Zájezdy do Španělska

Poznávací zájezdy do Španělska

 • Zájezdy do Andalusie
 • Zájezdy na Mallorcu
 • Zájezdy do Katalánska


 • Krásy Andorry a katalánského pobřeží

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko
  Náš nový velmi zajímavý kombinovaný zájezd Vás zavede do ministátečku Andorra, který je nádherný svojí polohou uprostřed Pyrenejí. Dále poznáte velmi atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety - Barcelonu, Gironu, Montserrat, Besalú i pobřežní Cadaques.

  Španělsko - Costa Brava

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko
  Náš nový velmi zajímavý kombinovaný zájezd Vás zavede do ministátečku Andorra, který je nádherný svojí polohou uprostřed Pyrenejí. Dále poznáte velmi atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety - Barcelonu, Gironu, Montserrat, Besalú i pobřežní Cadaques.

  Krásy Andalusie - letecky

  náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Španělsko
  Slavná Andalusie naplněná mnoha maurskými památkami (Alhambra, Córdobská mešita a mnohé další) láká kažoročně tisíce návštěvníků. Připravili jsme pro vás nový letecký zájezd do Andalusie, který vám usnadní cestu na jih Španělska a umožní navštívit nejkrásnější místa v Andalusii. Pohodový pobyt na krásných plážích Andalusie na jihu Španělska je kombinován se zajímavými výlety.

  Přírodní krásy a kultura Mallorcy - letecky

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Mallorca
  Pro ty z Vás, kteří si chtějí zkrátit cestu na Mallorcu letadlem, nabízíme leteckou variantu předchozího zájezdu. Navštívíte opět všechny přírodní i kulturní zajímavosti tohoto rozmanitého ostrova s naším průvodcem.

  Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky

  náhled13-denní letecký poznávací zájezd - Španělsko
  Navštívíte všechna známá a turisty vyhledávaná místa Španělska a Portugalska jako v předešlém zájezdu a navíc si zkrátíte dlouhou cestu do Španělska letadlem. Portugalsko vám nabídne vynikající portské víno. V Portugalsku se můžete vykoupat na krásných plážích vyhlášeného Algarve. Portugalsko to jsou také klenoty gotické architektury klášterů Batalha, Alcobaca a Belém. Portugalsko je také ...

  Úchvatné národní parky španělských Pyrenejí

  náhled9-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Španělsko
  Na tomto zájezdu navštívíte nejkrásnější národní parky španělských Pyrenejí - NP St. Maurici, NP Maladeta, NP Ordesa, které jsou protkány údolími s mohutnými řekami a vodopády. Nad jezery se tyčí skalnaté štíty hor. Cestou je zastávka ve státečku Andorra.

  Tenerife s trekingem - turistika mezi sopkami a exotickými soutěskami

  náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko
  Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická „válecí“ a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy. V národních parcích narazíme na bizarní skalní formace, které nemají obdobu nikde jinde v Evropě. Zapomenout nesmíme ani na divoké skalnaté pobřeží Atlantiku, které ostrov lemuje. Spolu se stálou celoroční teplotou kolem 25 °C je Tenerife ideálním ostrovem, kde lze naplno prožít aktivní dovolenou.

  Kanárské ostrovy Tenerife a La Gomera

  náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko
  Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická „válecí“ a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy. Spolu se stálou celoroční teplotou kolem 25 °C je Tenerife ideálním ostrovem, kde lze naplno prožít aktivní dovolenou.

  Perly Kanárských ostrovů - La Gomera a La Palma

  náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko
  Tyto malé ostrovy Kanárského souostroví svojí nádhernou přírodou zvou návštěvníky i k lehké pěší turistice.

  Gran Canaria - "ostrov věčnosti"

  náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko
  Letecký zájezd za poznáním krás dalšího z Kanárských ostrovů - ostrova Gran Canaria.

  Barcelona - metropole Katalánska

  náhled4-denní poznávací zájezd - Španělsko
  Letecký poznávací zájezd do metropole Katalánska Barcelony Vám umožní během 4 dnů podrobně poznat toto krásné a památkami nabité město u Středozemního moře.

  Svatojakubská cesta, Burgos, Ávila

  náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Španělsko, připravujeme v následujících sezónách
  Sever Španělska je oblast, která vás přiláká svými architektonickými skvosty: Burgos s obrovskou katedrálou, León, Astorga aj. Budete si moci i na vlastní kůži vyzkoušet některé pěší úseky významné Svatojakubské poutní cesty.

  Španělské "Mrtvé moře" - laguna Mar Menor - letecky

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, připravujeme v následujících sezónách
  Pro ty, kteří chtějí poznat krásy středního Španělska, jsme připravili zájezd, který kombinuje pobyt s koupáním v laguně Mar Menor a poznávání zajímavých historických městeček středního Španělska.

  Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii

  náhled13-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, připravujeme v následujících sezónách
  Andalusie - oblast na jihu Španělska, která vás přiláká svými architektonickými skvosty: Granada se slavnou Alhambrou, Sevilla s obrovskou katedrálou, Córdoba s nádhernou mešitou, jeskyně Nerja s prehistorickými malbami a mnohé další. Andalusie, to je kraj fiest, býčích zápasů, flamenca. Andalusie, kouzelný kraj s nádherným pobřežím, kam jezdí relaxovat smetánka z celého světa. Andalusie patří ...

  Portugalsko, Španělsko

  náhled15-denní poznávací zájezd - Španělsko, připravujeme v následujících sezónách
  Portugalsko sice nepatří k velkým evropským zemím, ale pro své významné kulturní zázemí, bohatství památek, krásu svých měst a překrásné pláže Atlantiku si Portugalsko zaslouží pozornost turistů. Ve Španělsku navštívíme malebnou oblast Andalusie s městy, jejichž nádherné památky připomínají dobu maurské nadvlády. Kromě toho vám Španělsko nabídne ve své centrální části nádherná historická města ...

  Rozmanité národní parky Pyrenejí

  náhled10-denní autokarový zájezd - Pyreneje, připravujeme v následujících sezónách
  Pyreneje tvoří přirozenou hranici mezi Francií a Španělskem a v podstatě oddělují Pyrenejský poloostrov od zbytku kontinentální Evropy. Tento zájezd je zaměřen na poznání francouzské části Pyrenejí, ale podíváte se také do nádherné španělské části. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst. Podniknete řadu výletů ve snad nejkrásnější oblasti Pyrenejí, v okolí nejvyšší hory francouzské části pohoří Vignemale a zároveň navštívíte nádherně položená letoviska Biarritz či San Sebastian u ...

  Info Portugalsko
  Info Mallorca