ZÁJEZDY S LEHKOU PĚŠÍ TURISTIKOU

Rakouské a německé Alpy + Salzburg

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 13 990 Kč
Toužíte poznat rakouské a německé Alpy opravdu pohodově, projít se nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy, ale také relaxovat v termálních lázních? Vydejte se s námi na náš nový zájezd. Ubytování jsme zajistili ve 4* hotelu Hubertus v nádherně položeném horském středisku Lofer. Hotel má vlastní wellness centrum (bazén a sauna). Lofer kromě toho přímo vybízí k procházkám jeho ...

Hory a termální lázně Rakouska

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 12 490 Kč
Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i upravená lázeňská městečka (Bad Gastein aj.). Ubytování je zajištěno v pěkném hotelu****, kde klienti mohou využít bazén a saunu.

Relaxace v Alpách - Tyrolské Alpy

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 12 990 Kč
Tento zájezd do Tyrolska nás zavede pod úchvatné ledovce Silvretty na pomezí Rakouska, Itálie, Švýcarska a do horských středisek Tyrolska. Ubytování v Tyrolsku je ve vesničce Ischgl v hotelu ****kategorie v údolí Paznauntal.

Alpy čtyř zemí

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 11 990 Kč
V tomto zájezdu budete mít možnost navštívit některé z nejatraktivnějších horských oblastí Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska. Budete uchváceni malebnými horskými scenériemi- rozeklanými alpskými štíty s ledovci i krásnými průzračnými jezery. Ubytování je zajištěno v rakouském městečku St.Gallenkirch ve ***hotelu.

Čarovné pohoří Tennengebirge

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 10 990 Kč
Vydejte se s námi pod mohutný masiv pohoří Hochkönig a Tennengebirge, kde se tyto vysoké masivy pnou nad hlubokými údolími.

Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 11 190 Kč
Tradiční lázeňské alpské městečko Bad Gastein nabízí odpočinek ve vysokohorském prostředí s úchvatnými horskými masivy. Ubytováni budete v hotelu v centru městečka a v případě, že nebudete chtít pouze relaxovat, můžete se s námi podívat po okolí v rámci výletů, které jsme pro vás připravili.

Romantické údolí Saalbach Hinterglemm se slevovou kartou

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou- Rakousko, ceny od 12 490 Kč
Zájezd Vás zavede do oblasti nedaleko Zell am See - do malebného údolí, jehož krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Ubytování je zajištěno v pěkném ****hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta díky které máte lanovky zdarma.

Rakouské Alpy - Dachstein se slevovou kartou

náhled6-denní turistický zájezd - Rakousko, ceny od 10 990 Kč
Na našem zájezdu podniknete lehké túry v oblasti jižní strany Dachsteinu, kde se nachází vysoké hory, půvabné pastviny i krásná jezera. Nad tím vším dominuje mohutný vrchol Dachsteinu. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta, díky níž máte lanovky a koupaliště v ceně.

Malebné Lechtalské Alpy

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 10 390 Kč
Západní oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami a dalšími zajímavostmi.

Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 10 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských Alp. Zillertálské Alpy i vedlejší Tuxerské Alpy mají působivou kulisu ledovců i dravých řek, jezero Achensee je romanticky obehnáno horami. Zájezd Vám zpříjemní „Albachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Albachtal zdarma.

Východní Solná komora a pohoří Totes Gebirge

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 10 990 Kč
Na tomto zájezdu se dostanete do romantické krajiny alpských velikánů, k jezerům, nad nimiž se tyčí rozeklané vrcholy při využití minimální fyzické námahy. Tento zájezd Vás také zavede do pitoreskní krajiny v oblasti mezi NP Kalkalpen a pohoří Totes Gebirge, kde zalesněné kopečky leží pod masivem vysokých Alp.

