PODROBNÉ POZNÁVACÍ OKRUHY

Norské fjordy

náhled10-denní poznávací zájezd - Norsko, ceny od 12 990 Kč
Zájezd do střední části Norska Vás zavede za krásami kouzelné severské přírody, do centra nejvyššího pohoří Jotunheimen, k nejkrásnějšímu fjordu Geiranger i na pobřeží Atlantického oceánu. Cestou do Norsla navštívíte dvě hlavní města, Oslo v Norslu a Kodaň v Dánsku.

Skandinávské metropole + norské fjordy

náhled10-denní poznávací zájezd - Norsko, ceny od 10 990 Kč
Co si představit pod pojmem skandinávské metropole - to jsou hlavní města Norska Oslo se slavnými muzei, "ve Švédsku Benátky severu" Sockholm a v Dánsku romantická Kodaň s Malou mořskou vílou. Fjordy v Norsku nabízejí kouzlo tisíců vodopádů, rozsáhlých ledovců i monumentálních hor, dřevěných kostelíků a skokanských můstků.

Norsko - velký polární okruh

náhled13-denní poznávací zájezd - Norsko, ceny od 15 290 Kč
Tento podrobný okruh nejen do Norska propojuje nejkrásnější partie severního Norska (čarokrásné souostroví Lofoty s malebnými tmavě červenými rybářskými vesničkami, nad nimiž se tyčí rozeklané vrcholky hor) s přírodními krásami středního a jižního Norska (ledovec Svartisen, Zlatá cesta Severu přes hory a fjordy začínající proslulou cestou Trollů, pokračující plavbou přes Norddalsfjord a ...

Nejkrásnější místa Norska i s lehkou pěší turistikou

náhled17-denní autokarový zájezd - Norsko, ceny od 19 990 Kč
Neobyčejné přírodní krásy, romantické fjordy, členité pobřeží, největší ledovce, velké množství úchvatných vodopádů a svérázná architektura. Určitě budete obdivovat zajímavé kaňony a divoké hory. V programu jsou krásné horské túry s dalekými výhledy, kdy budete mít ideální příležitost poznat divokou krásu norské přírody.

Velký okruh Skandinávií

náhled15-denní poznávací zájezd - Norsko, ceny od 21 990 Kč
Velká cesta na daleký sever Evropy Vám umožní navštívit krásné oblasti Švédska, Finska a Norska. Navštívíme hlavní město Finska Helsinky a Švédska Stockholm. Na dalekém severu poznáte nekonečné finské lesy a modré hladiny tisíců jezer, skalnaté hory souostroví Vesterålen a Lofoten v Norsku nad polárním kruhem, budete se plavit velkými skandinávskými trajekty a užívat si nádherných výhledů ...

Do srdce norských fjordů letecky

náhled7-denní letecký poznávací zájezd - Norsko, ceny od 30 900 Kč
Tento letecký poznávací zájezd je sestaven tak, aby i bez turisticky náročného programu zahrnul všechna známá místa Norska, která si většina lidí přeje vidět. Budete tedy moci poznat zelenou norskou metropoli Oslo, olympijské město Lillehammer s nejznámějším norským skanzenem Maihaugen, věhlasnou a impozantní serpentinovou silnici „Trolí stezka" a největší kontinentální ledovec Jostedalsb-reen. Zájezd obsahuje dvě památky UNESCO: norské fjordy včetně vyhlídkové plavby po tom nejznámějším z nich - Geirangerfjordu a královské, malebné město Bergen s dřevěnými domy Bryggen na nábřeží.

Jižní Švédsko a Dánsko

náhled9-denní poznávací zájezd - Švédsko, ceny od 13 990 Kč
"Benátky severu" Stockholm ve Švédsku a v Dánsku romantická Kodaň s Malou mořskou vílou. To jsou jedna z mnoha lákadel, která na Vás čekají v tomto zájezdu.

Finsko – země tisíců jezer

náhled9-denní poznávací zájezd - Švédsko, ceny od 12 990 Kč
Čistá příroda, prostor a klid, to je Finsko. Finsko je blíž, než byste si mysleli! Finská příroda mění svou tvář s ročními obdobími. Teplo a bílé noci léta ve Finsku, zářivá paleta podzimních barev, sněhobílá zima, jaro plné světla a života. Finsko vás uchvátí nejenom krásou přírody, dobře se budete jistě cítit i ve městech ve Finsku s bohatým kulturní životem.

Velký okruh Polskem

náhled7-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 7 990 Kč
Na tomto okruhu do Polska - zemí našeho severního souseda - navštívíte téměř všechny turistické cíle Polska. Okruh v Polsku začíná u břehů Baltského moře ve vyhlášených přímořských letoviscích. Dále uvidíte stovky čtverečných kilometrů vodních ploch Mazurských jezer. Neopomeneme ani obnovenou Varšavu a unikátní klenot mezi polskými městy Krakov pyšnící se památkami UNESCO.

