KRÁTKODOBÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Paříž a zámky na Loiře

náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 6 290 Kč
Oblast zámků na Loiře patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Pojede po stopách velkých francouzských králů, stavitelů těch nejkrásnějších zámků, jaké si jen lze představit. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

Holandsko

náhled5-denní poznávací zájezd - Nizozemí, ceny od 5 990 Kč
Krátkodobý zájezd do země květin, kde uvidíte kromě nádherných rozkvetlých parků i zajímavé skanzeny, mořské lázně, proslulé větrné mlýny a holandská města.

Benelux - květinové korzo

náhled5-denní poznávací zájezd - Nizozemí, ceny od 6 290 Kč
Holandsko proslulo po květě svými květinovými parky a také slavnou burzou v Alsmeer, odkud se květiny distribuují do celého světa. Navíc se zde každý rok koná pravidelně v dubnu slavné květinové korzo, kde se představí desítky alegorických vozů s nejrůznějšími motivy.

Benelux

náhled7-denní poznávací zájezd - Nizozemí, ceny od 7 990 Kč
Belgie má své kouzlo v romantických městech jako jsou Bruggy, Gent, kulturními památkami se pyšní i hlavní město Brusel. Na jihovýchodě sousedí s Belgií Lucemburské velkovévodství zajímavé nejen svou přírodní polohou. Zájezd Vás též zavede na romantická a pozoruhodná místa Holandska.

Alsaská pohádka o víně

náhled3 a 5-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 6 990 Kč
Místa málo známá a málo navštěvovaná - pomezí Francie a Německa, Alsasko - kraj vína, vinohradů, hrázděných domů. Málokde v Evropě se podařilo stmelit kuturu dvou národů jako v Alsasku. Svědčí o tom i svátky, alsaská slavnost roku - Průvod trubačů a alegorických vozů.

UNESCO památky Polska

náhled4-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 5 990 Kč
Do našich zájezdů zařazujeme stále více kulturních památek a přírodních krás, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. Navíc jsme se rozhodli zařadit nový program speciálně za poznáváním památek UNESCO u našeho nejbližšího severního souseda - Polska.

Krakov - město králů

náhled4-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 5 690 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP.

Nejkrásnější zámky Dánska a Kodaň

náhled5-denní poznávací zájezd - Dánsko, ceny od 7 990 Kč
Ostrovní království Dánsko je nejen „mostem do Skandinávie“. Tato nádherná země s vikingskou minulostí vyniká rozmanitým pobřežím s bělostnými plážemi, fjordy, rybářskými vesnicemi, skvostnými zámky i pestrostí měst. Kromě nejzajímavějších míst na ostrovech Sjaelland, Fyn a Mon navštívíme i metropoli Kodaň s krásnými královskými paláci, živými pěšími zónami a malebným přístavem Nyhavn a necháme ožít pohádky Hanse Christiana Andersena.

Londýn a okolí

náhled6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W. Shakespeara, do romantického Stratfordu i do univerzitního města Oxford.

Londýn a perly královské Anglie

náhled5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město Velké Británie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do Salisbury i na mýtické Stonehenge.

Londýn a Harry Potter

náhled4-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 5 990 Kč
Návštěva Londýna vhodná hlavně pro rodiny s dětmi.

Londýn a jižní Anglie

náhled5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 8 290 Kč
Pojeďte se s námi vydat přes kanál La Manche objevovat jedinečnou krásu bílých křídových útesů, romantických pláží, poklidných městeček a starých přístavů plných chechtavých racků. Nechte se unést nádherou nejoslnivějšího královského dvora, jaký kdy Anglie zažila a dotkněte se světa Jindřicha VIII. Nahlédněte do života Winstona Churchilla.

Perly starobylé Anglie

náhled6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 10 590 Kč
Program zájezdu vyzobává z široké nabídky turistických zajímavostí, kterými je Anglie přeplněná, opravdu to podstatné, tradiční, zajímavé a krásné. Co město, to významný pojem na mapě poznání návštěvníků této unikátní historické země.

To nejlepší z Itálie

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 990 Kč
Zájezd za krásami nejen Neapolského zálivu. Cestou na jih Itálie navštívíte i Benátky, Florencii, Řím.

Řím, Florencie, Tivoli

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 6 290 Kč
"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Řím je starobylé město založené kolem poloviny 8. století před naším letopočtem. Z doby vrcholu jeho slávy - z doby římského císařství - se zde dochovalo obrovské množství antických památek. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance.

Řím, Vatikán - letecky

náhled4-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 14 390 Kč

Benátky, Florencie, Řím

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 8 390 Kč
Na zájezdu navštívíme světově proslulé město Benátky, metropoli Toskánska Florencii a hlavní město Itálie - Řím včetně sídla hlavy katolické církve - Vatikánu.

