ADVENT V LÁZNÍCH MOSONMAGYARÓVÁR + BRATISLAVA A VÍDEŇ

POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY Z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ 2024

Připravili jsme pro Vás pohodový adventní zájezd s ubytováním v termálních lázních Mosonmagyarovár s koupáním a odpočinkem, ale i poznáváním zajímavostí po trase a v blízkém okolí. Navštívíme vyhlášené adventní trhy v Bratislavě i Vídni, seznámíme se s malebným historickým centrem města Györ. Pořadí jednotlivých výletů může být změněno. Mosonmagyaróvár se nachází v severozápadním cípu Maďarska, jen pár kilometrů od slovenské hranice. Je to živé město s mnoha obchody a restauracemi, ale i s historickým centrem s pěší promenádou. Zdejší termální lázně se nachází uprostřed zeleně nedaleko centra města. Termální pramen s alkalickou hydrogenuhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí tryská z hloubky 2 km a jeho teplota je 74°C. LÁZEŇSKÝ AREÁL Celoročně otevřený lázeňský areál navazuje na historické centrum města. Návštěvníkům nabízí venkovní léčebný bazén (36-38°C), sedací léčebný bazén (34-36°C), zážitkový bazén (30-33°C), zážitkový bazén (36-37°C), polokrytý zážitkový bazén (36-37°C) včetně jacuzzi, venkovní plavecký bazén (27-29°C), vnitřní plavecký bazén (27-29°C), dětský bazén (30-32°C), dětské brouzdaliště (30-32°C), skluzavky a odpočinkové prostory, WIFI.

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách (cca 05.30 hod.). Návštěva adventních trhů a prohlídka centra BRATISLAVY (např. Michalská brána, staré město, Bratislavský hrad). Ubytování v Mosonmagyarovár .
2.den - Volný den k relaxaci v LÁZNÍCH MOSONMAGYAROVÁR . Odpoledne pro zájemce procházka po centru MOSONMAGYAROVÁRU – živé město s mnoha obchody a restauracemi a historickým centrem s pěší promenádou.

Advent v lázních Mosonmagyaróvár + Bratislava a Vídeň
ilustrační foto
 Advent v lázních Mosonmagyaróvár + Bratislava a Vídeň
ilustrační foto

3.den - Dopoledne volno k relaxaci v LÁZNÍCH MOSONMAGYAROVÁR (celoročně otevřený lázeňský areál s několika vnitřními i venkovními bazény). Odpoledne prohlídka historického města GYÖR – starobylé město na soutoku tří řek s barokním centrem, biskupským hradem a palácem a bazilikou sv. Štěpána ze 14.st., historickým hlavním náměstím Széchenyi s benediktinským komplexem sv. Ignáce z Loyoly.
4.den - Odjezd z Maďarska. Cestou návštěva VÍDNĚ s vánočními trhy u Radnice, které jsou nejznámější, i mnoha pamětihodnostmi (Dóm sv. Štěpána, Hofburg aj.). Dojezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd
550-01 28.11. - 01.12.2024 8 790 Kč Nástup též Kolín, Havlíčkův Brod, Jihlava - Pávov, Brno.

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 3x ubytování ve 2lůžkových pokojích typu STANDARD+ s možností 1 dětské přistýlky, s vl. příslušenstvím, fénem, TV, minibarem, klimatizací, 3x polopenzi (snídaně i večeře formou bufetu), vstupné do lázní, vstup do hotelového wellness centra (krytý bazén s termální vodou (35-37°C), finská sauna, infrasauna, možnost léč. procedur a masáží za poplatek), vypůjčení županu, pobytovou taxu, průvodce.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč), 1/1 pokoj (zde povinný pro samostatně cestující osoby), omezený počet, nutno ověřit dostupnost předem v CK (příplatek: 1300 Kč).


Pokud se chystáte na zájezd do Maďarska, najdete mnoho informací na těchto našich webových stránkách Info Maďarsko. Další jistě užitečné informace můžete najít na našich dalších webových stránkách, se týkají hlavně proslavených a vyhlášených maďarských termálních lázní. Informace najdete na tomto odkazu Info termální lázně.