Island - velký okruh, cesta zemí ohně a ledu

náhled14-denní poznávací zájezd - Island, cena od 31 990 Kč
Island, ostrov ohně a ledu, zapůsobí na každého turistu, toužícího uniknout ze středoevropské reality, naprosto zvláštním, téměř magickým kouzlem. Desítky nádherných vodopádů, rudožluté kopce, ledovcová jezera, ale také horká vřídla a bublající země, která vypadá, jakoby ji někdo poskládal z nejbizarnějších útvarů světa, to všechno je Island. Najdete zde největší pevninský ledovec, ale i jeden z nejmohutnějších vodopádů či nejznámější Geysir, otce všech gejzírů.

Island - velký okruh, letecky

náhled10-denní poznávací zájezd - Island, cena od 46 990 Kč
Island, ostrov ohně a ledu nadchne každého návštěvníka svojí jedinečnou přírodou. Desítky nádherných vodopádů, rudožluté kopce, ledovcová jezera, ale také horká vřídla a bublající země, Vás upoutají svou nádherou. Najdete zde největší pevninský ledovec, ale i jeden z nejmohutnějších vodopádů či projevy vulkanické činnosti - nejznámější Geysir, otce všech gejzírů.

Petrohrad a Petrodvorce s návštěvou pobaltských republik

náhled10-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 13 390 Kč
Pojeďte s námi navšívit všechny tři pobaltské republiky v čele s jejich hlavními městy a nádherné město Petrohrad s bohatou historií a památkami. Uvidíte i nádherné zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo se skvostným palácem.

Okruh pobaltskými republikami s návštěvou Petrohradu a Finska

náhled11-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 17 790 Kč
Pobaltské republiky v posledních letech znovu odhalují pro turisty svou malebnou krásu a množství historických památek. Navštivte s námi Litvu - zemi jantaru a dřevěných křížů, Lotyšsko - zemi navždy spojenou s Baltským mořem, Estonsko - protkané sítí řek, zálivů a fjordů, zemi s nádhernými lesy připomínajícími divočinu Norska, Finsko - zemi tisíců jezer a především pak ruský Petrohrad, který ...

Petrohrad, Pobaltí a NP Kurská Kosa

náhled11-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 18 190 Kč
Petrohrad - to jsou "Benátky v deltě Něvy", město proslulé bílými nocemi, město slavné Ermitáže s nezměrnými poklady, jež není sto člověk během jediné návštěvy ani prohlédnout. Petrohrad, to jsou ale také kouzelné parky a zahrady Petrodvorce a palác Kateřiny Veliké s Jantarovou komnatou v Puškinu. A mnohá další místa na našem podrobném poznávacím zájezdu nejen do Petrohradu.

Petrohrad - bílé noci, Stockholm, Helsinky

náhled9-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 13 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do severských metropolí Stockholmu, Petrohradu a Helsinek. Navíc cestu si zkrátíte trajekty přes moře tam i zpět.

Petrohrad, Stockholm, Helsinky a Pobaltí

náhled11-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 16 690 Kč
Tento zájezd Vás zavede do severských metropolí Stockholmu, Petrohradu a Helsinek. Uvidíte i zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo. Navíc cestou zpět uvidíte i historická města Pobaltí.

Moskva - Petrohrad - Novgorod

náhled13-denní poznávací zájezd - Litva, ceny od 21 990 Kč
Hlavní město Ruska Moskva proslulo mnoha pamětihodnostmi (chrám Vasila Blaženého, Kreml...). Petrohrad se zase honosí krásnými paláci, širokými třídami a honosným nábřežím řeky Něvy. Petrodvorce trochu připomínají Versailles. A v Pobaltských republikách můžete navštívit historická města Vilnius, Riga a Kaunas s mnoha zajímavostmi.

Petrohrad - klenot na Něvě - letecky

náhled6-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 26 790 Kč
V průběhu pouhých 300 let vystřídal Petrohrad (UNESCO) mnoho tváří. Tento rozmar Petra I. Velikého, založený na bažinatém území, měl Rusko nasměrovat k Západu a záhy se rozvinul ve velkolepé město odrážející majestátnost ruského impéria. Dnes je kulturní metropolí Ruska, s nádherně zachovaným dědictvím a hodnotnými mezinárodními uměleckými programy.

Moskva a Petrohrad - letecky a vlakem

náhled7-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 29 990 Kč
Zájezd propojuje návštěvu dvou nejvýznamnějších ruských měst Petrohradu a Moskvy. Dále se navštěvují i zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo.

