Zájezdy do Turecka

Poznávací zájezdy do Turecka

 • Zájezdy do Istanbulu
 • Všechny poznávací zájezdy do Turecka:

  Turecké západní pobřeží

  náhled15-denní pobytově poznávací zájezd - Turecko,
  ceny od 16 590 Kč
  Náš zájezd do Turecka směřuje do oblasti klenotů antiky jako jsou starověká města Pergamon, Efes, Milét aj. a pěkných pláží v oblasti jednoho z nejvyhlášenějších letovisek západního pobřeží Turecka, Kusadassi. V průběhu zájezdu do Turecka také navštívíte metropoli Istanbul, tzv. "bavlněný zámek" Pamukkale a jiné zajímavosti západní části Turecka.

  Turecko - velký okruh

  náhled13 a 14-denní poznávací zájezd - Turecko,
  ceny od 19 490 Kč
  Turecko - mnohé z nás jistě láká navštívit bránu Orientu Istanbul, město na dvou kontinentech, město tisíců minaretů. A ještě k tomu v centrálním Turecku kouzelnou Kappadokii sopečného původu, na jihu a západě Turecka slavné starověké památky nejen z doby starého Řecka (Efes, Didma, Aspendos a další), ale také neskutečné modré a čisté moře, které Turecko mezi návštěvníky tolik proslavilo.

  Turecko - Kappadokie s pěší turistikou

  náhled11-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Turecko, ceny od 36 990 Kč
  Kappadokie je velmi zajímavou oblastí v samém srdci Turecka. Tento jedinečný zájezd Vám umožní tuto oblast podrobně poznat i v rámci pěších výletů.

  Turecko - Lýkie

  13-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Turecko, ceny od 39 990 Kč
  Lýkie je velmi zajímavou oblastí na jihu Turecka. Tento zajímavý, na trhu unikátní zájezd Vám dopřeje tuto oblast podrobně poznat i v rámci pěších výletů.

  Antické památky Řecka, Turecka + ostrov Chios

  náhled13-denní poznávací zájezd - Řecko, Turecko, ceny od 18 490 Kč
  Starověké Řecko bývá nazýváno kolébkou evropské civilizace. Země, která nabízí obrovské množství památek hlavně z období starověku. Řecko, to jsou Athény, Olympie, Korinth, Epidauros. V druhé půlce zájezdu navštívíme starověkou Malou Asii, kde budete obdivovat antické památky Turecka.

  Info Turecko - západ
  Info Turecko - východ
  Turecko-zájezdy