Zájezdy do Německa

Poznávací zájezdy do Německa

 • Zájezdy do Porýní
 • Zájezdy do Bavorska
 • Všechny poznávací zájezdy do Německa:

  Německo - velký okruh

  náhled9-denní poznávací zájezd - Německo, cena od 15 990 Kč
  Německo, náš největší soused. Německo je země, kterou mnohokrát využíváme jen jako průjezdní zemi do sousední Francie nebo do Španělska. Německo je země, která nám je v mnohém blízká a zároveň nabízí mnoho unikátních historických měst, starobylých architektonických staveb a monumentálních katedrál. Příjemným zpestřením v Německu pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která ...

  Romantické zámky Dánska a Německa

  náhled7-denní poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Poznejte s námi úchvatné zámky Dánska - Frederiksborg Slot, Egeskov Slot, Kronborg Slot - katedrálu Roskilde i hlavní město Kodaň. Zároveň navštívíme sever Německa, který rovněž nabízí turisticky zajímavá místa.

  Pohoří Harz - malebná příroda i romantická městečka

  náhled4-denní poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Na tomto zájezdu s pěší turistikou poznáte nejen malebnou přírodu pohoří Harz, ale i romantická městečka Wernigerode, Goslar,Quedlinburg.

  Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plavby lodí po řece Rýn

  náhled5-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 7 990 Kč
  Na tomto zájezdu navštívíte jednu z nejzajímavějších částí Německa, romantická údolí řek Rýna a Mosely s historickými městy, hrady a malebnou krajinou s vinicemi. Příjemným zpestřením pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která poskytuje nádherné panoramatické pohledy na množství starobylých hradů.

  Bavorské hrady a zámky

  náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Vydejste se s námi během víkendu poznat nejkrásnější místa Německa - jeho největší spolkové republiky Bavorska. Zastávka ve známém alpském středisku GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2 963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou Partnachklamm. Dále prohlídka kláštera ETTAL - rozlehlý klášter ze 14. stol. v údolí řeky Ammer na prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Odpoledne návštěva zámku LINDERHOF, barokního zámku s umělou jeskyní a jezírkem. V ...

  Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helgoland

  náhled4-denní poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Za přírodními krásami a romantikou severního Německa I vzdálený sever Německa se dá poznávat během několika dnů. Během víkendového zájezdu navštívíme různorodé malebné krajiny právě na severu této veliké země. Čeká nás hornatá krajina národního parku Harc opředeného legendami, nekonečné fialové pláně vřesu a malebné pastviny Lüneburského vřesoviště, romantická hrázděná městečka, krásné mořské pobřeží a fascinující ostrov Helgoland v Severním moři českými turisty dosud neobjevený.

  Rakouské a německé Alpy + Salzburg

  náhled6-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Německo,připravujeme v dalších sezónách
  Toužíte poznat rakouské a německé Alpy opravdu pohodově, projít se nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy, ale také relaxovat v termálních lázních? Vydejte se s námi na náš velmi oblíbený zájezd. Ubytování jsme zajistili ve 4* hotelu Hubertus v nádherně položeném horském středisku Lofer. Hotel má vlastní wellness centrum (bazén a sauna). Lofer kromě toho přímo vybízí k procházkám jeho ...

  Termální lázně Bad Füssing a historická města na Innu a Dunaji

  náhled5-denní pobytově poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Na tomto netradičním zájezdu se prolíná návštěva historických rakouských a německých městeček s koupáním v jedinečné termální lokalitě v lázních Bad Füssing. Je zde cca 10 000 m2 termální vodní plochy a přibližně 80 termálních bazénů. Léčivý pramen s obsahem síry o teplotě 56°C, který tryská z hloubky 1 000 metrů má podle názoru mnoha hostů, vědců a lékařů nesrovnatelné přirozené léčivé účinky. Kdo jednou navštívil tyto zajímavé lázně, rád se sem vrací.

  Šumava a Bavorsko

  náhled6-denní poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Tento zájezd kombinuje výlety v nejkrásnějších partiích Šumavy s prohlídkou historických měst a zajímavostí sousedního Bavorska - navštívíte Mnichov, Pasov, Regensburg, Bavorský les

  Česko - saské Švýcarsko

  náhled6-denní poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Výlet do divokého romantického kraje jehož působivé pojmenování vymysleli švýcarští malíři Anton Graff a Adrian Zing, kteří putovali v roce 1766 pěšky z Drážďan na hrad Königstein. Labské pískovce, mohutné tabulové hory, volně stojící skalní věže, lesy, louky a malebné soutěsky zde opravdu vytváří pohádkovou krajinu lákající k výletům. Na našem zájezdě také navštívíme krásně opravená městečka (...

  Lázeňský trojúhelník, Francké Švýcarsko a Smrčiny

  náhled6-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 8 490 Kč
  Vydejte se s námi za romantikou lázeňského trojúhelníku, kde navštívíte malebné západočeské lázně, kláštery i hrady. Zájezd je zpestřen i o výlety do nedalekého Německa (Smrčiny, Francké Švýcarsko, Bamberk).

  Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

  náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, Rakousko, ceny od 3 990 Kč
  Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Německa. Navštívíte romantické jezero Achensee, lázně Berchtesgaden a zámek Ambras.

  Českosaské Švýcarsko výletní lodí

  náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Na našem zájezdu navštívíte zajímavá místa blízko pohraničí Čech a Německa - Drážďany, Popelčin zámek Moritzburg, město porcelánu Míšeň i Českosaské Švýcarsko.

  Romantický Spreewald, hrad Oybin, skalní město Jonsdorf, park Muskau

  náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Navštivte s námi nedalekou oblast Horní a Dolní Lužice, kde dodnes žije slovanské obyvatelstvo. Vydejte se obdivovat mohutný hrad Oybin i podmanivé skály u lázní Jonsdorf v Žitavských horách. Navštívíme i historická města Budyšín, Chotěbuz a Zhořelec. Budete mít možnost svézt se na lodičkách v romantickém kraji Spreewald.

  Saské hrady a zámky

  náhled2-denní poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
  Navštivte romantické hrady a zámky blízkého Saska. Určitě Vás zaujme zámek Weesenstein a Moritzburg, pevnost Königstein i hrady Kriebstein a Mildenstein.

  Bavorsko mnoha nej

  náhled4-denní poznávací zájezd - Německo, ceny připravujeme
  Nejdelší hrad v Evropě, nejstarší most střední Evropy, nejstarší městská brána Německa a jedny z největších termálních lázní na kontinentě a k tomu kouzlo podzimní přírody Bavorska. Pohodový víkend s termály pro každého a bez nočního přejezdu.

  Berlín a slavnost světel

  náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, ceny připravujemeč
  Poznejte německou metropoli Berlín v její skutečně nevšední podobě! Každý říjen se Berlín na týden promění večer v pohádkové město s budovami i celými ulicemi osvětlenými jasnými a barevnými světly.

  Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz

  náhled2-denní poznávací zájezd - Německo, ceny připravujeme
  Sasko je nejčastěji spojováno s městem Drážďany, které jsou přímo přeplněny množstvím uměleckých památek (galerie Zwinger, rezidenční zámek, Semperova opera) Kromě toho na tomto zájezdu navštívíte město světoznámého porcelánu Míšeň. V tuto dobu rozkvétá v zahradách zámku Pillnitz obří stromovitá kamélie, která jistě nadchne všechny milovníky květin.

  Info Bavorsko