Finsko, Rusko, Laponsko

náhled17-denní poznávací zájezd - Finsko, ceny od 29 790 Kč
Vydejte se s námi na netradiční okruh finským a ruským severem, do dalekých končin, kde slunce v létě svítí celou noc, několik set kilometrů za polární kruh až k břehům Barentsova moře. Projedeme Finsko od jihu na sever až do vzdáleného Laponska, k posvátnému jezeru Inari. Poznáme zemi tisíců jezer, neporušenou přírodu, Sámskou kulturu, kouzelné finské i ruské Laponsko s nesmírně krásnou divočinou. Navštívíme Murmansk na poloostrově Kola. Svou krásou nám učaruje oblast Karélie s ostrovem Kiži, prohlédneme si Solovecké ostrovy uprostřed Bílého moře a necháme se okouzlit krásou Petrohradu.

Skvosty staré Rusi a zlatý prsten Moskvy

náhled14-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 23 490 Kč
Pokud chcete poznat místa, kde se zrodila stará Rus, předchůdkyně dnešní největší země světa, pokud chcete poznat její tradice a pochopit byzantské kořeny, které jsou základem kultury všech tří východoslovanských zemí - Ruska, Ukrajiny a Běloruska, pak je toto ten správný zájezd, který hledáte. Kromě staré metropole Kyjevské Rusi, Kyjeva i pozdějšího carství Moskvy se toto putování zaměřuje především na Zlatý prsten Ruska, turistickou trasu po středověkých městech centrálního Ruska, kde se soustřeďují proslavené historické a architektonické památky, díla z období největší slávy vladimirsko-suzdalského stavitelství. Zachované pevnosti, chrámy a kláštery patří mezi klenotnice ruského středověkého umění.

Malý okruh Pobaltím

náhled7-denní poznávací zájezd - Litva, ceny od 7 990 Kč
Pobaltské republiky jsou od roku 2004 součástí Evropské unie a jejich návštěva je nyní velmi jednoduchá. Během tohoto kratšího zájezdu do Pobaltí navštívíte všechna dlležitá místa, všechna tři hlavní města (Vilnius, Rigu i Tallinn) a krásný vodní hrad Trakai.

Německo - velký okruh

náhled9-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 11 990 Kč
Německo, náš největší soused. Německo je země, kterou mnohokrát využíváme jen jako průjezdní zemi do sousední Francie nebo do Španělska. Německo je země, která nám je v mnohém blízká a zároveň nabízí mnoho unikátních historických měst, starobylých architektonických staveb a monumentálních katedrál. Příjemným zpestřením v Německu pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která ...

Anglie, Wales, Skotsko

náhled9-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 12 990 Kč
Tento zájezd do Anglie a Skotska nabízí zajímavý průřez Velkou Británií. Program zájezdu neopomíjí ani historické památky staré Anglie (Londýn, York, Chester, Salisbury aj.), hrady ve Walesu, přírodně lákavé oblasti Anglie (národní park Snowdonia, jezerní oblast Lake District), hory Skotska, jezero Loch Ness, magické kamenné monolity Stonehenge aj., ani zajímavá města Skotska včetně jednoho z ...

Romantikou Anglie a Skotska

náhled10-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 15 790 Kč
Velká Británie je složena ze 4 zemí - Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Každá z nich nabízí něco jiného, pokud jde o tradice, historii, krajinu a lidi. Romantické hory a poklidná jezera, zvlněné zelené kopce, zalesněná údolí a divoká pobřeží. To vše uvidíte během 10 denního zájezdu po nejzajímavějších místech Anglie a Skotska. Je určen pro ty z vás, kdo dávají přednost poklidnému ...

Velký okruh Skotskem s návštěvou ostrova Skye

náhled12-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 15 990 Kč
Skotsko je pro mnoho lidí pořád ještě zemí, o níž kolují vtipy - jejich hlavními tématy jsou údajná lakota tamních obyvatel a muži v sukních. Dalšími oblíbenými náměty o Skotsku jsou dudy a whisky. A vy máte jedinečnou možnost během 12-denního zájezdu do Skotska a na ostrov Skye přesvědčit se, že všechno je úplně jinak ...! Skotsko je nádherná země, divoká příroda, nekonečné hory, vřesoviště. ...

Nejkrásnější místa Skotska a ostrova Skye - letecky

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 32 590 Kč
Skotsko je pro mnoho lidí pořád ještě zemí, o níž kolují vtipy - jejich hlavními tématy jsou údajná lakota tamních obyvatel a muži v sukních. Dalšími oblíbenými náměty o Skotsku jsou dudy a whisky. A vy máte jedinečnou možnost během 8-denního zájezdu do Skotska a na ostrov Skye přesvědčit se, že všechno je úplně jinak ...! Skotsko je nádherná země, divoká příroda, nekonečné hory, vřesoviště. ...

