Zájezdy do Polska

Poznávací zájezdy do Polska

Velký okruh Polskem

náhled7-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 7 990 Kč
Na tomto okruhu do Polska - zemí našeho severního souseda - navštívíte téměř všechny turistické cíle Polska. Okruh v Polsku začíná u břehů Baltského moře ve vyhlášených přímořských letoviscích. Dále uvidíte stovky čtverečných kilometrů vodních ploch Mazurských jezer. Neopomeneme ani obnovenou Varšavu a unikátní klenot mezi polskými městy Krakov pyšnící se památkami UNESCO.

Historické skvosty Polska - Wroclaw, Krakov, Varšava

náhled4-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 3 990 Kč
Vydejte se s námi za historií do nedalekého Polska. Prozkoumáte krásy historického centra Wroclavi, Krakova s královským hradem Wawel i Varšavy. Podniknete výpravu do solného dolu Wieliczka a budete mít možnost navštívit unikátní dřevěný kostel Jawor.

Krakov - město králů

náhled4 a 5-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 4 990 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP.

UNESCO památky Polska

náhled4-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 4 490 Kč
Do našich zájezdů zařazujeme stále více kulturních památek a přírodních krás, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. Navíc jsme se rozhodli zařadit nový program speciálně za poznáváním památek UNESCO u našeho nejbližšího severního souseda - Polska.

Jihovýchodní Polsko

náhled9-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 11 990 Kč
Velmi podrobný poznávací okruh za poznáním památek a přírodních krás našeho severního souseda.