Zájezdy do Turecka

 • Zájezdy do Istanbulu
 • Všechny poznávací zájezdy do Turecka:

  Turecké západní pobřeží

  náhled13-denní pobytově poznávací zájezd - Turecko - busem nebo letecky
  ceny od 17 990 Kč
  Náš zájezd do Turecka směřuje do oblasti klenotů antiky jako jsou starověká města Pergamon, Efes, Milét aj. a pěkných pláží v oblasti jednoho z nejvyhlášenějších letovisek západního pobřeží Turecka, Kusadassi. V průběhu zájezdu do Turecka také navštívíte metropoli Istanbul, tzv. "bavlněný zámek" Pamukkale a jiné zajímavosti západní části Turecka.

  Turecko - velký okruh - letecky

  náhled12-denní letecký poznávací zájezd - Turecko,
  ceny od 27 990 Kč
  Turecko je stát ležící v Malé Asii, v Turecku se prolínají dvě kultury - islámská - orientální a západní - evropská. Tureckem vedly a stále tudy vedou významné obchodní cesty mezi Západem a Východem. Turecko je stát, který vám může nabídnout opravdu mnoho, starobylé antické a byzantské památky, islámské monumenty, pohodové lidi, vynikající kuchyni a krásné moře.

  Turecko - jedinečná oblast Kappadokie s pěší turistikou

  náhled9-denní letecký poznávací zájezd s pěší turistikou - Turecko,
  ceny od 29 990 Kč
  Připravili jsme pro Vás jedinečný program do oblasti středního Turecka. Během pěší turistiky poznáte skalní města, hluboká údolí, složité podzemní systémy i krásně zdobené byzantské kostelíky. Sopečná krajina, která vznikla díky činnosti tří hlavních velkých sopek v oblasti Kappadokie, je jedinečná a nezapomenutelná.

  Info Turecko - západ
  Info Turecko - východ