POBYTOVÉ ZÁJEZDY S VÝLETY Z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 8 990 Kč
Na našem zájezdu poznáte jednu z nejzajímavějších částí Maďarska. V této části Maďarska se nalézají přírodní zajímavosti (nejvyšší pohoří Mátra, pohoří Bükk) i kulturní památky. Budete mít možnost vyzkoušet léčivé vody několika termálních lázní v Maďarsku.

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 7 990 Kč
Zájezd, který propojuje poznání nejzajímavějších míst severního Maďarska (památek i přírody) s odpočinkem v různých termálních lázních zážitkových - Egerszalók, jeskyně Tapolca. Ubytováni budete v hotelu, který má vlastní termální bazény.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 990 Kč
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük II

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 990 Kč
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Skvosty Štýrska a termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Rakousko, ceny od 7 990 Kč
Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Maďarska. Navštívíte s námi historické město Graz, Neziderské jezero, hrady Riegersburg a Forchtenstein, NP Ötscher i památku UNESCO - klášter Pannonhalma. Budete mí možnost relaxovat v termálních lázních Bükk.

Termální lázně Bükfürdo - pobyt

náhled3 a 6-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od ceny od 7 990 Kč
Další z našich programů do Maďarska a maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v maďarských termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd do Maďarska je realizován bez nočních přejezdů!

Termální lázně Kehidakustány

náhled10-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od ceny od 9 990 Kč
Termální komplex Kehida se nachází cca 20 km od jezera Balaton. Termální minerální voda z pramene o teplotě 49°C je bohatá na hořčík a vápník má protizánětlivé účinky a používá se především k léčbě neurologických, gynekologických a kožních onemocnění, revma a pohybového ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná k léčbě zažívacího ústrojí.

Termální lázně Eger LUX

náhled9-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od ceny od 12 990 Kč
Ubytování jsme pro tento zájezd zvolili v luxusním hotelu**** se vstupem do lázní přímo z hotelu. Lázeňské historické město leží uprostřed známé vinařské oblasti, cca 120 km severovýchodně od Budapešti. Za návštěvu stojí středověký hrad, bazilika, barokní budovy a kostely, výjimečné je místní egerské víno. Lázně nabízí dva typy léčivé vody - první pramen o teplotě 28°C obsahuje radon, druhý o teplotě 47°C obsahuje síru. Lázně jsou vhodné při léčbě poruch pohybového ústrojí a revmatismu, chronického pocení, opotřebení kloubů, degenerace páteře, kožních onemocnění, zažívacího ústrojí, nebo gynekologických potíží.

Termální lázně Harkány - pobyt s výlety

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 9 190 Kč
Navštivte oblíbené lázeňské městečko Harkány, relaxujte v lázních a poznejte okolní historická města Pécs a Siklós a vinařskuo obec Villány.

Jaro a podzim v jižním Maďarsku

náhled5-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 990 Kč
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

Eger, Tokaj - termály a víno

náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 990 Kč
Maďarsko není jen zemí termálních lázní, ale i zemí světoznámého vína. Obojí budete moci okusit na našem zájezdu.

Slovinsko - přírodní krásy, památky i koupání v lázních Termaris

náhled8-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 12 390 Kč
Tento nový zájezd Vám nabízí ve volném čase možnost koupání v jedinečných bazénech lází Laguna. Můžete relaxovat v 7 bazénech a několika vířivkách s mořskou vodou teplou 30 °C přímo na břehu moře a s výhledem na Jadran. Na zájezdu uvidíte nejdůležitější a nejzajímavější přírodní krásy i památky Slovinska.

Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 11 190 Kč
Tradiční lázeňské alpské městečko Bad Gastein nabízí odpočinek ve vysokohorském prostředí s úchvatnými horskými masivy. Ubytováni budete v hotelu v centru městečka a v případě, že nebudete chtít pouze relaxovat, můžete se s námi podívat po okolí v rámci výletů, které jsme pro vás připravili.

Národní parky Slovenska, památky a termální lázně

náhled6-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovensko, ceny od 8 490 Kč
Týdenní pobyt v oblasti Liptova je spojen s poznáváním nejkrásnějších míst této části Slovenska. Vysoké a Nízké Tatry, NP Velká Fatra patří k nejkrásnějším pohořím na Slovensku. Opakem k turistickým vycházkám v horách bude poznávání kulturních a architektonických památek, jako jsou například nádherné zámky a hrady Beckov a Bojnice. Poznávací části programu jsou příjemně kombinovány s možností odpočinku v různých lázeňských a termálních komplexech, jako je Bešeňová nebo Lúčky.

Přírodní krásy a památky Slovenska + termály Bojnice

náhled6-denní poznávací zájezd - Slovensko, ceny od 7 990 Kč
Vydejte se s námi na zájezd, který kombinuje poznávání přírodních i kulturních krás Slovenska. Společně navštívíme Trenčín, Nitru, horní města Banská Štiavnica a Kremnica aj. Zájemci o odpočinek mohou vynechat některý z výletů a relaxovat v termálech v Bojnicích.