Jihozápadní Anglie, Cornwall a jižní Wales

Velká Británie - Wales

8-denní poznávací zájezd - Velká Británie; termíny: červenec, srpen; cena: 11 990 Kč

Tato prazvláštní oblast má i svoji mýtickou historii v podání legend o králi Artušovi. Je to magický kout Velké Británie, který charakterizuje rozmanité pobřeží (skalnaté pobřeží na jedné straně i Anglická malebná riviéra na druhé), divoký terén ve vnitrozemí s rozsáhlými vřesovišti i malebná městečka a přístavy s bohatou historií a památkami.

Cornwall - po stopách krále Artuše a NP Dartmoor

Velká Británie - Wales

9-denní poznávací zájezd - Velká Británie; termíny: červenec, srpen; cena: 13 990 Kč

Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého pobřeží. Vydejte se tedy s námi poznat keltský Cornwall, plný romantických příběhů, které jsou spjaty s králem Artušem, jenž se podle pověsti narodil v Tintagelu. Poznáme výjimečnou oblast - civilizací nedotčené vesnice, romantická a tajemná vřesoviště, rybářské vesnice, rozervaná pobřeží, strhující výhledy, to vše v protikladu se životem v rušných městech.

Cornwall - po stopách krále Artuše - letecky

Velká Británie

7-denní poznávací zájezd - Velká Británie; termíny: srpen; cena: 25 690 Kč

Obdobný zájezd jako předchozí, u kterého si cestu do Anglie zkrátíte leteckou dopravou. Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého pobřeží. Vydejte se tedy s námi poznat keltský Cornwall, plný romantických příběhů, které jsou spjaty s králem Artušem, jenž se podle pověsti narodil v Tintagelu. Poznáme výjimečnou oblast - civilizací nedotčené vesnice, romantická a tajemná vřesoviště aj.

Velký okruh Irskem

náhled12-denní poznávací zájezd - Irsko, ceny od 14 990 Kč
Irsko - země keltského kříže, krásné divoké přírody, neposkvrněné lidskou rukou, země dlouhých, krásných a melancholických procházek. Irsko nabízí ale také množství kulturních a historických památek a divoké skalnaté pobřeží.

Severní a jižní Irsko

náhled13-denní poznávací zájezd - Irsko, ceny od 22 490 Kč
Toto je naše pozvánka do Severního Irska, do země, kam masivní turistický ruch ještě nedorazil. Severní Irsko je země, kde se po dálnici svezete jen pár mil kolem hlavního města a pak na vás čekají již jen spousty klikatících se uzoučkých cestiček v zelené krajině. Severní Irsko je země, kde řada prehistorických památek čeká nezměněna již tisíce let, země s keltskou minulostí, hluboce ...

Za krásou Severního Irska

náhled10-denní poznávací zájezd - Irsko, ceny od 13 990 Kč
Toto je naše pozvánka do Severního Irska, do země, kam masivní turistický ruch ještě nedorazil. Severní Irsko je země, kde se po dálnici svezete jen pár mil kolem hlavního města a pak na vás čekají již jen spousty klikatících se uzoučkých cestiček v zelené krajině.

Turecko - velký okruh

náhled13-denní poznávací zájezd - Turecko,
ceny od 16 990 Kč
Turecko - mnohé z nás jistě láká navštívit bránu Orientu Istanbul, město na dvou kontinentech, město tisíců minaretů. A ještě k tomu v centrálním Turecku kouzelnou Kappadokii sopečného původu, na jihu a západě Turecka slavné starověké památky nejen z doby starého Řecka (Efes, Didma, Aspendos a další), ale také neskutečné modré a čisté moře, které Turecko mezi návštěvníky tolik proslavilo.

Turecko - velký okruh - letecky

náhled11-denní letecký poznávací zájezd - Turecko,
ceny od 23 490 Kč
Turecko je stát ležící v Malé Asii, v Turecku se prolínají dvě kultury - islámská - orientální a západní - evropská. Tureckem vedly a stále tudy vedou významné obchodní cesty mezi Západem a Východem. Turecko je stát, který vám může nabídnout opravdu mnoho, starobylé antické a byzantské památky, islámské monumenty, pohodové lidi, vynikající kuchyni a krásné moře.

Řecko - velký okruh

náhled11-denní poznávací zájezd - Řecko, ceny od 11 990 Kč
Starověké Řecko - kolébka evropské civilizace. Kolik památek vlastně Řecko ukrývá? Poznejte v Řecku alespoň nejvýznamnější z nich, a to nejen ve vlastním Řecku, ale také na poloostrově Peloponés.

