KRÁTKODOBÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Paříž a zámek Fontainebleau

náhled5-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 5 290 Kč
Paříž, perla Francie a její hlavní město. Skvost, který si každý musí zamilovat. V naší nabídce nemůže chybět Paříž. Paříž je město umění a kultury, pestrého života a zábavy. Paříž je město, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí nostalgií zobrazovanou štětci umělců na Montmartru. V každém ročním obrobdí je Paříž zajímavá a vždy jiná. Paříž vám umožní prohlédnout si ...

Metropole Paříž, Londýn, jižní Anglie a zámky Windsor, Versailles

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 8 990 Kč
Londýn - historická metropole Velké Británie, sídlo mnoha významných muzeí a nádherných památek na Temži. Paříž - metropole Francie - leží na Seině a nabízí rovněž slavná muzea s rozsáhlými sbírkami, monumentální stavby, plavbu lodí po Seině a nedaleký zámek Versailles.

Metropole Paříž, Londýn a jižní Anglie

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 9 350 Kč
Londýn - historická metropole Velké Británie, sídlo mnoha významných muzeí a nádherných památek na Temži. Paříž - metropole Francie - leží na Seině a nabízí rovněž slavná muzea s rozsáhlými sbírkami, monumentální stavby, plavbu lodí po Seině a nedaleký zámek Versailles.

Paříž a zámky na Loiře

náhled5 a 6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 5 390 Kč
Oblast zámků na Loiře patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Pojede po stopách velkých francouzských králů, stavitelů těch nejkrásnějších zámků, jaké si jen lze představit. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

Paříž pro děti

náhled5-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 4 990 Kč
Nedaleko Paříže se nachází slavný Disneyland, který láká nejen děti, ale i dospělé. K tomu slavná Paříž se svými památkami, Eiffelovkou, Seinou a Louvrem. A nedaleko Paříže nádherný zámek a zahrady Versailles.

Jižní Francie - krásy Provence

náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 6 990 Kč
Zájezd za památkami i přírodními krásami tohoto nádherného kraje, kde objevíte kouzlo papežského Avignonu i římského Arles, půjdete ve stopách Van Gogha i Gaugina, projedete krásnou provensálskou krajinou i deltou řeky Rhony v přírodním parku Camargue a čeká Vás mnoho dalšího.

Francouzská Riviéra

náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 6 990 Kč
Jih Francie, to je hlavně Francouzská riviéra. Zde navštívíte mondénní letoviska proslavená pobytem filmových hvěz, Monte Carlo automobilových zájezdů, Saint-Tropez nejen slavného četníka.

Normandie a Bretaň

náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 6 790 Kč
Atlantik, jeho členité pobřeží, dlouhá historie, či spíše prehistorie, mnoho malých středověkých městeček, klášterů a dalších památek. Bretaň - jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie, kterou proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Normandie skýtá neobyčejné bohatství architektonických památek z různých dob.

Alsaská pohádka o víně

náhled5-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 4 990 Kč
Místa málo známá a málo navštěvovaná - pomezí Francie a Německa, Alsasko - kraj vína, vinohradů, hrázděných domů. Málokde v Evropě se podařilo stmelit kuturu dvou národů jako v Alsasku. Svědčí o tom i svátky, alsaská slavnost roku - Průvod trubačů a alegorických vozů.


Burgundsko, Champagne

náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 8 390 Kč
Na našem zájezdu můžete navštívit regiony východní Francie - Burgundsko, Champagne. Oba tyto kraje mají dlouhou historii, kterou připomínají světoznámé stavby. Burgundsko samo sebe považuje za srdce Francie. Je to prosperující kraj s bohatou historií, se světoznámými víny, vydatnou, ale znamenitou kuchyní a velkolepou architekturou. Champagne je zvučné slovo vyvolávající představy oslav a světoznámé katedrály v Remeši. Champagne také přitahuje milovníky šampaňského vína. A také ctitele kultury a to zejména pozoruhodnými kostely.

Krakov - město králů

náhled4-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 4 790 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP.

UNESCO památky Polska

náhled4-denní poznávací zájezd - Polsko, ceny od 3 990 Kč
Do našich zájezdů zařazujeme stále více kulturních památek a přírodních krás, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. Navíc jsme se rozhodli zařadit nový program speciálně za poznáváním památek UNESCO u našeho nejbližšího severního souseda - Polska.

Holandsko

náhled5-denní poznávací zájezd - Nizozemí, ceny od 5 690 Kč
Krátkodobý zájezd do země květin, kde uvidíte kromě nádherných rozkvetlých parků i zajímavé skanzeny, mořské lázně, proslulé větrné mlýny a holandská města.

