Zájezdy do Albánie

Poznávací zájezdy do Albánie

Korfu a Albánie - letecky

náhled9-denní pobytově poznávací letecký zájezd - Albánie, ceny od 25 990 Kč
Vydejte se poznat zajímavý řecký ostrov Korfu a tajemnou Albánii.

Albánie - divukrásná perla Balkánu

náhled12-denní pobytově-poznávací zájezd - Albánie, připravujeme
Albánie - Země orlů, Shkiperia. Takto nazývají Albánii na jihovýchodě Evropy. Albánie je země, která se opět otevírá turisům a nabízí nejen nádherné divoké hory, ale i skvělé a zatím nepřeplněné písčité pláže, hlavně na jihu Albánie. K tomu si přidejte starobylé památky a středověké mešity, levné, ale kvalitní a chutné jídlo a máte ideální zemi, kam se vydat na příští dovolenou.

Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie

náhled8-denní poznávací zájezd - Albánie, ceny od 12 290 Kč
Černá Hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Černá Hora, to jsou horké pláže přímořských oblastí na jihu, které střídají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na severu. V Černé hoře nechybí hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané krajiny Černé Hory jsou velice citlivě zasazeny venkovské ...

Albánie + Makedonie

náhled12-denní poznávací zájezd - Albánie, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se s námi na putování krajinou, která se doposud otevírá ve své drsné upřímnosti i kouzelné kráse balkánských světů všem, kteří jsou ochotni přijmout její ryzí duši takovou, jaká ve své čisté podstatě je. Tvář krajiny je zvrásněna tajuplnou minulostí, sahající do pradávných dob bronzových, utvářená tisíciletí potomky balkánských hrdinů, čelících nájezdům Řeků, Římanů, Bulharů i Turků, jež všichni nechali své stopy navždy v dějinách albánského lidu. "Ochutnáme" divokou směsici křesťanství a islámu, spatříme až neuvěřitelné kontrasty dob dávno i nedávno minulých. Projdeme malebná horská údolí v blízkosti majestátných horských štítů, nahlédneme do obyčejného života balkánského venkova, kde hodnoty žití stále zůstávají na svém prapůvodním místě a patrně ještě dlouho zůstanou.

Černá Hora s návštěvou kaňonu Tara a NP Durmitor + Albánie

náhled11-denní poznávací zájezd - Albánie, ceny od 15 490 Kč
Černá hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Horké pláže přímořských oblastí na jihu střídají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na severu. Nechybí zde hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané krajiny jsou velice citlivě zasazeny venkovské kostely, kláštery a jiná černohorská architektura.

Albánie s výletem do Makedonie

náhled10-denní poznávací zájezd - Albánie, připravujeme v dalších sezónách
Staňte se svědkem proměny, která nejexotičtější evropskou zemí - Albánií - hýbe neuvěřitelnou rychlostí. Podíváme se na pláže připomínající Seychely, vyjedeme si na výlet do Makedonie a objedeme Ochridské jezero.