PODROBNÉ POZNÁVACÍ OKRUHY

Norské fjordy

náhled10-denní poznávací zájezd - Norsko, ceny od 13 990 Kč
Zájezd do střední části Norska Vás zavede za krásami kouzelné severské přírody, do centra nejvyššího pohoří Jotunheimen, k nejkrásnějšímu fjordu Geiranger i na pobřeží Atlantického oceánu. Cestou do Norsla navštívíte dvě hlavní města, Oslo v Norslu a Kodaň v Dánsku.

Skandinávské metropole + norské fjordy

náhled10-denní poznávací zájezd - Norsko, ceny od 12 490 Kč
Co si představit pod pojmem skandinávské metropole - to jsou hlavní města Norska Oslo se slavnými muzei, "ve Švédsku Benátky severu" Sockholm a v Dánsku romantická Kodaň s Malou mořskou vílou. Fjordy v Norsku nabízejí kouzlo tisíců vodopádů, rozsáhlých ledovců i monumentálních hor, dřevěných kostelíků a skokanských můstků.

Norsko - velký polární okruh

náhled13-denní poznávací zájezd - Norsko, ceny od 16 590 Kč
Tento podrobný okruh nejen do Norska propojuje nejkrásnější partie severního Norska (čarokrásné souostroví Lofoty s malebnými tmavě červenými rybářskými vesničkami, nad nimiž se tyčí rozeklané vrcholky hor) s přírodními krásami středního a jižního Norska (ledovec Svartisen, Zlatá cesta Severu přes hory a fjordy začínající proslulou cestou Trollů, pokračující plavbou přes Norddalsfjord a ...

Do srdce norských fjordů letecky

náhled7-denní letecký poznávací zájezd - Norsko, ceny od 32 500 Kč
Tento letecký poznávací zájezd je sestaven tak, aby i bez turisticky náročného programu zahrnul všechna známá místa Norska, která si většina lidí přeje vidět. Budete tedy moci poznat zelenou norskou metropoli Oslo, olympijské město Lillehammer s nejznámějším norským skanzenem Maihaugen, věhlasnou a impozantní serpentinovou silnici „Trolí stezka" a největší kontinentální ledovec Jostedalsb-reen. Zájezd obsahuje dvě památky UNESCO: norské fjordy včetně vyhlídkové plavby po tom nejznámějším z nich - Geirangerfjordu a královské, malebné město Bergen s dřevěnými domy Bryggen na nábřeží.

Island - velký okruh, letecky

náhled10-denní poznávací zájezd - Island, cena od 42 990 Kč
Island, ostrov ohně a ledu nadchne každého návštěvníka svojí jedinečnou přírodou. Desítky nádherných vodopádů, rudožluté kopce, ledovcová jezera, ale také horká vřídla a bublající země, Vás upoutají svou nádherou. Najdete zde největší pevninský ledovec, ale i jeden z nejmohutnějších vodopádů či projevy vulkanické činnosti - nejznámější Geysir, otce všech gejzírů.

Velký okruh Polskem

náhled7-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 8 990 Kč
Na tomto okruhu do Polska - zemí našeho severního souseda - navštívíte téměř všechny turistické cíle Polska. Okruh v Polsku začíná u břehů Baltského moře ve vyhlášených přímořských letoviscích. Dále uvidíte stovky čtverečných kilometrů vodních ploch Mazurských jezer. Neopomeneme ani obnovenou Varšavu a unikátní klenot mezi polskými městy Krakov pyšnící se památkami UNESCO.

Moskva a Petrohrad - letecky a vlakem

náhled7-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 28 990 Kč
Zájezd propojuje návštěvu dvou nejvýznamnějších ruských měst Petrohradu a Moskvy. Dále se navštěvují i zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo.

Moskva a Zlatý prsten Ruska

náhled6-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 25 490 Kč
Vydejte se za poznáním Moskvy a Zlatého prstenu Ruska. Navštívíte nejvýznamnější památky Moskvy i nedaleké věhlasné kláštery.