Toskánsko

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 6 390 Kč
Toskánsko patří k nejvíce navštěvovaným krajům Itálie. Vždyť jeho města - Florencie, Pisa, Siena a mnohá další zná jistě každý. Návštěva skvostů střední Itálie, prohlídka jedinečných stavebních památek - mimořádných ukázek románského, gotického a renesančního umění.

Toskánsko a mystická Umbrie

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 9 990 Kč
Na našem oblíbeném zájezdu do střední Itálie, do romantických krajů Toskánsko a Umbrie, navštívíte mnoho krásných míst. Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

Benátská laguna

náhled4 a 5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 6 290 Kč
Pohádkové město na laguně s paláci, mosty a gondolami. Ostrovy Murano a Burano uchvátí romantikou, karnevalový průvod masek nebo slavnost gondol a nostalgické písně gondoliérů potěší každého...

Ligurská riviéra, Cinque Terre a Apuánské Alpy

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 8 390 Kč
Zájezd do jedné z nejromantičtějších částí Itálie Vás zavede do jedinečných vesniček Cinque Terre umístěných odvážně na skalních útesech přímo nad mořem. Dalším lákadlem tohoto zájezdu je návštěva svahů Apuánských Alp s možností prohlídky lomu na mramor, která patří k jedinečným zážitkům. Ale ani návštěva Ligurské riviéry u Portofina a toskánského městečka Fiesole návštěvníka nezklame.

Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 790 Kč
Právě v této době, kdy je zde plno květů, pojďte s námi poznat několik italských a jednu švýcarskou zahradu, nechte se unést nepřeberným množstvím pěnišníků, azalek, kamélií, kompozicemi středomořských i exotických květin. Jedno mají tyto zahrady, zasazené do okolní hornaté krajiny, společné, učarují svou krásou laikům i odborníkům, odráží vkus, zvyky, kulturu a historii oblasti. Překrásnou krajinu jižního Tyrolska a úchvatné panorama italských jezer si budete moci vychutnat během dvou procházek, které jistě umocní poznání tohoto koutu Evropy.

Nejkrásnější zahrady Toskánska

náhled5-denní poznávací zájezd - Toskánsko, ceny od 6 790 Kč
Toskánsko - zvlněná krajina, městečka umístěná na skalnatých vrcholcích, svahy porostlé vinicemi, široká úrodná údolí. I z tohoto bohatství se jistě zrodila také bohatost výtvarného projevu. Pojeďme objevit krásu toskánských zahrad, převážně vilových šlechtických sídel úchvatně umístěných do krajiny.

Středověká romantická Umbrie a Florencie

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 8 390 Kč
Mohutné kostely a paláce, kamenná romantická malebná zákoutí, kde na Vás dýchne středověká historie, tak by se dala charakterizovat italská Umbrie. Zájezd Vás zavede do těchto jedinečných míst i za největší přírodní zajímavostí Umbrie – k mohutným vodopádům Marmore, které by v těchto místech Itálie málokdo čekal.

Toskánsko a Lazio

náhled7-denní poznávací zájezd - Toskánsko, ceny od 10 690 Kč
Poznejte idylický a zapomenutý kraj Etrusků, středověkých hrabat a kardinálů. Památky UNESCO, nejkrásnější městečka Itálie, k udy sestupují na zem andělé, etruské nekropole a skalní cesty vie cave. Čeká vás idylická krajina toskánského venkova, proslulá vína a krásné koupání.

Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 5 990 Kč
Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů.

Bodamské jezero - květinový ostrov Mainau

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 6 690 Kč
Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a k největším vodopádům ve střední Evropě. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

Švýcarsko, alpský okruh

náhled7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 9 690 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných starobylých měst.

Švýcarsko s výletem horským expresem

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 6 390 Kč
Bernina expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

Horskými vláčky po Švýcarsku

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 6 690 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

Švýcarsko - přírodní a kulturní památky UNESCO

náhled6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 7 990 Kč
Zájezd Vás zavede do oblasti nádherné alpské přírody švýcarského Wallisu (nechybí ani slavný Matterhorn) a do neméně zajímavé oblasti Bernu a Ementálského údolí.

Horskými vláčky po Švýcarsku II

náhled6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 7 290 Kč
Pro ty, kteří se rádi projedou vlakem a ještě k tomu v nádherné horské krajině švýcarských Alp, jsme připravili nový zájezd, který vás seznámí s historickou parní železnicí Furka Dampfbahn, nejstrmější otevřenou pozemní lanovkou v Evropě Gelmerbahn a také s nejstrmější zubačkou na světě na Pilatus. Budete se moci vyvézt otáčivou kabinou lanovky na Titlis i shlédnout jedinečné vodopády uvnitř skály u Lauterbrunnenu. Projdeme se pod proslulou severní stěnou Eigeru, která patří k nejtěžším horolezeckým stěnám v Alpách.