Benelux - květinové korzo

náhled5-denní poznávací zájezd - Nizozemí, ceny od 5 990 Kč
Holandsko proslulo po květě svými květinovými parky a také slavnou burzou v Alsmeer, odkud se květiny distribuují do celého světa. Navíc se zde každý rok koná pravidelně v dubnu slavné květinové korzo, kde se představí desítky alegorických vozů s nejrůznějšími motivy.

Benelux

náhled6-denní poznávací zájezd - Nizozemí, ceny od 5 990 Kč
Belgie má své kouzlo v romantických městech jako jsou Bruggy, Gent, kulturními památkami se pyšní i hlavní město Brusel. Na jihovýchodě sousedí s Belgií Lucemburské velkovévodství zajímavé nejen svou přírodní polohou. Zájezd Vás též zavede na romantická a pozoruhodná místa Holandska.

Londýn a okolí

náhled6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W. Shakespeara, do romantického Stratfordu i do univerzitního města Oxford.

Londýn a okolí II

náhled6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 7 990 Kč
V těchto termínech se jedná o doplnění školních skupin. I tyto zájezdy vedou odborně zdatní a zkušení průvodci. Program zájezdu je pečlivě dodržován. Doplnění účastníci dostávají místa v přední a střední části autobusu.

Královské zahrady Anglie a ostrov Isle of Wight

náhled7-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 9 990 Kč
Na tomto novém zájezdu se seznámíme s překrásnou přírodou ostrova Isle of Wight, navštívíme atraktivní Osborne House, šlechtická sídla Anglie, královské rezidence Velké Británie ale především fantastické ukázky zahradní architektury 17. a 18. století.

Nejkrásnější místa Skotska

náhled7-denní letecký poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 10 990 Kč
Tento zájezd vás zavede na tajuplná i historická místa Skotska. Spatříte úchvatné scenérie skotské Vysočiny, navštívíte historické město Edinburgh i hrad Stirling aj.

Řím, Neapolský záliv

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Neapolský záliv je mořský záliv na západním pobřeží Itálie. Na březích zálivu leží ruiny antického města Baiae, město Pozzuoli s Flegrejskými poli, Neapol, sopka Vesuv s pozůstatky antických měst Pompeje a Herculaneum. Na jihovýchodě záliv uzavírá hornatý poloostrov u města Sorrento. Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.

Řím, Florencie, Tivoli

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 5 990 Kč
"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Řím je starobylé město založené kolem poloviny 8. století před naším letopočtem. Z doby vrcholu jeho slávy - z doby římského císařství - se zde dochovalo obrovské množství antických památek. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance.

Řím, Vatikán, Neapolský záliv - letecky

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 16 990 Kč
Letecká varianta oblíbeného zájezdu Vás dovede do Kampánie, která nabízí slavné starověké město Pompeje, azurové moře u ostrova Capri, proslaveného pobytem římského císaře Tiberia a samozřejmě hlavní město Kampánie - Neapol. To vše je navíc obohaceno návštěvou Říma i s Vatikánem.

Benátky, Florencie, Řím

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Na zájezdu navštívíme světově proslulé město Benátky, metropoli Toskánska Florencii a hlavní město Itálie - Řím včetně sídla hlavy katolické církve - Vatikánu.

Toskánsko - letecky

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 16 790 Kč
Na zájezdu navštívíte perly Toskánska - města Pisu, Florencii, Sienu a Arezzo. Cestu do Toskánka si zkrátíte letecky.

Madrid a Toledo letecky

náhled4-denní poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 14 990 Kč
Krátkodobý poznávací zájezd historických měst Madridu a Toleda pro ty, kteří nemají čas zúčastnit se velkého okruhu.

Lisabon - letecky

náhled6-denní letecký poznávací zájezd - Portugalsko, ceny od 16 990 Kč
Na tomto leteckém zájezdu do Portugalska navštívíte portugalskou metropoli Lisabon a její okolí - Belém, Sintra aj.

Toskánsko

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 5 990 Kč
Toskánsko patří k nejvíce navštěvovaným krajům Itálie. Vždyť jeho města - Florencie, Pisa, Siena a mnohá další zná jistě každý. Návštěva skvostů střední Itálie, prohlídka jedinečných stavebních památek - mimořádných ukázek románského, gotického a renesančního umění.