Petrohrad a Petrodvorce s návštěvou pobaltských republik

náhled10-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 13 990 Kč
Pojeďte s námi navšívit všechny tři pobaltské republiky v čele s jejich hlavními městy a nádherné město Petrohrad s bohatou historií a památkami. Uvidíte i nádherné zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo se skvostným palácem.

Okruh pobaltskými republikami s návštěvou Petrohradu a Finska

náhled11-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 19 990 Kč
Pobaltské republiky v posledních letech znovu odhalují pro turisty svou malebnou krásu a množství historických památek. Navštivte s námi Litvu - zemi jantaru a dřevěných křížů, Lotyšsko - zemi navždy spojenou s Baltským mořem, Estonsko - protkané sítí řek, zálivů a fjordů, zemi s nádhernými lesy připomínajícími divočinu Norska, Finsko - zemi tisíců jezer a především pak ruský Petrohrad, který ...

Petrohrad - bílé noci, Stockholm, Helsinky

náhled9-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 13 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do severských metropolí Stockholmu, Petrohradu a Helsinek. Navíc cestu si zkrátíte trajekty přes moře tam i zpět.

Petrohrad, Stockholm, Helsinky a Pobaltí

náhled11-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 18 490 Kč
Tento zájezd Vás zavede do severských metropolí Stockholmu, Petrohradu a Helsinek. Uvidíte i zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo. Navíc cestou zpět uvidíte i historická města Pobaltí.

Petrohrad - klenot na Něvě - letecky

náhled6-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 23 990 Kč
V průběhu pouhých 300 let vystřídal Petrohrad (UNESCO) mnoho tváří. Tento rozmar Petra I. Velikého, založený na bažinatém území, měl Rusko nasměrovat k Západu a záhy se rozvinul ve velkolepé město odrážející majestátnost ruského impéria. Dnes je kulturní metropolí Ruska, s nádherně zachovaným dědictvím a hodnotnými mezinárodními uměleckými programy.

Malý okruh Pobaltím

náhled7-denní poznávací zájezd - Litva, ceny od 8 690 Kč
Pobaltské republiky jsou od roku 2004 součástí Evropské unie a jejich návštěva je nyní velmi jednoduchá. Během tohoto kratšího zájezdu do Pobaltí navštívíte všechna dlležitá místa, všechna tři hlavní města (Vilnius, Rigu i Tallinn) a krásný vodní hrad Trakai.

Národní parky, zámky i metropole severu Polska a Pobaltí

náhled10-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 12 990 Kč
Vydejte se na velký okruh, kde navštívíte národní parky, zámky i metropole severu Polska a Pobaltí. Na severu Polska poznáte Gdaňsk, Sopoty i Slowinský NP, Mazurská jezera. Podrobně si prohlédnete metropole Pobaltí i hrady Trakai, Turaidu, NP Gauju aj.

Jihovýchodní Polsko

náhled9-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 14 490 Kč
Velmi podrobný poznávací okruh za poznáním památek a přírodních krás našeho severního souseda.

Romantické zámky Dánska a Německa

náhled7-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 10 390 Kč
Poznejte s námi úchvatné zámky Dánska - Frederiksborg Slot, Egeskov Slot, Kronborg Slot - katedrálu Roskilde i hlavní město Kodaň. Zároveň navštívíme sever Německa, který rovněž nabízí turisticky zajímavá místa.

Benelux - velký okruh

náhled8-denní poznávací zájezd - Benelux, ceny od 11 990 Kč
Podrobný zájezd do tří zemí Beneluxu, kde uvidíte kromě půvabných městeček s osobitou atmosférou i zajímavé skanzeny, mořské lázně, proslulé větrné mlýny a metropole.

Anglie, Wales, Skotsko

náhled9-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 14 590 Kč
Tento zájezd do Anglie a Skotska nabízí zajímavý průřez Velkou Británií. Program zájezdu neopomíjí ani historické památky staré Anglie (Londýn, York, Chester, Salisbury aj.), hrady ve Walesu, přírodně lákavé oblasti Anglie (národní park Snowdonia, jezerní oblast Lake District), hory Skotska, jezero Loch Ness, magické kamenné monolity Stonehenge aj., ani zajímavá města Skotska včetně jednoho z ...