Alpy pro seniory - nádherná příroda Tyrolských Alp

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 390 Kč
Tento zájezd nás zavede do úchvatných údolí plných zurčících potoků a kaskád, na čarokrásné vyhlídky s výhledy na ledovci pokryté vrcholky i do malebných městeček údolí Zillertal. Také navštívíme metropoli Tyrolska Innsbruck a zámek Ambras.

Nejkrásnější jezera, soutěsky a vrcholy rakouských a německých Alp

náhled 4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 790 Kč
Salzbursko je jednou z nejkrásnějších oblastí Rakouska.Navštivte s námi jeho nádherné vrcholy, jezera i soutěsky na obou stranách rakousko-německé hranice.

Tyrolské Alpy a údolí Alpbachtal se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 990 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Alpbachtalská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Velkolepý Dachstein se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 390 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Dachsteinská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma. Kromě nádherné přírody v okolí Dachsteinu uvidíte na závěr festival narcisek.

Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 590 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní pobyt v hotelu**** s termálním bazénem. Uvidíte nádhernou přírodu i romantické lázně Bad Gastein.

Alpy pro seniory - NP Kalkalpen, pohoří Totes Gebirge a východní Solná Komora s kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 590 Kč
Na tomto pohodovém zájezdu pro seniory a nejen pro ně je zahrnuta "slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Lechtalské Alpy a skupina Silvretta

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 990 Kč
Vydejte se do západní části rakouských Alp, do nádherné přírody Lechtalských Alp a skupiny Silvretta.

Solná Komora, Orlí Hnízdo a Salzburg

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 390 Kč
Zájezd propojuje návštěvu zajímavých míst kolem jezer Solné Komory s prohlídkou věhlasného Orlího Hnízda u Königssee a romantického Salzburgu.

Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 390 Kč
Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na vhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí. Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s nově vybudovaným bazénem. Místní slevová karta Vám pomůže ušetřit peníze za lanovky.

Dolomity - romantika u jezera Misurina

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Tento zájezd je zajímavý ubytováním přímo v srdci Dolomit u čarokrásného jezera Lago di Misurina v čtyřhvězdičkovém stylovém Grand hotelu Misurina přímo u jezera s možností večerní relaxace a výhledů na okolní úchvatnou přírodu či na hladinu jezera. Zároveň podnikneme rozmanité lehké výlety ve východní části Dolomit a vychutnáme si nádheru a bizarnost skalních věží i malebnost údolí s horskými potoky.

Švýcarské Alpy, italské Alpy a termální lázně Bormio

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 490 Kč
Zajímavá kombinace do Alp - do Itálie i do Švýcarska. Prosluněný Engadin ve Švýcarsku, nejvýchodnější čtyřtisícovka Alp v masivu Bernina na východě Švýcarska, slavný horský expres Bernina, vysoké průsmyky, ledovce i horská jezera, to vše nabízí zájezd, který je již několik let velice oblíbeným.

Srdce Dolomit - Marmolada - Sella - Ronda - Latemar

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 490 Kč
Náš zájezd do Dolomit (UNESCO) v Itálii Vás zavede do romantické části těchto italských Alp, kde se nad malebnými zelenými údolími tyčí velkolepé skalní stěny až do výšek přes 3 000 m. Velikou výhodou našeho zájezdu do Dolomit jsou vysokohorské silnice na Passo di Rolle, Passo Pordoi, Passo di Sella, kam nás autobus vyveze až do výšky téměř 2 000 m, odkud se dá podniknout hned několik nádherných, avšak nenáročných pěších tras pod majestátní kulisou Dolomit. Tento zájezd Vás zavede do samého srdce Dolomit k nejvyšší hoře Marmolada, která se majestátně vypíná nad údolími. Ovšem ani ostatní třítisícovky v Dolomitech si s ní v kráse nezadají. Ubytování je zajištěno v pěkném *** hotelu, pokoje mají vlastní sociální zařízení, hostům je k dispozici relaxační centrum.