Toskánsko a mystická Umbrie

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 8 990 Kč
Na našem oblíbeném zájezdu do střední Itálie, do romantických krajů Toskánsko a Umbrie, navštívíte mnoho krásných míst. Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

Skvosty severní Itálie

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 5 990 Kč
Na krátkodobém zájezdu mimo hlavní sezónu si zaa příjemného jarního a podzimního počasí můžete uskutečnit svůj sen a vydat se po stopách Romea a Julie ve Veroně, sledovat osudy benátských dóžů, pátrat po tom, kde a proč skončila Západořímská říše i navštívit jeden ze světových ministátů San Marino. Slavná Verona ještě slavnější milenecké dvojice Romea a Julie. Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálůpřeklenutých 450 mosty. Ravenna s nepřeberným množstvím pozdně římských a raně křesťanských mozaik. Samostatná republika a jeden z nejmenších států světa San Marino. Padova proslavená jedním z neoblíbenějších svatých - svatým Antonínem. A na závěr olympijská Cortina d´Ampezzo.

Benátská laguna

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 4 690 Kč
Pohádkové město na laguně s paláci, mosty a gondolami. Ostrovy Murano a Burano uchvátí romantikou, karnevalový průvod masek nebo slavnost gondol a nostalgické písně gondoliérů potěší každého...

Ligurská riviéra, Cinque Terre a Apuánské Alpy

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 490 Kč
Zájezd do jedné z nejromantičtějších částí Itálie Vás zavede do jedinečných vesniček Cinque Terre umístěných odvážně na skalních útesech přímo nad mořem. Dalším lákadlem tohoto zájezdu je návštěva svahů Apuánských Alp s možností prohlídky lomu na mramor, která patří k jedinečným zážitkům. Ale ani návštěva Ligurské riviéry u Portofina a toskánského městečka Fiesole návštěvníka nezklame.

Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 6 890 Kč
Právě v této době, kdy je zde plno květů, pojďte s námi poznat několik italských a jednu švýcarskou zahradu, nechte se unést nepřeberným množstvím pěnišníků, azalek, kamélií, kompozicemi středomořských i exotických květin. Jedno mají tyto zahrady, zasazené do okolní hornaté krajiny, společné, učarují svou krásou laikům i odborníkům, odráží vkus, zvyky, kulturu a historii oblasti. Překrásnou krajinu jižního Tyrolska a úchvatné panorama italských jezer si budete moci vychutnat během dvou procházek, které jistě umocní poznání tohoto koutu Evropy.

Nejkrásnější zahrady Toskánska

náhled5-denní poznávací zájezd - Toskánsko, ceny od 5 990 Kč
Toskánsko - zvlněná krajina, městečka umístěná na skalnatých vrcholcích, svahy porostlé vinicemi, široká úrodná údolí. I z tohoto bohatství se jistě zrodila také bohatost výtvarného projevu. Pojeďme objevit krásu toskánských zahrad, převážně vilových šlechtických sídel úchvatně umístěných do krajiny.

Středověká romantická Umbrie a Florencie

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Mohutné kostely a paláce, kamenná romantická malebná zákoutí, kde na Vás dýchne středověká historie, tak by se dala charakterizovat italská Umbrie. Zájezd Vás zavede do těchto jedinečných míst i za největší přírodní zajímavostí Umbrie – k mohutným vodopádům Marmore, které by v těchto místech Itálie málokdo čekal.

Toskánsko a Lazio

náhled7-denní poznávací zájezd - Toskánsko, ceny od 8 990 Kč
Poznejte idylický a zapomenutý kraj Etrusků, středověkých hrabat a kardinálů. Památky UNESCO, nejkrásnější městečka Itálie, k udy sestupují na zem andělé, etruské nekropole a skalní cesty vie cave. Čeká vás idylická krajina toskánského venkova, proslulá vína a krásné koupání.

Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 5 490 Kč
Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů.

Bodamské jezero - květinový ostrov Mainau

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 5 990 Kč
Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a k největším vodopádům ve střední Evropě. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

Bergamo, Milano, Lago Maggiore, Lago Lugano

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 5 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

Švýcarsko, alpský okruh

náhled7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 7 990 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných starobylých měst.

Švýcarsko s výletem horským expresem

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 5 690 Kč
Bernina expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

Horskými vlaky po Švýcarsku

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 5 990 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

Švýcarsko - hory a jezera

náhled6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 6 990 Kč
Zájezd Vás zavede do oblasti nádherné alpské přírody švýcarského Wallisu (nechybí ani slavný Matterhorn) a do neméně zajímavého kantonu Ticino.

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

náhled6-denní poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 5990 Kč
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

náhled5-denní poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 5 690 Kč
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra císaře Františka Josefa I.

