POBYTOVÉ ZÁJEZDY S VÝLETY

Itálie, Neapolský záliv

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 290 Kč
Itálie nás vždy lákala svým slunce, krásným modrým mořem, dlouhými plážemi i historickými památkami z její předlouhé historie. Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Giulivo Holiday komplex je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj. Tento zájezd ...

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 13 390 Kč
Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Hotel Giulivo**** je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj.

Liparské ostrovy - autobusem nebo letecky

náhledpobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 16 990 Kč
Vydejte se s námi poznat ostrovy ležící severně od pobřeží Sicílie, ostrovy proslulé svou sopečnou aktivitou, která se dnes hlavně na ostrově Vulcano projevuje hlavně ve formě léčivého sirného bahna. Můžete vystoupat na kráter Vulcano i Vulcanelo, objevit Údolí příšer, plavit se k dalším ostrovům tohoto souostroví, které v římské době sloužilo jako oblast, kam museli odejít neoblíbení vysoce postavení Římané. Zlatým hřebem bude jistě návštěva nejaktivnějšího ostrova Stromboli.

Perly severní Itálie

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 8 490 Kč
Nejen slunný jih Itálie láká k návštěvě, ale i na severu můžete navštívit množství starobylých historických staveb a památek. V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, stejně jako atmosféru státečku San Marino, kochat se stále nádhernými městy severní Itálie (Padova, Verona, Ravenna, Ferrara, ...

Perly severní Itálie ubytování v hotelu

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 490 Kč
Na severu Itálie se vystřídalo mnoho různých národů, které zde zanechaly svou stopu. Skvostné Benátky na četných ostrovech laguny s chrámem sv. Marka, Ravenna, kdysi hlavní město Západořímské říše, proslula svými mozaikami. Ministát San Marino se třemi hrady na vysokých kopcích. To vše a ještě mnohem více najdete na severu Itálie.

Toskánsko, Cinque Terre - ubytování v hotelu

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 690 Kč
Střed Itálie to je zejména Toskánsko, proslavené renesančními i gotickými stavbami ve svých historických městech. Toskánsko má ale mnohem starší historii, ve které dominují staří Etruskové. Při návštěvě Toskánska můžete skloubit pobyt u moře s prohlídkou jedinečných stavebních památek. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění. Toskánsko opravdu proslulo skvosty hlavně z období renesance, působily zde nejslavnější osobnosti Itálie. Toskánsko láká neustále množství zahraničních návštěvníků. ...

Romantické Toskánsko, Cinque Terre - letecky

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 24 990 Kč
Poznejte s námi krásy románského, gotického a renesančního umění např. ve městech Lucca, Pisa, Siena, Florencie a zároveň kouzlo malebných "orlích" vesniček v oblasti Cinque Terre a dalších přírodních krás.

Romantický ostrov Elba + Toskánsko

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 590 Kč
Na našem oblíbeném pobytově-poznávacím zájezdu do Toskánska Vám nabízíme možnost podrobně poznat Napoleonův ostrov Elba. Toskánsko - jedna z nejkrásnějších oblastí Itálie. Toskánsko vám umožní poznat klenoty itaksé architektury hlavně z období renesance. Toskánsko ovšem nabízí také přírodní zajímavosti. K velmi lákavým oblastem Toskánska patří také ostrov Elba. Ostrov Elba patří k nejmalebnějším ostrovům Středozemního moře. Členité pobřeží, kde se střídají skaliska a zálivy s malými plážičkami, vytváří tu ...

Středověká Umbrie, Toskánsko - Chianti a italská Adriatická riviéra

náhled9-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 990 Kč
Zájezd nás zavede do oblasti, kde se prolíná historie v podobě unikátních památek s malebnou kopcovitou krajinou, která utváří ráz této jedinečné oblasti Itálie. Navštívíme historické skvosty často zařazené do seznamu UNESCO, např. Assisi ale i další půvabná městečka s úžasnou atmosférou.

Léto u malebného jezera Garda

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Nebetyčné kolmé skalní stěny odrážející se v blankytně modré hladině jezera Lago di Garda v italské části Alp - Dolomit, romantická malebná městečka, štíhlé zvonice starobylých kostelů, památky na staré Římany. To vše a ještě mnohem více Vás ohromí i při opakované návštěvě.