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

náhled6-denní poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 6 590 Kč
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

náhled5-denní poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 5 990 Kč
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra císaře Františka Josefa I.

Hory, jezera a soutěsky Korutan a Julské Alpy

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 5 790 Kč
Korutanská oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami, soutěskami a dalšími zajímavostmi. Zájezd je veden po nejzajímavějších místech, tak aby poskytl obrázek o přírodních i kulturních krásách Korutan.

Zahrady a zámky Rakouska

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 2 990 Kč
Další z našich zájezdů, který Vás zavede do sálů a komnat zámků, rozkvetlých zahrad a do uliček historických měst.

Vídeň a zámek Schönbrunn

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 2 390 Kč
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

Vídeň vlakem

náhled3-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 4 990 Kč
Tento zájezd je s podrobnějším programem ve Vídni, cesta vlakem z Prahy je v menší skupině.

Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plavby lodí po řece Rýn

náhled5-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 6 490 Kč
Na tomto zájezdu navštívíte jednu z nejzajímavějších částí Německa, romantická údolí řek Rýna a Mosely s historickými městy, hrady a malebnou krajinou s vinicemi. Příjemným zpestřením pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která poskytuje nádherné panoramatické pohledy na množství starobylých hradů.

Ostrov Helgoland

náhled4-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 5 790 Kč
Za přírodními krásami a romantikou severního Německa I vzdálený sever Německa se dá poznávat během několika dnů. Během víkendového zájezdu navštívíme různorodé malebné krajiny právě na severu této veliké země. Čeká nás hornatá krajina národního parku Harc opředeného legendami, nekonečné fialové pláně vřesu a malebné pastviny Lüneburského vřesoviště, romantická hrázděná městečka, krásné mořské pobřeží a fascinující ostrov Helgoland v Severním moři českými turisty dosud neobjevený.

Alpy pro seniory - nádherná příroda Tyrolských Alp

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 390 Kč
Tento zájezd nás zavede do úchvatných údolí plných zurčících potoků a kaskád, na čarokrásné vyhlídky s výhledy na ledovci pokryté vrcholky i do malebných městeček údolí Zillertal. Také navštívíme metropoli Tyrolska Innsbruck a zámek Ambras.

Nejkrásnější jezera, soutěsky a vrcholy rakouských a německých Alp

náhled 4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 790 Kč
Salzbursko je jednou z nejkrásnějších oblastí Rakouska.Navštivte s námi jeho nádherné vrcholy, jezera i soutěsky na obou stranách rakousko-německé hranice.

Tyrolské Alpy a údolí Alpbachtal se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 990 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Alpbachtalská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Velkolepý Dachstein se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 390 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Dachsteinská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma. Kromě nádherné přírody v okolí Dachsteinu uvidíte na závěr festival narcisek.

Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 590 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní pobyt v hotelu**** s termálním bazénem. Uvidíte nádhernou přírodu i romantické lázně Bad Gastein.

Alpy pro seniory - NP Kalkalpen, pohoří Totes Gebirge a východní Solná Komora s kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 590 Kč
Na tomto pohodovém zájezdu pro seniory a nejen pro ně je zahrnuta "slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Lechtalské Alpy a skupina Silvretta

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 990 Kč
Vydejte se do západní části rakouských Alp, do nádherné přírody Lechtalských Alp a skupiny Silvretta.

Solná Komora, Orlí Hnízdo a Salzburg

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 390 Kč
Zájezd propojuje návštěvu zajímavých míst kolem jezer Solné Komory s prohlídkou věhlasného Orlího Hnízda u Königssee a romantického Salzburgu.

Metropole na Dunaji

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 390 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami, Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem. Vídeň patří mezi nejkrásnější evropské metropole, kde můžete vidět obrovské množství památek z její dlouhé historie, sahající až do doby římské.

Lisabon - letecky

náhled6-denní letecký poznávací zájezd - Portugalsko, ceny od 20 990 Kč
Na tomto leteckém zájezdu do Portugalska navštívíte portugalskou metropoli Lisabon a její okolí - Belém, Sintra aj.

Porto - víno, památky a řeka Douro - letecky

náhled5-denní letecký poznávací zájezd - Portugalsko, ceny od 19 990 Kč
Říká se, že návštěva druhého největšího portugalského města Porta je vždy pro návštěvníka, který sem zavítal poprvé, nečekaně příjemným překvapením. A do některých měst se musíte vracet, aby vás pustila k sobě. Staré Porto je půvabně naskládané na prudkých svazích nad řekou Douro. Mosty přes řeku jsou tou největší portskou dominantou, klenou se sebevědomě nad údolím. A portské víno?..Ochutnejte sami.