Kypr - ostrov dvou tváří

náhled9-denní letecký poznávací zájezd - Kypr, ceny od 25 990 Kč
Naše novinka Vás zavede na malebný z historického hlediska velice zajímavý ostrov Kypr. Připravili jsme pro Vás velice podrobný zájezd za památkami, kulturou a přírodou tohoto pěkného ostrova s návštěvou obou částí řecké i turecké.

Arménie a Gruzie - velký okruh

náhled14-denní letecký poznávací zájezd - Arménie,Gruzie cena od 49990 Kč
Arménie se nachází v oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem, po Kavkazem a nedaleko Araratu. Připravili jsme pro Vás nový zájezd do Arménie. Budete mít možnost se na tomto podrobném poznávacím zájezdu seznámit nejen s významnými křesťanskými památkami (Arménie jako první země přijala oficiálně křesťanství za státní náboženství), ale také s jejími neskutečnými přírodními krásami. Zájezd pokračuje do neméně zajímavého sousedního státu Gruzie.

Spojené arabské emiráty - letecky

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Spojené arabské emiráty, ceny od 34 490 Kč
Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou arabského luxusu a v porovnání s nimi Evropa bledne závistí! Ukážeme Vám, co znamená dovolená v Dubaji - mrakodrapy, umělé ostrovy ve tvaru palem, nejluxusnější hotely světa,luxusní obchody, ale také prosluněné pláže s bílým horkým pískem… Ne nadarmo jsou SAE nazývány rájem na zemi!

Írán - velký okruh - letecky

náhled18-denní poznávací zájezd - Írán, ceny od 47 990 Kč
Írán – starověká Persie. Kolik starých kultur tudy prošlo a zanechalo zde své výrazné stopy. Pojeďte s námi poznat tuto nádhernou a turisty zatím nepříliš navštěvovanou zemi s krásnými mešitami, rozlehlými paláci, nádhernými zahradami, nekonečnou pouští, vysokými horami, starověkými památkami a hlavně příjemnými a pohostinnými lidmi. Zájezd připravila Mgr. Lucie Leikepová, zájezd průvodcuje Ing. Martina Kosková.

Velký okruh Marokem

náhled15-denní poznávací zájezd - Maroko, ceny od 20 990 Kč
Zájezd do Maroka nás zavede do exotikou vonících míst na území severozápadní Afriky. V Maroku se vydáme za poznáním světa pro nás tak odlišného svojí kulturou, náboženstvím, architekturou i uměním. V Maroku poznáme skvosty arabské kultury - královská města Fés, Marrakesch, přírodně velmi atraktivní oblasti - kaňony v pohoří Atlas, pouštní oblasti, berberské osady, pobřeží Atlantického oceánu.

Velký okruh Marokem - letecky a jeepy do méně přístupných míst

náhled12-denní letecký poznávací zájezd - Maroko, ceny od 37 990 Kč
Letos jsme si pro Vás ve spolupráci s místními odborníky připravili speciální letecký zájezd do Maroka, ve kterém navštívíte jak známá města plná památek (Meknés, Fés, Marrakéš, Rabat aj.), tak i méně známá a přístupná místa v poušti, oázy, nádherné kaňony a soutěsky Vysokého Atlasu.

Portugalsko, Španělsko

náhled15-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 20 990 Kč
Portugalsko sice nepatří k velkým evropským zemím, ale pro své významné kulturní zázemí, bohatství památek, krásu svých měst a překrásné pláže Atlantiku si Portugalsko zaslouží pozornost turistů. Ve Španělsku navštívíme malebnou oblast Andalusie s městy, jejichž nádherné památky připomínají dobu maurské nadvlády. Kromě toho vám Španělsko nabídne ve své centrální části nádherná historická města ...

Portugalsko, Španělsko - jedna cesta letecky

náhled14-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 24 990 Kč
Zájezd se stejným programem jako předcházející zájezd, pouze si cestu zpět zkrátíte leteckou dopravou z Madridu. Ve Španělsku navštívíme malebnou oblast Andalusie s městy, jejichž nádherné památky připomínají dobu maurské nadvlády i ostatní významná historická města. V Portugalsku poznáte všehna místa s dotekem historie - Porto, Coimbra, Sintra, Tomar, Belém ...

Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky

náhled13-denní letecký poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 26 990 Kč
Navštívíte všechna známá a turisty vyhledávaná místa Španělska a Portugalska jako v předešlém zájezdu a navíc si zkrátíte dlouhou cestu do Španělska letadlem. Portugalsko vám nabídne vynikající portské víno. V Portugalsku se můžete vykoupat na krásných plážích vyhlášeného Algarve. Portugalsko to jsou také klenoty gotické architektury klášterů Batalha, Alcobaca a Belém. Portugalsko je také ...

