Zájezdy do Anglie

Poznávací zájezdy do Anglie

Anglie, Wales, Skotsko

náhled9-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 15 290 Kč
Tento zájezd do Anglie a Skotska nabízí zajímavý průřez Velkou Británií. Program zájezdu neopomíjí ani historické památky staré Anglie (Londýn, York, Chester, Salisbury aj.), hrady ve Walesu, přírodně lákavé oblasti Anglie (národní park Snowdonia, jezerní oblast Lake District), hory Skotska, jezero Loch Ness, magické kamenné monolity Stonehenge aj., ani zajímavá města Skotska včetně jednoho z ...

Jihozápadní Anglie, Cornwall a jižní Wales

Velká Británie 8-denní poznávací zájezd - Velká Británie; ceny od 13 990 Kč

Tato prazvláštní oblast má i svoji mýtickou historii v podání legend o králi Artušovi. Je to magický kout Velké Británie, který charakterizuje rozmanité pobřeží (skalnaté pobřeží na jedné straně i Anglická malebná riviéra na druhé), divoký terén ve vnitrozemí s rozsáhlými vřesovišti i malebná městečka a přístavy s bohatou historií a památkami.

Cornwall - po stopách krále Artuše a NP Dartmoor

Velká Británie 9-denní poznávací zájezd - Velká Británi; připravujeme

Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého pobřeží. Vydejte se tedy s námi poznat keltský Cornwall, plný romantických příběhů, které jsou spjaty s králem Artušem, jenž se podle pověsti narodil v Tintagelu. Poznáme výjimečnou oblast - civilizací nedotčené vesnice, romantická a tajemná vřesoviště, rybářské vesnice, rozervaná pobřeží, strhující výhledy, to vše v protikladu se životem v rušných městech.

Cornwall - letecky

Velká Británie 7-denní poznávací zájezd - Velká Británie; ceny od 27 990 Kč

Obdobný zájezd jako předchozí, u kterého si cestu do Anglie zkrátíte leteckou dopravou. Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého pobřeží. Vydejte se tedy s námi poznat keltský Cornwall, plný romantických příběhů, které jsou spjaty s králem Artušem, jenž se podle pověsti narodil v Tintagelu. Poznáme výjimečnou oblast - civilizací nedotčené vesnice, romantická a tajemná vřesoviště aj.

Londýn a okolí

náhled6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W. Shakespeara, do romantického Stratfordu i do univerzitního města Oxford.

Londýn a perly královské Anglie

náhled5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, připravujeme
Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město Velké Británie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do Salisbury i na mýtické Stonehenge.

Londýn a jižní Anglie

náhled5-denní poznávací zájezd - Velká Británie,připravujeme
Pojeďte se s námi vydat přes kanál La Manche objevovat jedinečnou krásu bílých křídových útesů, romantických pláží, poklidných městeček a starých přístavů plných chechtavých racků. Nechte se unést nádherou nejoslnivějšího královského dvora, jaký kdy Anglie zažila a dotkněte se světa Jindřicha VIII. Nahlédněte do života Winstona Churchilla. Projděte se Londýnem, městem na Temži, neustále se měnícím a přitom stále tím pravým místem pro milovníky historie.

Londýn a Harry Potter

náhled4-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 6 390 Kč
Návštěva Londýna vhodná hlavně pro rodiny s dětmi.

Perly starobylé Anglie

náhled6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 11 890 Kč
Program zájezdu vyzobává z široké nabídky turistických zajímavostí, kterými je Anglie přeplněná, opravdu to podstatné, tradiční, zajímavé a krásné. Co město, to významný pojem na mapě poznání návštěvníků této unikátní historické země.

Nejkrásnější místa Skotska a ostrova Skye - letecky

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 34 990 Kč
Skotsko je pro mnoho lidí pořád ještě zemí, o níž kolují vtipy - jejich hlavními tématy jsou údajná lakota tamních obyvatel a muži v sukních. Dalšími oblíbenými náměty o Skotsku jsou dudy a whisky. A vy máte jedinečnou možnost během 8-denního zájezdu do Skotska a na ostrov Skye přesvědčit se, že všechno je úplně jinak ...! Skotsko je nádherná země, divoká příroda, nekonečné hory, vřesoviště. ...

Nejkrásnější místa Skotska

náhled7-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 12 590 Kč
Tento zájezd vás zavede na tajuplná i historická místa Skotska. Spatříte úchvatné scenérie skotské Vysočiny, navštívíte historické město Edinburgh, fascinující údolí Glencoe i hrad Stirling aj.

Skotsko bez kompromisů - autobusem

náhled10-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 19 990 Kč
Tento zájezd vás zavede na tajuplná i historická místa Skotska. Spatříte úchvatné scenérie skotské Vysočiny, navštívíte historická města Edinburgh a St. Andrews, fascinující údolí Glencoe i hrad Stirling aj.

Skotsko bez kompromisů - letecky

náhled7-denní letecký poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 28 990 Kč
Tento zájezd vás zavede na tajuplná i historická místa Skotska. Spatříte úchvatné scenérie skotské Vysočiny, navštívíte historická města Edinburgh a St. Andrews, fascinující údolí Glencoe i hrad Stirling aj.

Nejkrásnější místa Skotska pěšky

náhled12-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 28 990 Kč
Co nejméně času v autobuse, co nejvíce času ve volné krajině při túrách a procházkách. Vybrali jsme pro Vás ty nejhezčí úseky na Skotské vysočině, pohoří Cuillin Mountains na ostrově Skye patří k nejkrásnějším v Británii. Túry jsou doplněny procházkami zahradami a parky u malebných zřícenin Fountains Abbey či hradu Blair Castle. Výstup na nejvyšší horu Británie Ben Nevis, prohlídka palírny pravé skotské whisky s ochutnávkou, výhled na jezero Loch Ness, či prohlídka hlavního města Edinburgh patří k nezbytným položkám zájezdů do Skotska. Cestou tam si navíc prohlédneme perlu Flander Bruggy, cestou zpět Londýn.

Info Londýn

Info Anglie

Info Anglie 2

Info Irsko