LONDÝN A HARRY POTTER

KRÁTKODOBÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD 2024

Zájezd speciálně vytvořený pro milovníky knížek o Harry Potterovi. Zatímco první den pobytu v Londýně je celý věnován tomuto oblíbenému hrdinovi, druhý den se seznámíte s nejznámějšími stavbami tohoto neuvěřitelně živého a kosmopolitního velkoměsta.

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.
2.den - Ranní trajekt/ tunel do Anglie. Přejezd za Londýn do městečka Leavesden. Návštěva bývalých filmových studií Warner Bros Studio. Jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Vydejte se po stopách Harryho Pottera a prozkoumejte divy kouzelnického světa. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, prozkoumat sbírku skvěle zpracovaných ikonických rekvizit a animací. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Ubytování. Nocleh.

Londýn a Harry Potter
ilustrační foto
 Londýn a Harry Potter
ilustrační foto

3.den - Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu, který bude nepřístupný minimálně 9 hodin. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce . Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno. Přejezd metrem do muzea voskových figurín Madame Tussaud’s nebo individuální prohlídka muzeí: Britské muzeum, Národní galerie, Science muzeum, Victoria and Albert Muzeum, případně individuální návštěva Londýnského oka nebo akvária Sea Life. Večerní odjezd. Noční trajekt/tunel do Francie.
4.den - Návrat odpoledne.

Číslo zájezdu Termín Cena od Odjezd
414-01 18.07. - 21.07.2024 7 490 Kč Odjezd též z Plzně.
414-02 22.08. - 25.08.2024 7 490 Kč Odjezd též z Plzně.
414-03 26.10. - 29.10.2024 7 490 Kč Odjezd též z Plzně.

Cena zahrnuje:

2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1x snídani, dopravu lux. autobusem, Eurotunnel nebo trajekt, průvodce.

Cena nezahrnuje:

Minimální výměna na vstupy a metro - 25 GBP..

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč), Warner Bros Studio: Harry Potter - nad 16 let (příplatek: 1820 Kč), Warner Bros Studio: Harry Potter - 5-15 let (příplatek: 1420 Kč), Warner Bros Studio: Harry Potter do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby, muzeum Madame Tussaud’s - nad 16 let (příplatek: 1390 Kč), muzeum Madame Tussaud’s - 4–15 let (příplatek: 1260 Kč), 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení (příplatek: 2500 Kč).

Slevy:

Sleva pro 3. a 4. osobu na přistýlce 200 Kč.

Chcete-li si před zájezdem přečíst zajímavosti o Londýnu, navštivte naše pomocné stránky Info Londýn. Další místa Anglie jsou popsána na našich dalších webech Info Anglie a Info Anglie 2. Souhrnné zájezdy do Londýna najdete i na stránkách Londýn-zájezdy.