Jihozápadní Anglie, Cornwall a jižní Wales

Velká Británie 8-denní poznávací zájezd - Velká Británie; ceny od 13 990 Kč

Tato prazvláštní oblast má i svoji mýtickou historii v podání legend o králi Artušovi. Je to magický kout Velké Británie, který charakterizuje rozmanité pobřeží (skalnaté pobřeží na jedné straně i Anglická malebná riviéra na druhé), divoký terén ve vnitrozemí s rozsáhlými vřesovišti i malebná městečka a přístavy s bohatou historií a památkami.

Cornwall - letecky

Velká Británie 7-denní poznávací zájezd - Velká Británie; ceny od 27 990 Kč

Obdobný zájezd jako předchozí, u kterého si cestu do Anglie zkrátíte leteckou dopravou. Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého pobřeží. Vydejte se tedy s námi poznat keltský Cornwall, plný romantických příběhů, které jsou spjaty s králem Artušem, jenž se podle pověsti narodil v Tintagelu. Poznáme výjimečnou oblast - civilizací nedotčené vesnice, romantická a tajemná vřesoviště aj.

Velký okruh Skotskem s návštěvou ostrova Skye

náhled12-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 16 990 Kč
Skotsko je pro mnoho lidí pořád ještě zemí, o níž kolují vtipy - jejich hlavními tématy jsou údajná lakota tamních obyvatel a muži v sukních. Dalšími oblíbenými náměty o Skotsku jsou dudy a whisky. A vy máte jedinečnou možnost během 12-denního zájezdu do Skotska a na ostrov Skye přesvědčit se, že všechno je úplně jinak ...! Skotsko je nádherná země, divoká příroda, nekonečné hory, vřesoviště. ...

Nejkrásnější místa Skotska a ostrova Skye - letecky

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 32 790 Kč
Skotsko je pro mnoho lidí pořád ještě zemí, o níž kolují vtipy - jejich hlavními tématy jsou údajná lakota tamních obyvatel a muži v sukních. Dalšími oblíbenými náměty o Skotsku jsou dudy a whisky. A vy máte jedinečnou možnost během 8-denního zájezdu do Skotska a na ostrov Skye přesvědčit se, že všechno je úplně jinak ...! Skotsko je nádherná země, divoká příroda, nekonečné hory, vřesoviště. ...

Velký okruh Irskem

náhled11-denní poznávací zájezd - Irsko, ceny od 19 990 Kč
Irsko - země keltského kříže, krásné divoké přírody, neposkvrněné lidskou rukou, země dlouhých, krásných a melancholických procházek. Irsko nabízí ale také množství kulturních a historických památek a divoké skalnaté pobřeží.

Velký okruh Irskem a Severní Irsko

náhled12-denní poznávací zájezd - Irsko, ceny od 22 490 Kč
Toto je naše pozvánka do Severního Irska, do země, kam masivní turistický ruch ještě nedorazil. Severní Irsko je země, kde se po dálnici svezete jen pár mil kolem hlavního města a pak na vás čekají již jen spousty klikatících se uzoučkých cestiček v zelené krajině. Severní Irsko je země, kde řada prehistorických památek čeká nezměněna již tisíce let, země s keltskou minulostí, hluboce ...

Severní a jižní Irsko

náhled11 a 13-denní poznávací zájezd - Irsko, ceny od 27 490 Kč
Toto je naše pozvánka do Severního Irska, do země, kam masivní turistický ruch ještě nedorazil. Severní Irsko je země, kde se po dálnici svezete jen pár mil kolem hlavního města a pak na vás čekají již jen spousty klikatících se uzoučkých cestiček v zelené krajině. Severní Irsko je země, kde řada prehistorických památek čeká nezměněna již tisíce let, země s keltskou minulostí, hluboce ...

Bělorusko - putování v zemi jezer, národních parků a architektonických skvostů

náhled10-denní letecký poznávací zájezd - Bělorusko, ceny od 19 490 Kč
S námi máte jedinečnou možnost poznat tuto turisticky nejméně známou a nejvíce opomíjenou evropskou zemi. Budete až překvapeni, kolik nádherných krajinných scenérií, hradů, zámků, památek lidové architektury a kouzelných měst může nabídnout tato, na první pohled rovinatá, země. Běloruská jezera bývají považována za nejkrásnější v Evropě. Při naší cestě neopomeneme navštívit ani Bělověžský prales, největší pralesní areál v Evropě.

