POBYTOVÉ ZÁJEZDY S VÝLETY Z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 7 990 Kč
Na našem zájezdu poznáte jednu z nejzajímavějších částí Maďarska. V této části Maďarska se nalézají přírodní zajímavosti (nejvyšší pohoří Mátra, pohoří Bükk) i kulturní památky. Budete mít možnost vyzkoušet léčivé vody několika termálních lázní v Maďarsku.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 490 Kč
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Lázně Zalakaros a prázdniny u Balatonu

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 7 990 Kč
Tento pobytově poznávací zájezd do Maďarska vám umožní strávit příjemný odpočinek na březích Balatonského jezera i poznat některá zajímavá místa v jeho okolí. Tento zájezd do Maďarksa je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.

Termální lázně u jezera Balaton

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 990 Kč
Zájezd k jezeru Balaton spojuje poznávaní zajímavých okolních míst (starobylé město Székesfehérvár, Siófok, skanzen, zámek Keszthely) s koupáním v maďarských termálních lázních, např. Árpád, Kehidakustány či Mosonmagyaróvár.

Termální lázně Gyula

náhled pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 10 490 Kč
Nedaleko rumunských hranic, na břehu řeky Körös se nachází jedny z nejléčivějších lázní Maďarska Gyula. V přírodním parku o rozloze 8,5 ha, se nachází městské lázně s vodní plochou 5.000 m2. Alkalická voda s velkým obsahem minerálních solí se používá pro léčení poruch pohybového ústrojí, chronických gynekologických nemocí a také k rehabilitaci po úrazech, srdečním infarktu, ke všeobecné regeneraci a kúrám.

Termální lázně Bükfürdo - pobyt

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 6 490 Kč
Další z našich programů do Maďarska a maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační pobyt v maďarských termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd do Maďarska je realizován bez nočních přejezdů!

Termální lázně Mosonmagyaróvár - pobyt s výlety

náhled pobytový zájezd s výlety - Maďarsko, ceny od 7 590 Kč
Zájezd Vám umožní koupání v léčivých termálních lázních kombinovat s výlety na zajímavá místa Maďarska.Město Mosonmagyaróvár se nachází v severozápadním cípu Maďarska, jen pár kilometrů od slovenské hranice. Je to živé město s mnoha obchody a restauracemi, ale i historickým centrem s pěší promenádou. Zdejší termální lázně, které se nacházejí uprostřed zeleně nedaleko centra města, jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Tryská z hloubky 2 km a její teplota je 74°C.

Termální lázně Kehidakustány

náhledpobytový zájezd - Maďarsko, ceny od 10 390 Kč
Termální komplex Kehida se nachází cca 20 km od jezera Balaton. Termální minerální voda z pramene o teplotě 49°C je bohatá na hořčík a vápník má protizánětlivé účinky a používá se především k léčbě neurologických, gynekologických a kožních onemocnění, revma a pohybového ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná k léčbě zažívacího ústrojí.

Maďarská mozaika

náhled5-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 590 Kč
Tento zájezd se jmenuje "Maďarská mozaika", protože kombinuje koupání v různých termálních areálech s poznáváním zajímavých míst, kde nechybí ani prohlídka Budapešťi.

Jaro v jižním Maďarsku

náhled5-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 290 Kč
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

Sárvár, termály a víno

náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 990 Kč
Zájezd bez nočního přejezdu za relaxací, koupáním a vínem kraje Zadunají.

Termální wellness, Velikonoce v Egeru

náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 6 990 Kč
Zpříjemněte si Velikonoce v teple termálních lázní.

Nízké Tatry - wellness a výlety

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd do termálních lázní - Slovensko, ceny od 6 990 Kč
Pestrý zájezd na Slovensko kombinuje prohlídku památek (např. hrad Strečno) s procházkami v přírodě Nízkých Tater a koupání v termálních lázních (Liptovský Ján, Bešeňová)

Termální lázně Podhájská

náhled7-denní pobytově poznávací zájezd do termálních lázní - Slovensko, ceny od 5 990 Kč
Jaro a podzim v teple termálních lázní. V druhé polovině dubna je plánovaná odstávka venkovního areálu, v provozu bude vnitřní bazén s termální vodou v penzionu Energy.

Termální lázně Bad Füssing a historická města na Innu a Dunaji

náhled7-denní pobytově poznávací zájezd - Německo, ceny od 6 990 Kč
Na tomto netradičním zájezdu se prolíná návštěva historických rakouských a německých městeček s koupáním v jedinečné termální lokalitě v lázních Bad Füssing. Je zde cca 10 000 m2 termální vodní plochy a přibližně 80 termálních bazénů. Léčivý pramen s obsahem síry o teplotě 56°C, který tryská z hloubky 1 000 metrů má podle názoru mnoha hostů, vědců a lékařů nesrovnatelné přirozené léčivé účinky. Kdo jednou navštívil tyto zajímavé lázně, rád se sem vrací.

Bad Füssing - krátkodobý zájezd

náhled4-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 4 790 Kč
Užijte si odpočinkový pobyt v lázních Bad Füssing s možností výletu do Pasova, který je známý jako město tří řek.