Zájezdy do Makedonie

Poznávací zájezdy do Makedonie

Albánie a Makedonie

náhled12-denní poznávací zájezd - Makedonie, ceny od 18 990 Kč
Vydejte se s námi na putování krajinou, která se doposud otevírá ve své drsné upřímnosti i kouzelné kráse balkánských světů všem, kteří jsou ochotni přijmout její ryzí duši takovou, jaká ve své čisté podstatě je. Tvář krajiny je zvrásněna tajuplnou minulostí, sahající do pradávných dob bronzových, utvářená tisíciletí potomky balkánských hrdinů, čelících nájezdům Řeků, Římanů, Bulharů i Turků, jež všichni nechali své stopy navždy v dějinách albánského lidu. ´Ochutnáme´ divokou směsici křesťanství a islámu, spatříme až neuvěřitelné kontrasty dob dávno i nedávno minulých. Projdeme malebná horská údolí v blízkosti majestátných horských štítů, nahlédneme do obyčejného života balkánského venkova, kde hodnoty žití stále zůstávají na svém prapůvodním místě a patrně ještě dlouho zůstanou.

Bulharsko, Makedonie, ostrov Thassos a severní Řecko

náhled12-denní poznávací zájezd - Makedonie, zájezd v r. 2022
Připravili jsme nový, velmi podrobný poznávací zájezd do oblasti Balkánského poloostrova, kde se po dlouhá staletí prolínají vlivy různých kultur. Navštívíte jak Bulharsko, tak severní Řecko i nádhernou Makedonii - oblast u jezera Ochrid.

Albánie s výletem do Makedonie

náhled10-denní poznávací zájezd - Makedonie, ceny od 14 990 Kč
Staňte se svědkem proměny, která nejexotičtější evropskou zemí - Albánií - hýbe neuvěřitelnou rychlostí. Podíváme se na pláže připomínající Seychely, vyjedeme si na výlet do Makedonie a objedeme Ochridské jezero.