Turecko - velký okruh letecky

náhled12-denní letecký poznávací zájezd - Turecko, ceny od 27 990 Kč
Turecko je stát ležící v Malé Asii, v Turecku se prolínají dvě kultury - islámská - orientální a západní - evropská. Tureckem vedly a stále tudy vedou významné obchodní cesty mezi Západem a Východem. Turecko je stát, který vám může nabídnout opravdu mnoho, starobylé antické a byzantské památky, islámské monumenty, pohodové lidi, vynikající kuchyni a krásné moře.

Kypr - ostrov dvou tváří

náhled9-denní letecký poznávací zájezd - Kypr, ceny od 27 990 Kč
Náš oblíbený zájezd Vás zavede na malebný z historického hlediska velice zajímavý ostrov Kypr. Připravili jsme pro Vás velice podrobný zájezd za památkami, kulturou a přírodou tohoto pěkného ostrova s návštěvou obou částí řecké i turecké.

Velký okruh Marokem

náhled17-denní poznávací zájezd - Maroko, ceny od 22 990 Kč
Zájezd do Maroka nás zavede do exotikou vonících míst na území severozápadní Afriky. V Maroku se vydáme za poznáním světa pro nás tak odlišného svojí kulturou, náboženstvím, architekturou i uměním. V Maroku poznáme skvosty arabské kultury - královská města Fés, Marrakesch, přírodně velmi atraktivní oblasti - kaňony v pohoří Atlas, pouštní oblasti, berberské osady, pobřeží Atlantického oceánu.

Velký okruh Marokem - letecky

náhled10-denní letecký poznávací zájezd - Maroko, ceny od 29 990 Kč
Letos jsme si pro Vás ve spolupráci s místními odborníky připravili speciální letecký zájezd do Maroka, ve kterém navštívíte jak známá města plná památek (Meknés, Fés, Marrakéš, Rabat aj.), tak i méně známá a přístupná místa v poušti, oázy, nádherné kaňony a soutěsky Vysokého Atlasu.

Řecko - velký okruh autobusem

náhled8 a 11-denní poznávací zájezd - Řecko, ceny od 15 990 Kč
Navštivte s námi starověká města (Delfy, Sparta, Mykény), archeologické areály (Korint), kláštery (Meteora, Osios Loukas) a další zajímavosti Řecka, které jsou pod ochranou památkového dědictví UNESCO.

Řecko - velký okruh letecky

náhled8-denní poznávací zájezd - Řecko, ceny od 28 890 Kč
Navštivte s námi starověká města (Delfy, Olympie, Mykény), archeologické areály (Korint), kláštery (Meteora) a další zajímavosti Řecka, které jsou pod ochranou památkového dědictví UNESCO.

Portugalsko, Španělsko

náhled15-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 23 990 Kč
Portugalsko sice nepatří k velkým evropským zemím, ale pro své významné kulturní zázemí, bohatství památek, krásu svých měst a překrásné pláže Atlantiku si Portugalsko zaslouží pozornost turistů. Ve Španělsku navštívíme malebnou oblast Andalusie s městy, jejichž nádherné památky připomínají dobu maurské nadvlády. Kromě toho vám Španělsko nabídne ve své centrální části nádherná historická města ...

Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky

náhled13-denní letecký poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 29 990 Kč
Navštívíte všechna známá a turisty vyhledávaná místa Španělska a Portugalska jako v předešlém zájezdu a navíc si zkrátíte dlouhou cestu do Španělska letadlem. Portugalsko vám nabídne vynikající portské víno. V Portugalsku se můžete vykoupat na krásných plážích vyhlášeného Algarve. Portugalsko to jsou také klenoty gotické architektury klášterů Batalha, Alcobaca a Belém. Portugalsko je také ...