Srdce Dolomit II - Marmolada - Rosengarten

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 990 Kč
Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Ubytování na tento zájezd je zajištěno v *** hotelu v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované o třech chodech + salátový bufet.

Srdce Dolomit III - Mt. Civetta, Pala di San Martino

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 990 Kč
Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem.

Třpytivé stříbrné Dolomity

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 990 Kč
Nádherné vápencové Dolomity Vás okouzlí svými štíty, které vybíhají nad zelenými pastvinami. Proč jsou Dolomity stříbrné? Legenda praví, že je to proto, že skřítci po nich rozestřeli měsíční prach, aby zde mohla žít měsíční princezna, která se zamilovala do pozemského prince.

Slovinsko - Julské Alpy LUX

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovinsko, ceny od 12 690 Kč
Zájezd s ubytováním v hotelu****, kde můžete po túrách relaxovat v bazénu. Na tomto zájezdu lze vychutnat lehká pěší turistika v nejkrásnějších scenériích Julských Alp, podíváte se i do Slovinského krasu a navštívíte hlavní město Slovinska, Ljublaň. Julské Alpy jsou příznačné svými hlubokými údolími, kde se nad třpytivými jezery tyčí ohromné šedobílé skalní stěny horských masivů. Na území Julských Alp byl roku 1981 vyhlášen Triglavský národní park, který patří k ...

Slovinsko - Julské Alpy

náhled8-denní poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 10 490 Kč
Na tomto zájezdu lze vychutnat lehká pěší turistika v nejkrásnějších scenériích Julských Alp, podíváte se i do Slovinského krasu a navštívíte hlavní město Slovinska, Ljublaň. Julské Alpy jsou příznačné svými hlubokými údolími, kde se nad třpytivými jezery tyčí ohromné šedobílé skalní stěny horských masivů. Na území Julských Alp byl roku 1981 vyhlášen Triglavský národní park, který patří k největším ve Slovinsku.

Švýcarsko na balkóně Alp - ubytování v hotelu

náhled8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 13 990 Kč
Jen málo míst na světě skýtá tak úžasné výhledy na čtyřtisícové vrcholy jako oblast Vaudských Alp v okolí střediska Leysin a tolik možností k vycházkám v kouzelném prostředí švýcarských hor a jezer.

Švýcarské hory a termální lázně

náhled9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 13 590 Kč
Zájezd spojuje vycházky v krásné alpské přírodě s relaxací v termálních lázních pod alpskými velikány v jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis.

Švýcarské Alpy

náhled8-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 11 990 Kč
Další z turistických zájezdů tentokrát do nejatraktivnější alpské země – Švýcarska, kde se zaměříme na oblasti Bernských Alp, Rétorománskou část i malebný kanton Ticino. Ubytování na tomto zájezdu do Švýcarska je v chatě v horském středisku Andermatt pod průsmykem Oberalpass. Při výletu do kantonu Graubünden se seznámíte s rétorománskou částí Švýcarska i jeho nejslavnějším střediskem Sv. ...

Švýcarsko - Davos a Klosters s kartou, do hotelu***

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, ceny od 14 990 Kč
Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do severní části Švýcarska. Na zájezdu ušetříte peníze za lanovky díky slevové kartě, která zahrnuje lanovky, místní bus a vlak. Nádherná příroda nabízí množství vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

Švýcarsko - Bernské Alpy

náhled9-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 12 590 Kč
Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do Bernských Alp. Snad nikde jinde ve střední Evropě nesahají ledovce tak daleko do údolí jako v okolí Grindelwaldu ve Švýcarsku. V okolí je přes 300 km vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

Švýcarsko - Wallis

náhled9-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 13 590 Kč
Náš další zájezd do Švýcarska je zaměřern na poznání nejvyšší alpské skupiny Švýcarska - Wallisu. Ubytování je zajištěno ve středisku Saas Grund v kantonu Wallis, poblíž velmi známého střediska Zermatt na úpatí Matterhornu a nedaleko luxusního centra Saas Fee. Tato část Švýcarska nabízí nejvíce možností, jak se seznámit s alpskými ledovci a horskými jezery. Alpské louky Švýcarska jsou plné ...

