Zájezdy do Španělska

Poznávací zájezdy do Španělska

 • Zájezdy do Andalusie
 • Zájezdy na Mallorcu
 • Zájezdy do Katalánska
 • Všechny poznávací zájezdy do Španělska:

  Španělsko, francouzská Riviéra

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 12 590 Kč
  Připravili jsme pro vás velmi zajímavý kombinovaný zájezd, kde se můžete rekreovat jak na plážích Francouzské Riviéry, tak na pobřeží Costa Maresme ve Španělsku. Zároveň poznáte atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety. Ve Španělsku tvoří Costa Maresme začátek Costa Dorada, tj. Zlatého pobřeží, které se tak nazývá pro své dlouhé písečné pláže. U zájezdů je ...

  Krásy Andorry a katalánského pobřeží

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 12 690 Kč
  Náš nový velmi zajímavý kombinovaný zájezd Vás zavede do ministátečku Andorra, který je nádherný svojí polohou uprostřed Pyrenejí. Dále poznáte velmi atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety - Barcelonu, Gironu, Montserrat, Besalú i pobřežní Cadaques.

  Španělsko - slunečné pobřeží

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Katalánsko, ceny od 12 990 Kč
  Pro ty, kteří chtějí poznat krásy severního Španělska, jsme připravili zájezd, který kombinuje pobyt na pobřeží Costa Dorada a poznávání zajímavých historických městeček a klášterů severního Španělska.

  Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii

  náhled13-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 19 990 Kč
  Andalusie - oblast na jihu Španělska, která vás přiláká svými architektonickými skvosty: Granada se slavnou Alhambrou, Sevilla s obrovskou katedrálou, Córdoba s nádhernou mešitou, jeskyně Nerja s prehistorickými malbami a mnohé další. Andalusie, to je kraj fiest, býčích zápasů, flamenca. Andalusie, kouzelný kraj s nádherným pobřežím, kam jezdí relaxovat smetánka z celého světa. Andalusie patří ...

  Krásy Andalusie - letecky

  náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 23 990 Kč
  Slavná Andalusie naplněná mnoha maurskými památkami (Alhambra, Córdobská mešita a mnohé další) láká kažoročně tisíce návštěvníků. Připravili jsme pro vás nový letecký zájezd do Andalusie, který vám usnadní cestu na jih Španělska a umožní navštívit nejkrásnější místa v Andalusii. Pohodový pobyt na krásných plážích Andalusie na jihu Španělska je kombinován se zajímavými výlety.

  Krásy Andalusie II

  náhled13-denní poznávací zájezd - Andalusie, ceny od 18 990 Kč
  Další zájezd do slavné Andalusie.Cestou zastávnka v Murcii.

  Přírodní krásy a kultura Mallorcy

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 16 390 Kč
  České cestovní kanceláře nemají často Mallorcu v nabídce jako cíl poznávacích zájezdů a přitom tento ostrov patří bezesporu k nejkrásnějším a nejzajímavějším ve Středozemním moři. Mallorca je jako stvořená pro poznávání jak přírodních krás (divoké pohoří Serra de Tramutana dosahující výšky přes 1400m n.m., rozeklané pobřeží s útesy, úchvatné soutěsky, krasové jeskyně) tak i kulturních památek. Svou rozmanitostí zaujme a příjemně překvapí každého návštěvníka.

  Přírodní krásy a kultura Mallorcy - letecky

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Mallorca, ceny od 21 990 Kč
  Pro ty z Vás, kteří si chtějí zkrátit cestu na Mallorcu letadlem, nabízíme leteckou variantu předchozího zájezdu. Navštívíte opět všechny přírodní i kulturní zajímavosti tohoto rozmanitého ostrovy s naším průvodcem.

  Portugalsko, Španělsko

  náhled14-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 22 290 Kč
  Portugalsko sice nepatří k velkým evropským zemím, ale pro své významné kulturní zázemí, bohatství památek, krásu svých měst a překrásné pláže Atlantiku si Portugalsko zaslouží pozornost turistů. Ve Španělsku navštívíme malebnou oblast Andalusie s městy, jejichž nádherné památky připomínají dobu maurské nadvlády. Kromě toho vám Španělsko nabídne ve své centrální části nádherná historická města ...

  Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky

  náhled13-denní letecký poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 29 990 Kč
  Navštívíte všechna známá a turisty vyhledávaná místa Španělska a Portugalska jako v předešlém zájezdu a navíc si zkrátíte dlouhou cestu do Španělska letadlem. Portugalsko vám nabídne vynikající portské víno. V Portugalsku se můžete vykoupat na krásných plážích vyhlášeného Algarve. Portugalsko to jsou také klenoty gotické architektury klášterů Batalha, Alcobaca a Belém. Portugalsko je také ...

  Svatojakubská cesta, Burgos, Ávila

  náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 25 990 Kč
  Sever Španělska je oblast, která vás přiláká svými architektonickými skvosty: Burgos s obrovskou katedrálou, León, Astorga aj. Budete si moci i na vlastní kůži vyzkoušet některé pěší úseky významné Svatojakubské poutní cesty.

  Madrid a Toledo letecky

  náhled4-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 15 990 Kč
  Krátkodobý poznávací zájezd historických měst Madridu a Toleda pro ty, kteří nemají čas zúčastnit se velkého okruhu.

  Madrid - pokladnice umění

  náhled4-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 14 290 Kč
  Krátkodobý poznávací zájezd historických měst Madridu, paláce El Escorial a Toleda pro ty, kteří nemají čas zúčastnit se velkého okruhu.

  Rozmanité národní parky Pyrenejí

  náhled10-denní autokarový zájezd - Pyreneje, ceny od 12 790 Kč
  Pyreneje tvoří přirozenou hranici mezi Francií a Španělskem a v podstatě oddělují Pyrenejský poloostrov od zbytku kontinentální Evropy. Tento zájezd je zaměřen na poznání francouzské části Pyrenejí, ale podíváte se také do nádherné španělské části. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst. Podniknete řadu výletů ve snad nejkrásnější oblasti Pyrenejí, v okolí nejvyšší hory francouzské části pohoří Vignemale a zároveň navštívíte nádherně položená letoviska Biarritz či San Sebastian u ...

  Úchvatné národní parky španělských Pyrenejí

  náhled9-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Španělsko, ceny od 13 990 Kč
  Na tomto zájezdu navštívíte nejkrásnější národní parky španělských Pyrenejí - NP St. Maurici, NP Maladeta, NP Ordesa, které jsou protkány údolími s mohutnými řekami a vodopády. Nad jezery se tyčí skalnaté štíty hor. Cestou je zastávka ve státečku Andorra.

  Tenerife s trekingem - turistika mezi sopkami a exotickými soutěskami

  náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 29 990 Kč
  Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická „válecí“ a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy. V národních parcích narazíme na bizarní skalní formace, které nemají obdobu nikde jinde v Evropě. Zapomenout nesmíme ani na divoké skalnaté pobřeží Atlantiku, které ostrov lemuje. Spolu se stálou celoroční teplotou kolem 25 °C je Tenerife ideálním ostrovem, kde lze naplno prožít aktivní dovolenou.

  Kanárské ostrovy Tenerife a La Gomera

  náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 23 990 Kč
  Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická „válecí“ a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy. Spolu se stálou celoroční teplotou kolem 25 °C je Tenerife ideálním ostrovem, kde lze naplno prožít aktivní dovolenou.

  Perly Kanárských ostrovů - La Gomera a La Palma

  náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 35 990 Kč
  Tyto malé ostrovy Kanárského souostroví svojí nádhernou přírodou zvou návštěvníky i k lehké pěší turistice.

  Kanárské ostrovy - Lanzarote a Fuerteventura

  náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 27 490 Kč
  Zatímco Fuerteventura je vyhlášená svými bílými písčitými plážemi, charakter Lanzarote je určován především vulkanickou činností. Unikátním zážitkem je návštěva Národního parku TImafaya, o kterém se dočtete, že je encyklopedií vulkanické činnosti. Úchvatně též působí černá krajina osázená vinnou révou v údolí La Geria. Výlet na ostrůvek Graziosa je určen především těm, kdo milují klid a panenskou přírodu.

  Info Portugalsko

  Info Mallorca

  Info Pyreneje