Portugalsko - prodloužená varianta

náhled10-denní letecký poznávací zájezd - Portugalsko, ceny od 27 990 Kč
Tento podrobný okruh Portugalskem propojuje poznávání věhlasných památek této roztomilé země s návštěvou přírodně zajímavého pobřeží jedinečného pobřeží Algarve.

Portugalsko - velký okruh letecky

náhled7-denní letecký poznávací zájezd - Portugalsko, ceny od 27 990 Kč
Na tomto leteckém zájezdu do Portugalska se můžete vykoupat na krásných plážích vyhlášeného Algarve a ochutnat vynikající portské víno. Portugalsko to jsou také klenoty gotické architektury klášterů Batalha, Alcobaca a Belém.

Madeira - exotický ráj na dosah, květinový ostrov věčného jara

náhled10-denní letecký poznávací zájezd - Portugalsko, ceny od 27 990 Kč
Hledáte ráj na Zemi? Potom určitě zkuste navštívit nádherný ostrov Madeiru. Madeira je často přezdívaná „květinovým ostrovem", protože ve zdejším subtropickém klimatu se daří i exotické květeně, která sem byla v hojné míře dovážena z celého světa. Madeira má i neobyčejně nádhernou přírodu. Pobřeží lemují vysoké rozeklané útesy, uvnitř ostrova se vypínají vysoké hory sopečného původu. K okrajům ...

Svatojakubská cesta

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 25 990 Kč
Náš zájezd kopíruje trasu slavné poutní cesty do Santiaga de Compostela a dále pokračuje až na tzv. konec světa k Atlantickému oceánu. Cestou navštívíme slavná historická města Burgos, León, Astorgu aj. Zároveň jsme pro Vás vybrali zajímavé části Svatojakubské cesty, kde se budete moci na malý čas přenést do dávných časů a představit si pouť na vlastní kůži. Při těchto výletech poznáte přírodní krásy této části Španělska, městečka, kláštery a kostely, kolem kterých putují poutníci k cíli. Zlatým hřebem programu je návštěva Santiaga de Compostela, které bývalo druhé nejnavštěvovanější poutní místo po Římu.

Gran Canaria - ostrov věčnosti

náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 24 590 Kč
Vydejte se s námi na třetí největší ostrov z Kanárských ostrovů, do svěžích borovicových lesů, nad kterými ční už jen prastaré sopečné hory. Gran Canaria patří spolu s Tenerife k největším lákadlům a je přezdívána jako „malý kontinent“. Divoké dvoutisícovky v dokonalém souladu s jedinečnou flórou, které se táhnou od silnice po trase vedoucí až do malebného městečka Fataga. Písečné pláže kam jen oko dohlédne, horské masívy i „saharské písečné duny”. Zažijte s námi výjimečnou dovolenou, která je kombinací odpočinku a opalování s poznáváním přírody a zajímavých míst!

Tenerife s trekingem - turistika mezi sopkami a exotickými soutěskami

náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 30 990 Kč
Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická „válecí“ a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy. V národních parcích narazíme na bizarní skalní formace, které nemají obdobu nikde jinde v Evropě. Zapomenout nesmíme ani na divoké skalnaté pobřeží Atlantiku, které ostrov lemuje. Spolu se stálou celoroční teplotou kolem 25 °C je Tenerife ideálním ostrovem, kde lze naplno prožít aktivní dovolenou.

Kanárské ostrovy Tenerife a La Gomera

náhled8-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 24 590 Kč
Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická „válecí“ a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy. Spolu se stálou celoroční teplotou kolem 25 °C je Tenerife ideálním ostrovem, kde lze naplno prožít aktivní dovolenou.

Sardinie, Korsika

náhled12-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 14 990 Kč
Vydejte se s námi na klasický, již dlouho osvědčený a oblíbený zájezd na dva z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře - na hornatou a divokou Korsiku a poklidnou, oblou a nádhernou Sardinii. Sardinie je druhý největší ostrov v Itálii a turisticky nejznámější místo svým mořem a pobřežím s nerovnými a písečnými úseky, se svými krásnými zátočinami, zálivy a mořskými jeskyněmi. Za poznání stojí i vnitrozemí ostrova se svými horskými masívy a památkami na různá období historie (předhistorické, antické, středověké apod.). Kromě tohoto zajímavého ostrova navštívíme na našem zájezdu i sousední pozoruhodný ostrov Korsiku.