Portugalsko - velký okruh letecky

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Portugalsko, ceny od 23 990 Kč
Na tomto leteckém zájezdu do Portugalska se můžete vykoupat na krásných plážích vyhlášeného Algarve a ochutnat vynikající portské víno. Portugalsko to jsou také klenoty gotické architektury klášterů Batalha, Alcobaca a Belém.

Madeira - exotický ráj na dosah, květinový ostrov věčného jara

náhled10-denní letecký poznávací zájezd - Portugalsko, ceny od 28 990 Kč
Hledáte ráj na Zemi? Potom určitě zkuste navštívit nádherný ostrov Madeiru. Madeira je často přezdívaná „květinovým ostrovem", protože ve zdejším subtropickém klimatu se daří i exotické květeně, která sem byla v hojné míře dovážena z celého světa. Madeira má i neobyčejně nádhernou přírodu. Pobřeží lemují vysoké rozeklané útesy, uvnitř ostrova se vypínají vysoké hory sopečného původu. K okrajům ...

Jedinečné památky a přírodní krásy Andalusie a portugalského Algarve- letecky

náhled11-denní poznávací zájezd - Andalusie, ceny od 24 990 Kč
Zájezd za podrobným poznáním pohádkového kraje na jihu Španělska - Andalusie, která vás přiláká svými architektonickými skvosty: Granada se slavnou Alhambrou, Sevilla s obrovskou katedrálou, Córdoba s nádhernou mešitou, jeskyně Nerja s prehistorickými malbami a mnohé další. Zájezd je obohacen i o poznávání tradiční kultury Andalusie (ochutnávka vína, býci, flamenco...)

Sicílie, Jižní Itálie - velmi podrobný okruh

náhled13-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 990 Kč
Sicílie je největší ostrov patřící k Itálii a zároveň největší ostrov ve Středozemním moři. Sicílie prošla dlouhou a trnitou cestu do té podoby, jak ji můžeme nalézt dnes. Prvními historicky doloženými obyvateli Sicílie byli od 3. tisíciletí před naším letopočtem domorodí Sikané. Sicíie nabízí památky z celé své dlouhé historie, ale nejvýrazněji se do její tváře vepsali staří Řekové (chrámy v Agrigentu, Selinunte, divadlo v Syrakúsách a Taormině a mnohé další památky). Kromě toho jsou na Sicílii nádherné normanské katedrály v Palermu, Cefalú a klášter Monreale.

Sicílie - letecky

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 20 990 Kč
Tento zájezd je zaměřen na podrobné poznání památek a přírodních zajímavostí tohoto pozoruhodného ostrova.cestu na Sicílii si zkrátíte leteckou dopravou.

Velký okruh Sicílií a Egadské ostrovy

náhled11-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 15 490 Kč
Vydejte se s námi poznat nejkrásnější místa Itálie, zejména její největší ostrov Sicílii, která nabízí neskutečné historické památky a zároveň krásná přírodní místa. S pohodovým ubytováním v hotelích a s polopenzí. Na Sicílii si prohlédnete všechny významné památky nejen z doby starověkého Řecka, ale také mocných Normanů. Kromě toho Sicílii dominuje několik sopek - přímo na Sicílii je to stále aktivní Etna a na ostrovech severně od Sicílie Vulcano a Stromboli. V jižní Itálii vás čekají slavné Pompeje a ...

Sardinie, Korsika

náhled12-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 13 990 Kč
Vydejte se s námi na klasický, již dlouho osvědčený a oblíbený zájezd na dva z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře - na hornatou a divokou Korsiku a poklidnou, oblou a nádhernou Sardinii. Sardinie je druhý největší ostrov v Itálii a turisticky nejznámější místo svým mořem a pobřežím s nerovnými a písečnými úseky, se svými krásnými zátočinami, zálivy a mořskými jeskyněmi. Za poznání stojí i vnitrozemí ostrova se svými horskými masívy a památkami na různá období historie (předhistorické, antické, středověké apod.). Kromě tohoto zajímavého ostrova navštívíme na našem zájezdu i sousední pozoruhodný ostrov Korsiku.

Korsika

náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 590 Kč
Korsika je překrásný ostrov ve Středozemním moři, jehož příroda nabízí nejenom azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pínií a korkových dubů. Korsika je „Ostrov krásy – kolébka vendety – perla Středomoří – pohoří v moři - spojení světla a vůní“ – všechny tyto atributy a jistě i mnohé další charakterizují Korisku, neboť jen těžko najdete jinde ve světě takovou hustotu přírodních krás na tak malém území jako právě na Korsice.

