Zájezdy do Černé Hory

Poznávací zájezdy do Černé Hory

Černá Hora s návštěvou kaňonu Tara

náhled11-denní pobytově poznávací zájezd - Černá Hora, ceny od 15 490 Kč
Černá hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Horké pláže přímořských oblastí na jihu střídají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na severu. Nechybí zde hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané krajiny jsou velice citlivě zasazeny venkovské kostely, kláštery a jiná černohorská architektura.

Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie

náhled8-denní poznávací zájezd - Černá Hora, ceny od 12 290 Kč
Černá Hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Černá Hora, to jsou horké pláže přímořských oblastí na jihu, které střídají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na severu. V Černé hoře nechybí hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané krajiny Černé Hory jsou velice citlivě zasazeny venkovské ...

Bosna a Hercegovina + Černá Hora - pohoří Durmitor s pěší turistikou

náhled9-denní poznávací zájezd - Černá Hora, cena od 12 990 Kč
Tento náš zcela nový zájezd se věnuje poznání zejména přírodních krás dvou balkánských zemí - Bosny a Hercegoviny a Černé Hory s divokým pohořím Durmitor.

Černá Hora - tajemné a čarovné Prokletije

náhled9-denní poznávací zájezd - Černá Hora, ceny od 15 990 Kč
Vápencová pohoří Komovia Prokletijepatří spolu s Durmitorem ke třem nejvelkolepějším horským masivům Černé Hory. Hrdě se tyčí nad řekami Tara a Lim. Perličkou výpravy je nejvyšší hora a hranice Černé Hory s Albánií, dvoutisícový vrchol Zla Kolata. Ubytování je v hotelu přímo na břehu Plavského jezera.