Zájezdy do Rumunska

Poznávací zájezdy do Rumunska

Rumunsko - velký okruh - hory, kláštery, Drákulova Transylvánie

náhled10-denní poznávací zájezd - Rumunsko, ceny od 12 490 Kč
Kulturní dědictví Rumunska (malované kláštery v Moldávii, historická jádra Sibiu a Sighishoary, hrady, královský zámek Peles aj.), ale i nádherné přírodní zajímavosti Rumunska (pohoří Ceahlau, Bikazská soutěska, pohoří Karpaty a Fagaraš s vysokými masivy) lákaly návštěvníky již v minulosti. Dnes se cestování do Rumunska stává příjemnější, protože i zde se významně a rychle rozvíjí sféra obchodu a služeb.

Kulturní skvosty a horské perly Rumunska

náhled6-denní poznávací zájezd - Rumunsko, ceny od 6 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede za nejvýznamnějšími památkami Rumunska, do věhlasné Transylvánie i do nádherného přírodního parku Bucegi.

Přírodní krásy a kulturní památky Rumunska - letecky

náhled7-denní letecký poznávací zájezd - Rumunsko, ceny od 17 690 Kč
Kulturní dědictví Rumunska (historická jádra Sibiu a Sighishoary, hrady, královský zámek Peles aj.), ale i nádherné přírodní zajímavosti Rumunska (pohoří Bucegi, pohoří Karpaty a Fagaraš s vysokými masivy) lákaly návštěvníky již v minulosti. Cestu do Rumunska si zkrátíme letecky.

Pohodový týden v Transylvánii

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou- Rumunsko, ceny od 11 690 Kč
Pokud jste v posledních osmi letech Rumunsko nenavštívili, budete žasnout nad změnami poměrů v této rychle se rozvíjející zemi. Nové silnice, moderní benzinové pumpy, fungující obchody plné zboží, perfektní služby v turistických střediscích. Bucegijské hory v Draculově Transylvánii jsou nejnavštěvovanějšími horami v Rumunsku a vzhledem ke své malebnosti a historickým památkám ve svém okolí mají proč.

Info - Rumunsko