Švýcarsko - Wallis II - léto pod Matterhornem.

náhled9-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 13 590 Kč
Krásu a půvab švýcarských Alp poznáte na zájezdu, který vás provede mimo jiné medvědí stezkou, alpskou květinovou stezkou a starou obchodní cestou Stockalperů.

Švýcarsko - Wallis s kartou.

náhled8-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 13 590 Kč
Jednu z nejkrásnějších oblastí Švýcarska - Walliské Alpy - poznáte díky našemu zájezdu podrobně a pohodově, protože v ceně je karta, na kterou budete mít většinu lanovek, místních vlaků i autobusů zdarma.

NP Gran Paradiso, údolí Aosty, Mont Blanc

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, Francie, ceny od 12 490 Kč
Tato cesta pod velikány Evropy Vás zavede do nádherného údolí Aosta. Z tohoto údolí podnikneme výlety ke známým čtyřtisícovkám jako jsou Mont Blanc, Matterhorn. Obdivovat budeme také úchvatnou přírodu v NP Gran Paradiso.

Turistické Toskánsko - Apeniny, Apuánské Alpy, Cinque Terre

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Itálie, ceny od 12 990 Kč
Velice rozmanitý zájezd s lehkou pěší turistikou Vás zavede do nádherné oblasti vesniček a útesů vysoko nad mořem - Cinque Terre, k mramorovým dolům v Apuánských Alpách i mezi vinice Toskánska.

Romantická Korsika - varianta s horami, vodopády a kaskádami

náhled11-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 15 590 Kč
Ostrov Korsika nabízí neskutečné hory, vysoké a strmé, nepřístupné, s nejvyšším vrcholem Monte Cinto (2 710 mnm.). Poznejte s námi překrásný ostrov se špatnou pověstí, jak Korsiku charakterizoval Arnošt Černík ve své knize "Na ostrově krevní msty". Strmé hory na Korsice dosahující výšky přes 2 500 metrů se zde tyčí nad průzračným mořem. Vychutnáte návštěvy starobylých městeček Korsiky, zasazených v překrásné přírodě, i koupání na západním pobřeží Korisky. Ostrov Korsika, jehož nejkrásnější subtropická ...

Korsika - turistika a moře

náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 15 290 Kč
Korsika je hlavně hornatý ostrov. Na našem turistickém zájezdu se o tom budete moci v rámci výletů s pěší turistikou přesvědčit. Ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Rozmanité národní parky Pyrenejí

náhled10-denní autokarový zájezd - Francie, ceny od 13 990 Kč
Pyreneje tvoří přirozenou hranici mezi Francií a Španělskem a v podstatě oddělují Pyrenejský poloostrov od zbytku kontinentální Evropy. Tento zájezd je zaměřen na poznání francouzské části Pyrenejí, ale podíváte se také do nádherné španělské části. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst. Podniknete řadu výletů ve snad nejkrásnější oblasti Pyrenejí, v okolí nejvyšší hory francouzské části pohoří Vignemale a zároveň navštívíte nádherně položená letoviska Biarritz či San Sebastian u ...

Úchvatné národní parky španělských Pyrenejí

náhled9-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Španělsko, ceny od 14 990 Kč
Na tomto zájezdu navštívíte nejkrásnější národní parky španělských Pyrenejí - NP St. Maurici, NP Maladeta, NP Ordesa, které jsou protkány údolími s mohutnými řekami a vodopády. Nad jezery se tyčí skalnaté štíty hor. Cestou je zastávka ve státečku Andorra.

Národní parky Andorry a Pyrenejí letecky

náhled8-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Andorra, ceny od 24 990 Kč
Na tomto zájezdu navštívíte nejkrásnější národní parky Andorry a španělských Pyrenejí - NP St. Maurici, které jsou protkány údolími s mohutnými řekami a vodopády. Nad jezery se tyčí skalnaté štíty hor. Ubytování je v ministátečku Andorra.

