ADVENTNÍ ZÁJEZDY

Adventní zájezdy

Advent v lázních Mosonmagyaróvár + Bratislava a Vídeň

náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Slovensko, Rakousko
Připravili jsme pro Vás pohodový adventní zájezd s ubytováním v termálních lázních Mosonmagyarovár s koupáním a odpočinkem, ale i poznáváním zajímavostí po trase a v blízkém okolí. Navštívíme vyhlášené adventní trhy v Bratislavě i Vídni, seznámíme se s malebným historickým centrem města Györ.

Slovinsko - koupání v lázních Radenci a romantický advent v Grazu

náhled4-denní krátkodobý poznávací zájezd - Slovinsko
Vydejte se s námi na adventní zájezd do krásného Slovinska. Navštívíme dvě historická města Maribor (kde roste nejstarší vinná réva na světě) a Ptuj s rozsáhlými historickými sklepy a dlouhou tradicí výroby vína. Volný čas můžete využít ke koupání v termálních bazénech. A poslední den věnujeme prohlídce Grazu a jeho krásným adventním trhům.

Slovinsko - romantika adventu a koupání v mořském parku Termaris v Portoroži

náhled6-denní krátkodobý poznávací zájezd - Slovinsko
Vydejte se s námi na adventní zájezd do krásného Slovinska, kde poznáte jedinečný rozsáhlý komplex Postojenských jeskyní (délka 24 km, jeden z největších jeskynních systémů v Evropě s neskutečným bohatstvím krápníkové výzdoby), hlavní město Lublaň s adventním trhem a nezapomenutelnou stopou architekta Jože Plečnika, městečka Piran a Koper v benátském stylu i honosný přístavní Terst vybudovaný ve velkolepém stylu habsburských vídeňských staveb.

Vídeň a zámek Schönbrunn

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

Alsaská zimní pohádka

náhled3-denní poznávací zájezd - Francie
Alsasko, oblast, která střídavě patřila Francii a Německu. Často se o ni vedly války. Alsasko je nádherná část Francie s mnoha historickými městy s dlouhou historií a krásnou hornatou krajinou, kopci porostlými vynicemi, řekou Rýnem. Málokde v Evropě se podařilo stmelit kuturu dvou národů jako v Alsasku. Svědčí o tom i svátky, alsaská slavnost roku - Průvod trubačů a alegorických vozů.

Info Vídeň

Info Slovinsko