Bílé útesy poloostrova Gargano a památky Apulie

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 990 Kč
Poloostrov Gargano je vysoký skalnatý výběžek do Jaderského moře s pobřežím vroubeným zátokami a útesy. Je to jeden z nejpěknějších a nejromantičtějších krajinných celků; vnitrozemí pokrývá Foresta Umbra, chráněná enkláva starobylých lesů, zatímco pobřeží je směsicí útesů, malých zálivů, pláží, rybářských vesnic a stále populárnějších malých rekreačních středisek. Návštěvníky Gargana přitahuje panorama typických bílých útesů, které se tyčí nad nádhernými písčitými plážemi. Náš zájezd propojuje pobyt v této romantické oblasti s výlety za přírodními krásami a kulturními zajímavostmi Apulie.

Krásy Apulie a Basilicaty - letecky

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 23 990 Kč
Zájezd do jižní Itálie Vás zavede do romantických středověkých městeček jižní Itálie - Apulie (Otranto, Gallipoli, Lecce, Matera aj.) Nechybí návštěva světoznámého údolí "trulli" s městečky Alberobello a Locorotondo. Ve dnech odpočinku se vykoupáte v moři jižní Itálie.

Nejkrásnější místa Apulie

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 13 990 Kč
Navštivte s námi oblast jižní Itálie, která je přezdívána "Karibik Středomoří". Podíváme se do historických městeček i na jedinečné pláže s bílým pískem a průzračnou vodou.

Malebné jižní Toskánsko a kraj Etrusků Lazio

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 590 Kč
Zájezd do nádherné části jižního Toskánska Lazia Vám umožní poznat tuto netradiční oblast (památky na Etrusky, malebná historická městečka na skalách, zajímavou krajinu)a zároveň se vykoupat na východním pobřeží Itálie. Na závěr je zařazena prohlídka Tivoli a Říma.

Termální ostrov Ischia

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 13 990 Kč
Tento ostrov a jeho nejbližší okolí skýtá vše – kopce, roviny, prameny, řeky, jezera, moře, ostrovy, poloostrovy, mysy... - tento ostrov je všeobjímající zahradou celé země, kterou velký stvořitel za místo pobytu člověku určil. Neapolský lékař Giulio Iasolini. Největším darem ostrova jsou slunce, pláže, krásná příroda, blízkost italské pevniny, příznivé podnebí, ale hlavně termální minerální prameny.

Palmová Ligurská riviéra

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do malebné části Ligurské riviéry, která dostala název Riviéra Ponente - Palmová riviéra. Navštívíme metropoli Ligurie Janov, malebná historická centra zdejších městeček (Imperia, Laigueglia, Cervo, Noli), zahrady Vila Hanbury, středověké městečko Dolceaqua i pompézní San Remo. Na závěr strávíme den na jedinečném místě sesterské Riviéry Levante v překrásné oblasti Cinque Terre.

Kalábrie, Liparské ostrovy a Stromboli

náhled11-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 9 990 Kč
Pobytově poznávací zájezd do jižní Itálie kombinuje poznávání méně známého kraje Itálie - Kalábrie s odpočinkem u moře a výlety na nádherné a zajímavé Liparské ostrovy.

Smaragdová Sardinie

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 14 590 Kč
Již loni jsme pro Vás připravili novinku - pobytový zájezd s výlety na druhém největším ostrově Itálie - na Sardinii. Sardinie je také někdy přezdívána Smaragdovým ostrovem. Zájezd zaměřený na přírodní krásy ostrova Sardinie Vás zavede na krásné pláže, skalní útvary, rozeklané pobřeží ale i do zajímavých městeček a letovisek a též k prehistorickým památkám.

Přírodní krásy a památky Sardinie - letecky

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 24 990 Kč
Letos jsme pro Vás připravili novinku - pobytový zájezd s výlety na druhém největším ostrově Itálie - na Sardinii. Sardinie je také někdy přezdívána Smaragdovým ostrovem. Zájezd zaměřený na přírodní krásy ostrova Sardinie Vás zavede na krásné pláže, skalní útvary, rozeklané pobřeží ale i do zajímavých městeček a letovisek a též k prehistorickým památkám.