Národní parky Slovenska, památky a termální lázně

náhled6-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovensko, ceny od 8 490 Kč
Týdenní pobyt v oblasti Liptova je spojen s poznáváním nejkrásnějších míst této části Slovenska. Vysoké a Nízké Tatry, NP Velká Fatra patří k nejkrásnějším pohořím na Slovensku. Opakem k turistickým vycházkám v horách bude poznávání kulturních a architektonických památek, jako jsou například nádherné zámky a hrady Beckov a Bojnice. Poznávací části programu jsou příjemně kombinovány s možností odpočinku v různých lázeňských a termálních komplexech, jako je Bešeňová nebo Lúčky.

Tatry a NP Pieniny ze slovenské i polské strany

náhled9-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovensko, ceny od 8 690 Kč
Tento zájezd nás zavede do jedné z nejkrásnějších částí Slovenska - na Spiš. Zároveň poznáme jedinečné Pieniny, Tatry z polské strany a další zajímavosti. Zároveň budete mít možnost relaxace v termálních koupalištích.

NP Malá Fatra a západní Tatry ze slovenské i polské strany

náhled7-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovensko, ceny od 7 990 Kč
Slovensko je sice malá země na východ od našich hranic, ale nabízí kromě krásných historických měst také nepřeberné množství přírodních krás. Nabízíme Vám možnost na našem týdenním zájezdu během jednodenních výletů s lehkou pěší turistikou prozkoumat méně navštěvované části oblasti Západních Tater, ale také dvě z nejznámějších tras v Národním parku Malá Fatra.

Pirin a Rila bus i letecky

náhled7 a 9-denní poznávací zájezd - Bulharsko, ceny od 22 990 (letecky) od 14 490 (bus)
7 a 9 denní poznávací zájezd s turistikou s putováním NP Rila, Pirin. Cesta do Bulharska je pro zájemce zkrácena leteckou dopravou.

Černá Hora - tajemné a čarovné Prokletije

náhled9-denní poznávací zájezd - Černá Hora, ceny od 13 690 Kč
Vápencová pohoří Komovia Prokletijepatří spolu s Durmitorem ke třem nejvelkolepějším horským masivům Černé Hory. Hrdě se tyčí nad řekami Tara a Lim. Perličkou výpravy je nejvyšší hora a hranice Černé Hory s Albánií, dvoutisícový vrchol Zla Kolata. Ubytování je v hotelu přímo na břehu Plavského jezera.

Turecko - jedinečná oblast Kappadokie s pěší turistikou

náhled9-denní letecký poznávací zájezd s pěší turistikou - Turecko, ceny od 34 990 Kč
Připravili jsme pro Vás jedinečný program do oblasti středního Turecka. Během pěší turistiky poznáte skalní města, hluboká údolí, složité podzemní systémy i krásně zdobené byzantské kostelíky. Sopečná krajina, která vznikla díky činnosti tří hlavních velkých sopek v oblasti Kappadokie, je jedinečná a nezapomenutelná.

Pohodový týden v Transylvánii

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou- Rumunsko, ceny od 13 690 Kč
Pokud jste v posledních osmi letech Rumunsko nenavštívili, budete žasnout nad změnami poměrů v této rychle se rozvíjející zemi. Nové silnice, moderní benzinové pumpy, fungující obchody plné zboží, perfektní služby v turistických střediscích. Bucegijské hory v Draculově Transylvánii jsou nejnavštěvovanějšími horami v Rumunsku a vzhledem ke své malebnosti a historickým památkám ve svém okolí mají proč.