Ostrovy Malta a Gozo

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Malta, ceny od 17 790 Kč
Ostrovy Malta a Gozo na Vás zapůsobí svojí starobylou atmosférou, kterou umocňují mohutně opevněná města jako Valletta, Vittoriosa, Mdina, Victoria a ohromné množství velkých katedrál a kostelů, které tvoří dominantu každého města i malého městečka.Velmi působivě je na Maltě podávána tradice řádu Maltézkých rytířů, příběh Malty v době velkého obléhání Turky v roce 1565 a její houževnatá obrana za Druhé světové války. Na ostrovech Malta a Gozo se také nachází megalitické chrámy z doby kamenné, které jsou jedinečnými stavbami svého druhu. Velmi působivé je též jižní skalnaté pobřeží Malty, kde příkré útesy spadají do moře a tvoří fascinující útvary včetně tzv. Modré jeskyně.

Toulky Kalábrií a Apulií

náhled11-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 14 690 Kč
Malý kousek ráje na zemi leží ve žhavé jižní Itálii. Čekají Vás ruiny řeckých staveb, středověké kláštery, normanské hrady, osamělá městečka rozsypaná po kopcích, unikátní architektonické skvosty a exotika Apulie, ještě teplé a průzračné moře a již nejsou úporná vedra.

Alpská tour - nejkrásnější partie Alp 5 zemí

náhled8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 11 490 Kč
Zájezd Vás zavede přes německé a rakouské Alpy do jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis. Na závěr zájezdu uvidíte i alpské velikány ve Francii a Itálii.

Nejkrásnější zahrady, jezera a Alpy Lombardie

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 590 Kč
Zájezd do oblasti jezer Lago Maggiore, Lago di Como a Lago di Lugano, která se nachází na hranici Itálie a Švýcarska v krásné horské krajině. Od severu jsou chráněné ohromnou hradbou alpských velikánů pokrytých ledovci. Z tohoto důvodu je zde ideální klima pro subtropické rostliny a květenu, kterou uvidíte v zahradách historických vil, městečkách i ve volné přírodě.

Provence a francouzský kras

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 990 Kč
Provence je oblast v jihovýchodní Francii, ležící u pobřeží Středozemního moře. Jméno pochází z latinského slova provincie – Provence se stala první mimoitalskou provincií Římanů. Tento zájezd nejen do Provence je zaměřen na jedinečnou krasovou oblast jižní Francie typickou rozsáhlými vápencovými náhorními plošinami, které jsou rozřezány vodními toky na strmé a hluboké kaňony. V těchto místech jsou rozeseta kamenná městečka, která mají díky své poloze velmi malebný ráz. Také budete mít možnost koupání v průzračné vodě řek na místech, kde kaňony vytváří zajímavá přírodní ...

Gaskoňsko, Pyreneje, Atlantik

náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 390 Kč
Vydejte se s námi poznávat hory na pomezí Francie a Španělska, které dělí Pyrenejský poloostrov od zbytku Evropy. Navštívíme historická města Toulouse, Carcassonne, Albi i letoviska na pobřeží Atlantického oceánu - Biarritz a baskický San Sebastian, poutní městečko Lurdy. Tento zájezd Vás zavede i do francouzské části Pyrenejí. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst.

Památky a přírodní parky Provence

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 990 Kč
Na našem podrobném poznávacím zájezdu navštívíte nejkrásnější místa jihu Francie, zejména v oblasti Provence. Jižní Francie - to jsou přírodní parky Luberon a Camarque. Slunce, jas a tradice, stopy Gogha, Cézanna i Gauguina. Plameňáci, bílí koně a cedrové lesy, kouzlo přístavního města Marseille, papežského Avignonu a římského Arles.

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 990 Kč
Máte více času a chcete poznat sever Francie podrobněji, ne jen během několika dnů strávených v Paříži? Na tomto zájezdu do Francie jsme se rozhodli spojit pro vás největší turistická lákadla severní části Francie, která se obvykle navštěvují pouze v kratších zájezdech. Ve Francii uvidíte nejvýznamnější zámky na Loiře, které vás uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými zahradami. A dále ve Francii to bude divoké pobřeží s útesy, přírodní parky a řadu sakrálních památek ...

Bordeaux a Akvitánie

náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 990 Kč
Tento poněkud turisty opomíjený kraj nabízí nejen nekonečné pláže Atlantiku a největší písečnou dunu Evropy Pilat, ale i zelené vnitrozemí. Románské a gotické kostely a katedrály (UNESCO), La Rochelle, město tří mušketýrů i historické Poitiers či Bordeaux. Ale hlavně to nejznámější - lahodné odrůdy a známé značky proslulého vína a koňaku. A pro milovníky moderní techniky tu je návštěva parku filmových projekcí Futuroscope.

Kaňony a ostrovy jihu Francie

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 690 Kč
Poznávací zájezd na francouzskou riviéru Vás zavede na světoznámá místa jako jsou Nice, Cannes, Antibes i navštívíte přírodní zajímavosti - kaňon Verdon aj. V průběhu zájezdu budete mít i možnost vykoupat se na plážích francouzské riviéry.

