LONDÝN A HARRY POTTER

KRÁTKODOBÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD 2019

Zájezd speciálně vytvořený pro milovníky knížek o Harry Potterovi. Zatímco první den pobytu v Londýně je celý věnován tomuto oblíbenému hrdinovi, druhý den se seznámíte s nejznámějšími stavbami tohoto neuvěřitelně živého a kosmopolitního velkoměsta.

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.
2.den - Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie . Návštěva Warner Bros Studio v LEAVESDEANU, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o HARRY POTTEROVI, místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu – děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s případně Britské národní muzeum. Nocleh.

Londýn a Harry Potter
ilustrační foto
 Londýn a Harry Potter
ilustrační foto

3.den - Celodenní prohlídka LONDÝNA . Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Trafalgar Square a náměstí Piccadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu – Londýnské oko, akvárium a další. Možnost fakultativní večeře. Noční přejezd.
4.den - Návrat odpoledne.

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd
416-01 30.05. - 02.06.2019 5 690 Kč Odjezd též z Plzně
416-02 26.08. - 29.08.2019 5 690 Kč Odjezd též z Plzně
416-03 26.09. - 29.09.2019 5 690 Kč Odjezd též z Plzně

Cena zahrnuje:

2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1x snídani, dopravu lux. autobusem, Eurotunnel nebo trajekt, průvodce.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 140 Kč), Warner Bros Studio: Harry Potter - nad 16 let (příplatek: 1380 Kč), Warner Bros Studio: Harry Potter - 5-15 let (příplatek: 1120 Kč), Warner Bros Studio: Harry Potter do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby, muzeum Madame Tussaud’s - nad 16 let (příplatek: 980 Kč), muzeum Madame Tussaud’s - 4–15 let (příplatek: 810 Kč), 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 1700 Kč).LONDÝN A HARRY POTTER LETECKY

KRÁTKODOBÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD 2019

Letecký zájezd do Londýna vás zavede na řadu míst, která jsou v Londýně spojena s filmovými hity (Harry Potter, Notting Hill) či proslulými britskými hudebními skupinami (The Beatles). Ale samozřejmě nebude chybět ani řada dalších zajímavých míst Londýna, především těch, která nejsou běžně v nabídce cestovních kanceláří.

Program zájezdu:

1.den - Dopoledne odlet z Prahy do Londýna . Odpoledne ubytování v hotelu a dále návštěva proslulého Notting Hillu.
2.den - Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit, a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete např. Bradavický expres nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne pak můžete využít k návštěvě dalších zajímavých míst a muzeí podle zájmu - děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s případně Britské muzeum. Nebo si na Baker Street zajdete na návštěvu k Sherlocku Holmesovi (zda bude doma nemůžeme garantovat).

Londýn a Harry Potter letecky
ilustrační foto
 Londýn a Harry Potter letecky
ilustrační foto

3.den - Další den v Londýně . Dopoledne se vydáme na proslulý Camden Town. Ale kdo chce, může se věnovat i obvyklým londýnským pamětihodnostem: Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání králov­ských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilly Circus, Londýnsko oko, akvárium a další. Zavítat můžete také na proslulou Abbey Road. Večer odlet zpět do ČR.

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd
417-01 02.08. - 04.08.2019 14 990 Kč
417-02 11.10. - 13.10.2019 14 990 Kč

Cena zahrnuje:

letecká doprava Praha - Londýn a zpět, palubní zavazadlo, 2x nocleh v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 2x snídaně, průvodce.

Cena nezahrnuje:

místní transfery, zavazadlo k odbavení, vstupy do objektů a památek.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 110 Kč), Warner Bros Studio: Harry Potter - nad 16 let (příplatek: 1350 Kč), Warner Bros Studio: Harry Potter - 5-15 let (příplatek: 1100 Kč), Warner Bros Studio: Harry Potter do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby, Zavazadlo k odbavení do 15 kg (příplatek: 1450 Kč).

Slevy:

Dítě do 14 let jako 3. osoba - cena 12 990 Kč.

Chcete-li si před zájezdem přečíst zajímavosti o Londýnu, navštivte naše pomocné stránky Info Londýn. Další místa Anglie jsou popsána na našich dalších webech Info Anglie a Info Anglie 2. Souhrnné zájezdy do Londýna najdete i na stránkách Londýn-zájezdy.