Zájezdy do Švýcarska

Poznávací zájezdy do Švýcarska


 • Zájezdy do Švýcarska s jízdou vlaky • Švýcarské Alpy, italské Alpy a termální lázně Bormio

  náhled8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 12 990 Kč
  Zajímavá kombinace do Alp - do Itálie i do Švýcarska. Prosluněný Engadin ve Švýcarsku, nejvýchodnější čtyřtisícovka Alp v masivu Bernina na východě Švýcarska, slavný horský expres Bernina, vysoké průsmyky, ledovce i horská jezera, to vše nabízí zájezd, který je již několik let velice oblíbeným.

  Švýcarsko - Bernské Alpy

  náhled9-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 14 390 Kč
  Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do Bernských Alp. Snad nikde jinde ve střední Evropě nesahají ledovce tak daleko do údolí jako v okolí Grindelwaldu ve Švýcarsku. V okolí je přes 300 km vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

  Švýcarské hory a termální lázně

  náhled9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 14 490 Kč
  Zájezd spojuje vycházky v krásné alpské přírodě s relaxací v termálních lázních pod alpskými velikány v jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis.

  Švýcarsko - Wallis II - léto pod Matterhornem.

  náhled9-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 15 490 Kč
  Krásu a půvab švýcarských Alp poznáte na zájezdu, který vás provede mimo jiné medvědí stezkou, alpskou květinovou stezkou a starou obchodní cestou Stockalperů.

  Švýcarsko - Wallis s kartou.

  náhled8-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 15 490 Kč
  Jednu z nejkrásnějších oblastí Švýcarska - Walliské Alpy - poznáte díky našemu zájezdu podrobně a pohodově, protože v ceně je karta, na kterou budete mít většinu lanovek, místních vlaků i autobusů zdarma.

  Švýcarsko na balkóně Alp - ubytování v hotelu

  náhled8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 15 590 Kč
  Jen málo míst na světě skýtá tak úžasné výhledy na čtyřtisícové vrcholy jako oblast Vaudských Alp v okolí střediska Leysin a tolik možností k vycházkám v kouzelném prostředí švýcarských hor a jezer.

  Švýcarsko - Davos a Klosters s kartou, do hotelu***

  náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, ceny od 16 490 Kč
  Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do severní části Švýcarska. Na zájezdu ušetříte peníze za lanovky díky slevové kartě, která zahrnuje lanovky, místní bus a vlak. Nádherná příroda nabízí množství vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

  Alpy čtyř zemí

  náhled7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 12 990 Kč
  V tomto zájezdu budete mít možnost navštívit některé z nejatraktivnějších horských oblastí Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska. Budete uchváceni malebnými horskými scenériemi- rozeklanými alpskými štíty s ledovci i krásnými průzračnými jezery. Ubytování je zajištěno v rakouském městečku St.Gallenkirch ve ***hotelu.

  Bergamo, Milano, Lago Magiore, Lago Lugano + horský vláček

  náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, cena od 7 790 Kč
  Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

  Švýcarsko, alpský okruh

  náhled7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 11 390 Kč
  Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných starobylých měst.

  Švýcarsko s výletem horským expresem

  náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 7 790 Kč
  Bernina ecpres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

  Horskými vlaky po Švýcarsku

  náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 7 790 Kč
  Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

  Horskými vlaky po Švýcarsku II

  náhled6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 8 990 Kč
  Pro ty, kteří se rádi projedou vlakem a ještě k tomu v nádherné horské krajině švýcarských Alp, jsme připravili nový zájezd, který vás seznámí s historickou parní železnicí Furka Dampfbahn, nejstrmější otevřenou pozemní lanovkou v Evropě Gelmerbahn a také s nejstrmější zubačkou na světě na Pilatus. Budete se moci vyvézt otáčivou kabinou lanovky na Titlis i shlédnout jedinečné vodopády uvnitř skály u Lauterbrunnenu. Projdeme se pod proslulou severní stěnou Eigeru, která patří k nejtěžším horolezeckým stěnám v Alpách.

  Švýcarské Alpy - horskými vláčky III

  náhled8-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, cena od 11 990 Kč
  Další z turistických zájezdů tentokrát do nejatraktivnější alpské země – Švýcarska, kde se zaměříme na oblasti Bernských Alp, Rétorománskou část i malebný kanton Ticino. Ubytování na tomto zájezdu do Švýcarska je v chatě v horském středisku Andermatt pod průsmykem Oberalpass. Při výletu do kantonu Graubünden se seznámíte s rétorománskou částí Švýcarska i jeho nejslavnějším střediskem Sv. ...

  Švýcarsko - Wallis

  náhled9-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, cena od 14 690 Kč
  Náš další zájezd do Švýcarska je zaměřern na poznání nejvyšší alpské skupiny Švýcarska - Wallisu. Ubytování je zajištěno ve středisku Saas Grund v kantonu Wallis, poblíž velmi známého střediska Zermatt na úpatí Matterhornu a nedaleko luxusního centra Saas Fee. Tato část Švýcarska nabízí nejvíce možností, jak se seznámit s alpskými ledovci a horskými jezery. Alpské louky Švýcarska jsou plné ...

  Alpská tour - nejkrásnější partie Alp pěti zemí

  náhled9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, připravujeme
  Zájezd Vás zavede přes německé a rakouské Alpy do jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis. Na závěr zájezdu uvidíte i alpské velikány ve Francii a Itálii.

  Bodamské jezero - květinový ostrov Mainau, krásy Švýcarska

  náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, Cena od 8 990 Kč
  Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a na krásná místa Švýcarska. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

  Info Švýcarsko