Památky a přírodní krásy Bosny a Hercegoviny

náhled7-denní poznávací zájezd - Bosna a Hercegovina, ceny od 8490 Kč
Bosna a Hercegovina zatím patří k málo objeveným klenotům cestovního ruchu. Pyšní se jak památkami na bohatou a pohnutou historii i velice zajímavými přírodními krásami - vodopády, kaňony apod.

Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie

náhled8-denní poznávací zájezd - Černá Hora, ceny od 7 990 Kč
Černá Hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Černá Hora, to jsou horké pláže přímořských oblastí na jihu, které střídají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na severu. V Černé hoře nechybí hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané krajiny Černé Hory jsou velice citlivě zasazeny venkovské ...

Rumunsko - velký okruh - hory, kláštery, Drákulova Transylvánie

náhled10-denní poznávací zájezd - Rumunsko, ceny od 11 990 Kč
Kulturní dědictví Rumunska (malované kláštery v Moldávii, historická jádra Sibiu a Sighishoary, hrady, královský zámek Peles aj.), ale i nádherné přírodní zajímavosti Rumunska (pohoří Ceahlau, Bikazská soutěska, pohoří Karpaty a Fagaraš s vysokými masivy) lákaly návštěvníky již v minulosti. Dnes se cestování do Rumunska stává příjemnější, protože i zde se významně a rychle rozvíjí sféra obchodu a služeb.

Poznávací Bulharsko - za poklady bulharských carů

12-denní poznávací zájezd - Bulharsko, ceny od 12 990 Kč
Tento zájezd je zaměřen na poznání měst a památek Bulharska - navštěvuje jak místa známá tak i neméně zajímavá méně vyhlášená místa.
Tento zájezd patří do kategorie poznávací zájezdy.

Kosovo, Makedonie, Albánie - velké putování západním Balkánem

náhled12-denní poznávací zájezd - Albánie, ceny od 15 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat země známé svými bouřlivými dějinami a vzájemnými spory, ponořte se do světa úchvatných přírodních scenérií, kouzelných historických památek a starého způsobu života. Poznáme Srbsko proslavené svými středověkými památkami, Albánii, kde se stále žije ve starobylých patriarchálních tradicích, a krom toho navštívíme i nejmladší evropský národ – Makedonii, a nejmladší evropský stát – Kosovo.

Středověké Srbsko

náhled11-denní poznávací zájezd - Srbsko, ceny od 14 790 Kč
Tento poznávací zájezd nás seznámí s nejvýznamnějšími pamětihodnostmi středověkého Srbska a zavede nás do úchvatných horských scenérií středního a jižního Srbska, které si vybrali srbští panovníci pro stavbu svých sídel, hradů a klášterů. Poznáme mnohá z měst, která sloužila jako hlavní města středověkého i novodobého Srbska, a navštívíme většinu památek UNESCO této země. Na své si přijdou především milovníci umění, historie, přírody.

Tenerife s trekingem - turistika mezi sopkami a exotickými soutěskami

náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 29 690 Kč
Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická „válecí“ a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy. V národních parcích narazíme na bizarní skalní formace, které nemají obdobu nikde jinde v Evropě. Zapomenout nesmíme ani na divoké skalnaté pobřeží Atlantiku, které ostrov lemuje. Spolu se stálou celoroční teplotou kolem 25 °C je Tenerife ideálním ostrovem, kde lze naplno prožít aktivní dovolenou.

Kanárské ostrovy Tenerife a La Gomera

náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 23 590 Kč
Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická „válecí“ a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy. Spolu se stálou celoroční teplotou kolem 25 °C je Tenerife ideálním ostrovem, kde lze naplno prožít aktivní dovolenou.

Ukrajina - velký okruh

11-denní poznávací zájezd - Ukrajina, ceny od 15 490 Kč
Ať dlouho zůstane tento tak blízký a přece tolik vzdálený kout země zajímavý pro většinu západního světa. Ať zůstanou zachována tato místa, kam se ještě dá utéct z přetechnizovaného světa do klidu a ticha a okusit život takový, jaký mohli žít naši prarodiče.

Maďarsko - velký okruh

náhled9-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 12 990 Kč
Připravili jsme pro Vás velký okruh Maďarskem, při kterém poznáte hlavní město Maďarska, přírodní zajímavosti (nejvyšší pohoří Mátra, pohoří Bükk) i krásná města (Ostřihom, Miškovec, Debrecín, Pécs).

Jihovýchodní Polsko

náhled9-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 11 990 Kč
Velmi podrobný poznávací okruh za poznáním památek a přírodních krás našeho severního souseda.