turistiky v oblasti Českosaského Švýcarska.

  Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

  náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, Rakousko, ceny od 3 390 Kč
  Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Německa. Navštívíte romantické jezero Achensee, lázně Berchtesgaden a zámek Ambras.

  Českosaské Švýcarsko výletní lodí

  náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 4 290 Kč
  Na našem zájezdu navštívíte zajímavá místa blízko pohraničí Čech a Německa - Drážďany, Popelčin zámek Moritzburg, město porcelánu Míšeň i Českosaské Švýcarsko.

  Romantické zámky Dánska a Německa

  náhled7-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 9 990 Kč
  Poznejte s námi úchvatné zámky Dánska - Frederiksborg Slot, Egeskov Slot, Kronborg Slot - katedrálu Roskilde i hlavní město Kodaň. Zároveň navštívíme sever Německa, který rovněž nabízí turisticky zajímavá místa.

  Romantické Bavorsko - zámky i Romantická cesta

  náhled3-denní pobytově poznávací zájezd - Německo, ceny od 4 790 Kč
  Na tomto zájezdu poznáte metropoli Bavorska Mnichov, proslulé zámky Ludvíka II. Bavorského Neuschwanstein a Linderhof a významná města na německé Romantické cestě (např. Augsburg a Dinkelsbühl).

  Romantický Spreewald, hrad Oybin, skalní město Jonsdorf, park Muskau

  náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 3 590 Kč
  Navštivte s námi nedalekou oblast Horní a Dolní Lužice, kde dodnes žije slovanské obyvatelstvo. Vydejte se obdivovat mohutný hrad Oybin i podmanivé skály u lázní Jonsdorf v Žitavských horách. Navštívíme i historická města Budyšín, Chotěbuz a Zhořelec. Budete mít možnost svézt se na lodičkách v romantickém kraji Spreewald.

  Saské hrady a zámky

  náhled2-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 2 490 Kč
  Navštivte romantické hrady a zámky blízkého Saska. Určitě Vás zaujme zámek Weesenstein a Moritzburg, pevnost Königstein i hrady Kriebstein a Mildenstein.

  Info Bavorsko