Korsika

náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 14 290 Kč
Korsika je překrásný ostrov ve Středozemním moři, jehož příroda nabízí nejenom azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pínií a korkových dubů. Korsika je „Ostrov krásy – kolébka vendety – perla Středomoří – pohoří v moři - spojení světla a vůní“ – všechny tyto atributy a jistě i mnohé další charakterizují Korisku, neboť jen těžko najdete jinde ve světě takovou hustotu přírodních krás na tak malém území jako právě na Korsice.

Ostrovy Malta a Gozo

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Malta, ceny od 19 690 Kč
Ostrovy Malta a Gozo na Vás zapůsobí svojí starobylou atmosférou, kterou umocňují mohutně opevněná města jako Valletta, Vittoriosa, Mdina, Victoria a ohromné množství velkých katedrál a kostelů, které tvoří dominantu každého města i malého městečka.Velmi působivě je na Maltě podávána tradice řádu Maltézkých rytířů, příběh Malty v době velkého obléhání Turky v roce 1565 a její houževnatá obrana za Druhé světové války. Na ostrovech Malta a Gozo se také nachází megalitické chrámy z doby kamenné, které jsou jedinečnými stavbami svého druhu. Velmi působivé je též jižní skalnaté pobřeží Malty, kde příkré útesy spadají do moře a tvoří fascinující útvary včetně tzv. Modré jeskyně.

Toulky Kalábrií a Apulií

náhled11-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 17 990 Kč
Malý kousek ráje na zemi leží ve žhavé jižní Itálii. Čekají Vás ruiny řeckých staveb, středověké kláštery, normanské hrady, osamělá městečka rozsypaná po kopcích, unikátní architektonické skvosty a exotika Apulie, ještě teplé a průzračné moře a již nejsou úporná vedra.

Alpská tour - nejkrásnější partie Alp 5 zemí

náhled9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 13 990 Kč
Zájezd Vás zavede přes německé a rakouské Alpy do jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis. Na závěr zájezdu uvidíte i alpské velikány ve Francii a Itálii.

Provence a francouzský kras

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
Provence je oblast v jihovýchodní Francii, ležící u pobřeží Středozemního moře. Jméno pochází z latinského slova provincie – Provence se stala první mimoitalskou provincií Římanů. Tento zájezd nejen do Provence je zaměřen na jedinečnou krasovou oblast jižní Francie typickou rozsáhlými vápencovými náhorními plošinami, které jsou rozřezány vodními toky na strmé a hluboké kaňony. V těchto místech jsou rozeseta kamenná městečka, která mají díky své poloze velmi malebný ráz. Také budete mít možnost koupání v průzračné vodě řek na místech, kde kaňony vytváří zajímavá přírodní ...

Památky a přírodní parky Provence

náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 990 Kč
Na našem podrobném poznávacím zájezdu navštívíte nejkrásnější místa jihu Francie, zejména v oblasti Provence. Jižní Francie - to jsou přírodní parky Luberon a Camarque. Slunce, jas a tradice, stopy Gogha, Cézanna i Gauguina. Plameňáci, bílí koně a cedrové lesy, kouzlo přístavního města Marseille, papežského Avignonu a římského Arles.

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 590 Kč
Máte více času a chcete poznat sever Francie podrobněji, ne jen během několika dnů strávených v Paříži? Na tomto zájezdu do Francie jsme se rozhodli spojit pro vás největší turistická lákadla severní části Francie, která se obvykle navštěvují pouze v kratších zájezdech. Ve Francii uvidíte nejvýznamnější zámky na Loiře, které vás uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými zahradami. A dále ve Francii to bude divoké pobřeží s útesy, přírodní parky a řadu sakrálních památek ...

Provence s vůní levandule a koupáním - letecky

náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 26 590 Kč
Nabízíme Vám možnost navštívit letecky jednu z nejznámějších oblastí Francie, která se nachází na jihovýchodě země, a své návštěvníky okouzluje svými přírodními krásami a historickými městy.

