Zájezdy do Pobaltských republik

Poznávací zájezdy do Pobaltských republik

Malý okruh Pobaltím

náhled7,8-denní poznávací zájezd - Litva, Lotyšsko, Estonsko; ceny od 11 390 Kč
Pobaltské republiky jsou od roku 2004 součástí Evropské unie a jejich návštěva je nyní velmi jednoduchá. Během tohoto kratšího zájezdu do Pobaltí navštívíte všechna dlležitá místa, všechna tři hlavní města (Vilnius, Rigu i Tallinn) a krásný vodní hrad Trakai.

Národní parky, zámky i metropole severu Polska a Pobaltí

náhled10-denní poznávací zájezd - Litva, Lotyšsko, Estonsko; připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se na velký okruh, kde navštívíte národní parky, zámky i metropole severu Polska a Pobaltí. Na severu Polska poznáte Gdaňsk, Sopoty i Slowinský NP, Mazurská jezera. Podrobně si prohlédnete metropole Pobaltí i hrady Trakai, Turaidu, NP Gauju aj.

Okruh pobaltskými republikami s návštěvou Petrohradu a Finska

náhled11-denní poznávací zájezd - Litva, Lotyšsko, Estonsko; připravujeme v dalších sezónách
Pobaltské republiky v posledních letech znovu odhalují pro turisty svou malebnou krásu a množství historických památek. Navštivte s námi Litvu - zemi jantaru a dřevěných křížů, Lotyšsko - zemi navždy spojenou s Baltským mořem, Estonsko - protkané sítí řek, zálivů a fjordů, zemi s nádhernými lesy připomínajícími divočinu Norska, Finsko - zemi tisíců jezer a především pak ruský Petrohrad, který ...

Petrohrad a Petrodvorce s návštěvou pobaltských republik

náhled10-denní poznávací zájezd - Litva, Lotyšsko, Estonsko; připravujeme v dalších sezónách
Pojeďte s námi navšívit všechny tři pobaltské republiky v čele s jejich hlavními městy a nádherné město Petrohrad s bohatou historií a památkami.

Petrohrad, Stockholm, Helsinky a Pobaltí

náhled11-denní poznávací zájezd - Litva, Lotyšsko, Estonsko; připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd Vás zavede do severských metropolí Stockholmu, Petrohradu a Helsinek. Uvidíte i zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo. Navíc cestou zpět uvidíte i historická města Pobaltí.

Info Rusko

Info Petrohrad