Zakarpatská Ukrajina

7-denní poznávací zájezd - Ukrajina, ceny od 6 990 Kč

Alpské vyhlídky

náhled3,4-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 3 990 Kč
Německo lze poznávat i během krátkodobých zájezdů. Vzhledem k jeho blízkosti se za ideální cíl nabízí zejména Bavorsko. Orlí hnízko Kehlstein v Berchtesgadenských Alpách Vás uchvátí neskutečnou vyhlídkou až k Salzburgu. Krimmelské několikastupňové vodopády, kolem kterých se pohodově projdete. Na závěr vysokohorská silnice Grossglocknerhochalpenstrasse v sousedním Rakousku.

Rakousko - po stopách princezny Sissi

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 2 990 Kč
Vydejte se s námi po stopách slavné princezny Sissi. Kromě klasických památek Vídně navštívíme také zámky Schönbrunn, Mayerling a Laxenburg, které jsou spjaté právě s oblíbenou princeznou Sissi. Závěr programu patří městečku Baden, kde císařská rodina v létě často pobývala.

Hory, jezera a soutěsky Korutan

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 5 690 Kč
Korutanská oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami, soutěskami a dalšími zajímavostmi. Zájezd je veden po nejzajímavějších místech, tak aby poskytl obrázek o přírodních i kulturních krásách Korutan.

Zahrady a zámky Rakouska

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 2 690 Kč
Další z našich zájezdů, který Vás zavede do sálů a komnat zámků, rozkvetlých zahrad a do uliček historických měst.

Bavorské hrady a zámky

náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 2 890 Kč
Vydejste se s námi během víkendu poznat nejkrásnější místa Německa - jeho největší spolkové republiky Bavorska. Zastávka ve známém alpském středisku GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2 963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou Partnachklamm. Dále prohlídka kláštera ETTAL - rozlehlý klášter ze 14. stol. v údolí řeky Ammer na prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Odpoledne návštěva zámku LINDERHOF, barokního zámku s umělou jeskyní a jezírkem. V ...

Bavorská města, památky, hory

náhled4-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 4 990 Kč
Bavorsko je krásná část Německa, která nabízí zejména putování po stopách "šíleného" krále Ludvíka II. Bavorského, který zde nechal vybudovat několik neskutečně krásných zámků i další stavby. Tento program je variantou jednoho z našich nejprodávanějších zájezdů – Bavorské hrady a zámky. Řada našich klientů si přála strávit v tomto malebném koutě Bavorska o něco více času, a navštívit i další zajímavá místa této oblasti. Věříme, že tento zájezd vás zaujme neméně tak, jako program původní.

Berlín, Postupim, Drážďany

náhled2-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 2 590 Kč
Víkend postačí k poznání oblasti hlavního města Německa Berlína i nám nepříliš vzdálených Drážďan. Kromě toho slavný zámek Morituzburg, který u nás nejvíce proslavila pohádka Tři oříšky pro Popelku. Hlavní město Berlín s Muzeálním ostrovem, kde najdete jedny z nejslavnějších muzeí světa. Drážďany, které byly krásně opraveny po rozsáhlých škodách za 2. světové války. Honosný park a zámek Sansussi u Postupimi.

Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plavby lodí po řece Rýn

náhled5-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 5 990 Kč
Na tomto zájezdu navštívíte jednu z nejzajímavějších částí Německa, romantická údolí řek Rýna a Mosely s historickými městy, hrady a malebnou krajinou s vinicemi. Příjemným zpestřením pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která poskytuje nádherné panoramatické pohledy na množství starobylých hradů.

Ostrov Helgoland

náhled4-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 5 990 Kč
Za přírodními krásami a romantikou severního Německa I vzdálený sever Německa se dá poznávat během několika dnů. Během víkendového zájezdu navštívíme různorodé malebné krajiny právě na severu této veliké země. Čeká nás hornatá krajina národního parku Harc opředeného legendami, nekonečné fialové pláně vřesu a malebné pastviny Lüneburského vřesoviště, romantická hrázděná městečka, krásné mořské pobřeží a fascinující ostrov Helgoland v Severním moři českými turisty dosud neobjevený.

Vídeň a zámek Schönbrunn

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 2 190 Kč
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

Metropole na Dunaji

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 4 690 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami, Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem. Vídeň patří mezi nejkrásnější evropské metropole, kde můžete vidět obrovské množství památek z její dlouhé historie, sahající až do doby římské.

Jaro v jižním Maďarsku

náhled5-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 290 Kč
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.