Zájezdy do Bosny a Hercegoviny

Poznávací zájezdy do Bosny a Hercegoviny

Přírodní krásy a památky Bosny a Hercegoviny + jižní Dalmácie

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Bosna a Hercegovina, ceny od 14 690 Kč
V posledních letech je možné pozorovat rostoucí zájem o balkánský poloostrov. Rumunské Karpaty, bulharská horstva, Černá Hora i Albánie si již získaly nemálo příznivců. Spíše nenápadně se ale zatím seznamujeme s Makedonií či Srbskem. Ale jeden stát zatím pro mnohé cestovatele zůstává ve sféře toužebného snění: Bosna a Hercegovina. Díky našemu pobytově-poznávacímu zájezdu budete moci poznat pro mnohé utajená, ale přesto světově proslulá a známá místa tohoto balkánského státu, který bezesporu patří k nejkrásnějším, nejzajímavějším i nejtajemnějším nejen na Balkáně, ale i v celé Evropě. K tomu si přidejte skvělou jižní část Chorvatska se slavným Dubrovnikem a nádhernou Korčulou a máte námět na krásnou a nezapomenutelnou dovolenou.

Bosna a Hercegovina + Černá Hora - pohoří Durmitor s pěší turistikou

náhled9-denní poznávací zájezd - Bosna a Hercegovina, připravujeme na 2023, cena od 12 990 Kč
Tento náš zcela nový zájezd se věnuje poznání zejména přírodních krás dvou balkánských zemí - Bosny a Hercegoviny a Černé Hory s divokým pohořím Durmitor.

Bosna a Hercegovina - velký okruh

náhled10-denní poznávací zájezd - Bosna a Hercegovina,cena od 14 490 Kč
Země, kde se stýkají evropská a orientální kultura, se už vzpamatovala z válečného konfliktu konce 20.století a je připravena ukázat své zapomenuté krásy návštěvníkům. Pojeďdte i Vy společně s námi objevovat krásy Bosny a Hercegoviny.