Zájezdy do Velké Británie

Poznávací zájezdy do Velké Británie

 • Zájezdy do Skotska
 • Zájezdy do Londýna
 • Zájezdy do Walesu
 • Zájezdy do Anglie
 • Všechny poznávací zájezdy do Velké Británie:

  Anglie, Wales, Skotsko

  náhled9-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 14 590 Kč
  Tento zájezd do Anglie a Skotska nabízí zajímavý průřez Velkou Británií. Program zájezdu neopomíjí ani historické památky staré Anglie (Londýn, York, Chester, Salisbury aj.), hrady ve Walesu, přírodně lákavé oblasti Anglie (národní park Snowdonia, jezerní oblast Lake District), hory Skotska, jezero Loch Ness, magické kamenné monolity Stonehenge aj., ani zajímavá města Skotska včetně jednoho z ...

  Velký okruh Skotskem s návštěvou ostrova Skye

  náhled12-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 16 990 Kč
  Skotsko je pro mnoho lidí pořád ještě zemí, o níž kolují vtipy - jejich hlavními tématy jsou údajná lakota tamních obyvatel a muži v sukních. Dalšími oblíbenými náměty o Skotsku jsou dudy a whisky. A vy máte jedinečnou možnost během 12-denního zájezdu do Skotska a na ostrov Skye přesvědčit se, že všechno je úplně jinak ...! Skotsko je nádherná země, divoká příroda, nekonečné hory, vřesoviště. ...

  Nejkrásnější místa Skotska

  náhled7-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 11 990 Kč
  Tento zájezd vás zavede na tajuplná i historická místa Skotska. Spatříte úchvatné scenérie skotské Vysočiny, navštívíte historické město Edinburgh, fascinující údolí Glencoe i hrad Stirling aj.

  Jihozápadní Anglie, Cornwall a jižní Wales

  Velká Británie - Wales

  8-denní poznávací zájezd - Velká Británie; termíny: červenec; cena: 13 590 Kč

  Tato prazvláštní oblast má i svoji mýtickou historii v podání legend o králi Artušovi. Je to magický kout Velké Británie, který charakterizuje rozmanité pobřeží (skalnaté pobřeží na jedné straně i Anglická malebná riviéra na druhé), divoký terén ve vnitrozemí s rozsáhlými vřesovišti i malebná městečka a přístavy s bohatou historií a památkami.

  Cornwall - po stopách krále Artuše a NP Dartmoor

  Velká Británie - Wales

  9-denní poznávací zájezd - Velká Británie; termíny: červenec; cena: 16 590 Kč

  Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého pobřeží. Vydejte se tedy s námi poznat keltský Cornwall, plný romantických příběhů, které jsou spjaty s králem Artušem, jenž se podle pověsti narodil v Tintagelu. Poznáme výjimečnou oblast - civilizací nedotčené vesnice, romantická a tajemná vřesoviště, rybářské vesnice, rozervaná pobřeží, strhující výhledy, to vše v protikladu se životem v rušných městech.

  Cornwall - letecky

  Velká Británie

  7-denní poznávací zájezd - Velká Británie; termíny: červenec; cena: 26 990 Kč

  Obdobný zájezd jako předchozí, u kterého si cestu do Anglie zkrátíte leteckou dopravou. Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého pobřeží. Vydejte se tedy s námi poznat keltský Cornwall, plný romantických příběhů, které jsou spjaty s králem Artušem, jenž se podle pověsti narodil v Tintagelu. Poznáme výjimečnou oblast - civilizací nedotčené vesnice, romantická a tajemná vřesoviště aj.

  Londýn a okolí

  náhled6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 7 990 Kč
  Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W. Shakespeara, do romantického Stratfordu i do univerzitního města Oxford.

  Londýn a perly královské Anglie

  náhled5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 7 990 Kč
  Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město Velké Británie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do Salisbury i na mýtické Stonehenge.

  Nejkrásnější místa Skotska a ostrova Skye - letecky

  náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 31 790 Kč
  Skotsko je pro mnoho lidí pořád ještě zemí, o níž kolují vtipy - jejich hlavními tématy jsou údajná lakota tamních obyvatel a muži v sukních. Dalšími oblíbenými náměty o Skotsku jsou dudy a whisky. A vy máte jedinečnou možnost během 8-denního zájezdu do Skotska a na ostrov Skye přesvědčit se, že všechno je úplně jinak ...! Skotsko je nádherná země, divoká příroda, nekonečné hory, vřesoviště. ...

  Skotsko bez kompromisů - autobusem

  náhled10-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 19 990 Kč
  Tento zájezd vás zavede na tajuplná i historická místa Skotska. Spatříte úchvatné scenérie skotské Vysočiny, navštívíte historická města Edinburgh a St. Andrews, fascinující údolí Glencoe i hrad Stirling aj.

  Skotsko bez kompromisů - letecky

  náhled7-denní letecký poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 27 990 Kč
  Tento zájezd vás zavede na tajuplná i historická místa Skotska. Spatříte úchvatné scenérie skotské Vysočiny, navštívíte historická města Edinburgh a St. Andrews, fascinující údolí Glencoe i hrad Stirling aj.

  Nejkrásnější místa Skotska pěšky

  náhled12-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 26 990 Kč
  Co nejméně času v autobuse, co nejvíce času ve volné krajině při túrách a procházkách. Vybrali jsme pro Vás ty nejhezčí úseky na Skotské vysočině, pohoří Cuillin Mountains na ostrově Skye patří k nejkrásnějším v Británii. Túry jsou doplněny procházkami zahradami a parky u malebných zřícenin Fountains Abbey či hradu Blair Castle. Výstup na nejvyšší horu Británie Ben Nevis, prohlídka palírny pravé skotské whisky s ochutnávkou, výhled na jezero Loch Ness, či prohlídka hlavního města Edinburgh patří k nezbytným položkám zájezdů do Skotska. Cestou tam si navíc prohlédneme perlu Flander Bruggy, cestou zpět Londýn.

  Londýn a Harry Potter

  náhled4-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 5 890 Kč
  Návštěva Londýna vhodná hlavně pro rodiny s dětmi.

  Info Londýn

  Info Anglie

  Info Anglie 2