Zájezdy do Švýcarska

Poznávací zájezdy do Švýcarska

Švýcarské Alpy

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, ceny od 11 390 Kč
Další z turistických zájezdů tentokrát do nejatraktivnější alpské země – Švýcarska, kde se zaměříme na oblasti Bernských Alp, Rétorománskou část i malebný kanton Ticino. Ubytování na tomto zájezdu do Švýcarska je v chatě v horském středisku Andermatt pod průsmykem Oberalpass. Při výletu do kantonu Graubünden se seznámíte s rétorománskou částí Švýcarska i jeho nejslavnějším střediskem Sv. ...

Švýcarsko - Bernské Alpy

náhled9-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, ceny od 11 990 Kč
Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do Bernských Alp. Snad nikde jinde ve střední Evropě nesahají ledovce tak daleko do údolí jako v okolí Grindelwaldu ve Švýcarsku. V okolí je přes 300 km vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

Švýcarsko - Wallis

náhled9-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, ceny od 12 790 Kč
Náš další zájezd do Švýcarska je zaměřen na poznání nejvyšší alpské skupiny Švýcarska - Wallisu. Ubytování je zajištěno ve středisku Saas Grund v kantonu Wallis, poblíž velmi známého střediska Zermatt na úpatí Matterhornu a nedaleko luxusního centra Saas Fee. Tato část Švýcarska nabízí nejvíce možností, jak se seznámit s alpskými ledovci a horskými jezery. Alpské louky Švýcarska jsou plné ...

Švýcarsko - Wallis II - léto pod Matterhornem.

náhled9-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, ceny od 12 790 Kč
Krásu a půvab švýcarských Alp poznáte na zájezdu, který vás provede mimo jiné medvědí stezkou, alpskou květinovou stezkou a starou obchodní cestou Stockalperů.

Švýcarsko - Wallis pro seniory s kartou

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, ceny od 12 790 Kč
I tento zájezd do Švýcarska Vám umožní navštívit nejvyšší alpské skupiny Švýcarska - Wallisu. Ubytování je zajištěno ve středisku Saas Grund v kantonu Wallis, poblíž velmi známého střediska Zermatt na úpatí Matterhornu. Tato část Švýcarska nabízí nejvíce možností, jak se seznámit s alpskými ledovci a horskými jezery. Pobyt Vám zpříjemní slevová karta, která umožňuje použití vybraných lanovek zdarma.

Švýcarské hory a termální lázně

náhled9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 12 790 Kč
Zájezd spojuje vycházky v krásné alpské přírodě s relaxací v termálních lázních pod alpskými velikány v jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis.

Švýcarsko na balkóně Alp - ubytování v hotelu

náhled8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 13 490 Kč
Jen málo míst na světě skýtá tak úžasné výhledy na čtyřtisícové vrcholy jako oblast Vaudských Alp v okolí střediska Leysin a tolik možností k vycházkám v kouzelném prostředí švýcarských hor a jezer.

Švýcarské Alpy, italské Alpy a termální lázně Bormio

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 590 Kč
Zajímavá kombinace do Alp - do Itálie i do Švýcarska. Prosluněný Engadin ve Švýcarsku, nejvýchodnější čtyřtisícovka Alp v masivu Bernina na východě Švýcarska, slavný horský expres Bernina, vysoké průsmyky, ledovce i horská jezera, to vše nabízí zájezd, který je již několik let velice oblíbeným.

Alpy čtyř zemí

náhled7-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, Rakousko, Německo, Lichtenštejnsko ceny od 10 990 Kč
V tomto zájezdu budete mít možnost navštívit některé z nejatraktivnějších horských oblastí Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska. Budete uchváceni malebnými horskými scenériemi- rozeklanými alpskými štíty s ledovci i krásnými průzračnými jezery. Ubytování je zajištěno v rakouském městečku St.Gallenkirch ve ***hotelu.

Švýcarsko - Davos a Klosters s kartou, do hotelu***

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, ceny od 14 990 Kč
Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do severní části Švýcarska. Na zájezdu ušetříte peníze za lanovky díky slevové kartě, která zahrnuje lanovky, místní bus a vlak. Nádherná příroda nabízí množství vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

Švýcarsko - Svatý Mořic - s kartou, hotel***

náhled8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 13 590 Kč
Zájezd do jedné z nejmalebnějších částí Švýcarska - do oblasti Svatého Mořice, prosluněného Horního Engadinu s velkými jezery a pod zaledněné vrcholy masivu Bernina.

Alpská tour - nejkrásnější partie Alp pěti zemí

náhled9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 13 390 Kč
Zájezd Vás zavede přes německé a rakouské Alpy do jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis. Na závěr zájezdu uvidíte i alpské velikány ve Francii a Itálii.

Švýcarsko, alpský okruh

náhled7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 8 990 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných starobylých měst.

Švýcarsko s výletem horským expresem

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 5 990 Kč
Bernina ecpres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

Bodamské jezero - květinový ostrov Mainau

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 6 490 Kč
Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a k největším vodopádům ve střední Evropě. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

Horskými vlaky po Švýcarsku

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 6 290 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

Švýcarsko - hory a jezera

náhled6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 7 590 Kč
Zájezd Vás zavede do oblasti nádherné alpské přírody švýcarského Wallisu (nechybí ani slavný Matterhorn) a do neméně zajímavé oblasti kolem Bodamského jezera, kde si připomene Mistra Jana Husa.

Info Švýcarsko