Malebná Bretaň

náhled9-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 490 Kč
Bretaň - dcera oceánu. Bretaň se slavnými megality, dolmeny a menhiry. Bretaň je jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie. Bretaň proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám v Bretani po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Kromě nich v Bretani uvidíte divoké pobřeží s útesy, přírodní parky i řadu sakrálních památek typických právě pro Bretaň. V Bretani nabízíme ubytování v luxusně vybavených karavanech v kempu, kde je i bazén, v ...

Jarní návštěva Provence

náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
O tom, že jihofrancouzská Provence není jen vůně koření a levandule se přesvědčíte při jarním putování tímto rozmanitým krajem. Kamenná městečka s kostelíky porostlými lišejníkem, divocí koně, starověký akvadukt, cedrový les a hory i prastaré opatství vás přenesou do snů Cézanna a Van Gogha, kteří tu vytvořili svá zásadní díla. Složitou papežskou historii si připomeneme v Avignonu a slavné časy námořní zase v Marseille s malebným přístavem. Provence na jaře nabízí všechny své krásy čerstvé a v rozpuku.

Nejkrásnější francouzské zahrady a levandulové slavnosti

náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 8 990 Kč
Francie je nesmírně atraktivní země, která může nabídnout prakticky vše, čeho se návštěvníkovi zachce. Francouzská zahrada je pojem přesahující oblast architektury, kde jinde by měl turista potěšit své "zahradní" oko? A fialové, omamně vonící levandule spadají do kategorie pohádky. Levandule patří k Provence, jako Provence patří k Francii.

Normandie a výlet na ostrov Jersey

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 990 Kč
Zájezd Vás zavede do malebné části Francie - pobřežní Normandie, kde navštívíte významné památky i zahrady. Zájemci si mohou přikoupit fakultativní výlet na britský ostrov Jersey.

Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie

náhled8-denní poznávací zájezd - Černá Hora, ceny od 8 990 Kč
Černá Hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Černá Hora, to jsou horké pláže přímořských oblastí na jihu, které střídají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na severu. V Černé hoře nechybí hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané krajiny Černé Hory jsou velice citlivě zasazeny venkovské ...

Rumunsko - velký okruh - hory, kláštery, Drákulova Transylvánie

náhled10-denní poznávací zájezd - Rumunsko, ceny od 13 990 Kč
Kulturní dědictví Rumunska (malované kláštery v Moldávii, historická jádra Sibiu a Sighishoary, hrady, královský zámek Peles aj.), ale i nádherné přírodní zajímavosti Rumunska (pohoří Ceahlau, Bikazská soutěska, pohoří Karpaty a Fagaraš s vysokými masivy) lákaly návštěvníky již v minulosti. Dnes se cestování do Rumunska stává příjemnější, protože i zde se významně a rychle rozvíjí sféra obchodu a služeb.

Bosna a Hercegovina - velký okruh

náhled10-denní poznávací zájezd - Bosna a Hercegovina, ceny od 13 290 Kč
Země, kde se stýkají evropská a orientální kultura, se už vzpamatovala z válečného konfliktu konce 20.století a je připravena ukázat své zapomenuté krásy návštěvníkům. Pojeďdte i Vy společně s námi objevovat krásy Bosny a Hercegoviny.

Albánie s výletem do Makedonie

náhled10-denní poznávací zájezd - Albánie, ceny od 14 990 Kč
Staňte se svědkem proměny, která nejexotičtější evropskou zemí - Albánií - hýbe neuvěřitelnou rychlostí. Podíváme se na pláže připomínající Seychely, vyjedeme si na výlet do Makedonie a objedeme Ochridské jezero.

Jordánsko - velmi podrobný okruh

náhled11-denní poznávací zájezd - Jordánsko, ceny od 35 990 Kč
Zájezd do Jordánska nás zavede do exotikou vonících míst na Blízkém východě. Do míst, kde vznikala lidská civilizace, rodily se staré říše a táhly tudy armády světových mocností. V Jordánsku se vydáme za poznáním světa pro nás tak odlišného svojí kulturou, náboženstvím, architekturou i uměním. Vrcholem našeho putování bude celodenní prohlídka jedinečného skalního města Petra.