Pohodový pobyt na Podkarpatské Rusi

náhled10-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Ukrajina, ceny od 10 990 Kč
Rádi byste navštívili Podkarpatskou Rus, ale nechce se vám vláčet s baťohem? Chtěli by jste poznat nebo se vrátit na toto malebné uzemí, ale neláká vás nocování ve stanu? Pokud nehledáte komfort a bezchybné služby místních, máme pro vás nachystánu akci, při které formou hvězdicovitých výletů ze dvou základen můžete s námi prokřižovat střední a východní část zdejšího kraje.

Albánie a Makedonie

náhled12-denní poznávací zájezd - Makedonie, ceny od 18 990 Kč
Vydejte se s námi na putování krajinou, která se doposud otevírá ve své drsné upřímnosti i kouzelné kráse balkánských světů všem, kteří jsou ochotni přijmout její ryzí duši takovou, jaká ve své čisté podstatě je. Tvář krajiny je zvrásněna tajuplnou minulostí, sahající do pradávných dob bronzových, utvářená tisíciletí potomky balkánských hrdinů, čelících nájezdům Řeků, Římanů, Bulharů i Turků, jež všichni nechali své stopy navždy v dějinách albánského lidu. ´Ochutnáme´ divokou směsici křesťanství a islámu, spatříme až neuvěřitelné kontrasty dob dávno i nedávno minulých. Projdeme malebná horská údolí v blízkosti majestátných horských štítů, nahlédneme do obyčejného života balkánského venkova, kde hodnoty žití stále zůstávají na svém prapůvodním místě a patrně ještě dlouho zůstanou.

Pohodový týden na Islandu

náhled9-denní poznávací zájezd - Island, cena od 56 990 Kč
Island, ostrov ohně a ledu nadchne každého návštěvníka svojí jedinečnou přírodou. Desítky nádherných vodopádů, rudožluté kopce, ledovcová jezera, ale také horká vřídla a bublající země, Vás upoutají svou nádherou. Najdete zde největší pevninský ledovec, ale i jeden z nejmohutnějších vodopádů či projevy vulkanické činnosti - nejznámější Geysir, otce všech gejzírů.

Perly Kanárských ostrovů - La Gomera a La Palma

náhled8-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Španělsko, ceny od 39 990 Kč
Tyto malé ostrovy Kanárského souostroví svojí nádhernou přírodou zvou návštěvníky i k lehké pěší turistice.

Nejkrásnější místa Skotska pěšky

náhled12-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 27 990 Kč
Co nejméně času v autobuse, co nejvíce času ve volné krajině při túrách a procházkách. Vybrali jsme pro Vás ty nejhezčí úseky na Skotské vysočině, pohoří Cuillin Mountains na ostrově Skye patří k nejkrásnějším v Británii. Túry jsou doplněny procházkami zahradami a parky u malebných zřícenin Fountains Abbey či hradu Blair Castle. Výstup na nejvyšší horu Británie Ben Nevis, prohlídka palírny pravé skotské whisky s ochutnávkou, výhled na jezero Loch Ness, či prohlídka hlavního města Edinburgh patří k nezbytným položkám zájezdů do Skotska. Cestou tam si navíc prohlédneme perlu Flander Bruggy, cestou zpět Londýn.

Nejkrásnější místa Irska pěšky

náhled12-denní poznávací zájezd - Irsko, ceny od 26 490 Kč
Během našeho putování navštívíme Severní Irsko a Irskou republiku. Projdeme se po severním pobřeží, uvidíme slavný Giant´s Causeway - Obrův chodník, Cliffs of Moher, nádherné útesy na západě, jedinečnou krasovou oblast Burren. Půjdeme po stolové hoře Ben Bulbin, po pěšinách v národním parku Wicklow Mountains, vystoupáme na poutní horu Croagh Patrick. Naší snahou je maximum času strávit ve volné přírodě. Uvidíme řadu historických památek. Též si prohlédneme hlavní město Irské republiky Dublin. Cestou přes Británii se projdeme v překrásném přírodním parku Snowdonia ve Walesu a v metropoli Londýně.