Slovinsko - přírodní krásy, památky i koupání v lázních Termaris

náhled8-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 12 390 Kč
Tento nový zájezd Vám nabízí ve volném čase možnost koupání v jedinečných bazénech lází Laguna. Můžete relaxovat v 7 bazénech a několika vířivkách s mořskou vodou teplou 30 °C přímo na břehu moře a s výhledem na Jadran. Na zájezdu uvidíte nejdůležitější a nejzajímavější přírodní krásy i památky Slovinska.

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 11 990 Kč
Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat na slavného Vinetoua v NP Plitvická jezera. Chorvatsko ale také nabízí významné historické monumenty ve starobylých městech Zadar, Šibenik, Split ...

Severní Jadran a jeho ostrovy

náhled9-denní pobytově poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 12 790 Kč
Na dalším ze zájezdů do Chorvatska vás čeká koupání v nádherných vodách severního Jadranu, významných míst Istrie, okruh po jednom z nejznámějších ostrovů Chorvatska s návštěvou historického města Krk. Užijte si Chorvatska trochu netradičněji, nejenom koupání a odpočinkem, ale také ...

Ostrov Vis - poklad střední Dalmácie

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 13 990 Kč
Požádáte-li Chorvata, aby vám jmenoval tři nejhezčí ostrovy své vlasti, ve výčtu nebude pravděpodobně chybět Vis. Přírodní krásy ostrova, příchuť zapovězeného – pro veřejnost nepřístupný do roku 1989, členité pobřeží s množstvím zátok, jeskyní a nejednou písečnou pláží, mediteránská městečka místo rozlehlých rekreačních center, subtropická vegetace a průzračné vody Jaderského moře zvou ke strávení krásné dovolené. Poznejte dosud nepoznané, zpomalte a vychutnejte si tento ostrov, kde život plyne doposud neuspěchaným tempem.

Přírodní krásy a památky Bosny a Hercegoviny a jižní Dalmácie

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Chorvatsko, ceny od 12 990 Kč
V posledních letech je možné pozorovat rostoucí zájem o balkánský poloostrov. Rumunské Karpaty, bulharská horstva, Černá Hora i Albánie si již získaly nemálo příznivců. Spíše nenápadně se ale zatím seznamujeme s Makedonií či Srbskem. Ale jeden stát zatím pro mnohé cestovatele zůstává ve sféře toužebného snění: Bosna a Hercegovina. Díky našemu pobytově-poznávacímu zájezdu budete moci poznat pro mnohé utajená, ale přesto světově proslulá a známá místa tohoto balkánského státu, který bezesporu patří k nejkrásnějším, nejzajímavějším i nejtajemnějším nejen na Balkáně, ale i v celé Evropě. K tomu si přidejte skvělou jižní část Chorvatska se slavným Dubrovnikem a nádhernou Korčulou a máte námět na krásnou a nezapomenutelnou dovolenou.

Černá Hora s návštěvou kaňonu Tara

náhled11-denní pobytově poznávací zájezd - Černá Hora, ceny od 13 490 Kč
Černá hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Horké pláže přímořských oblastí na jihu střídají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na severu. Nechybí zde hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané krajiny jsou velice citlivě zasazeny venkovské kostely, kláštery a jiná černohorská architektura.

Albánie - divukrásná perla Balkánu

náhled12-denní pobytově-poznávací zájezd - Albánie, ceny od 16 790 Kč
Albánie - Země orlů, Shkiperia. Takto nazývají Albánii na jihovýchodě Evropy. Albánie je země, která se opět otevírá turisům a nabízí nejen nádherné divoké hory, ale i skvělé a zatím nepřeplněné písčité pláže, hlavně na jihu Albánie. K tomu si přidejte starobylé památky a středověké mešity, levné, ale kvalitní a chutné jídlo a máte ideální zemi, kam se vydat na příští dovolenou.

Španělsko, francouzská Riviéra

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 13 990 Kč
10 dnů a dvě země. Španělsko a jih Francie. Připravili jsme pro vás velmi zajímavý kombinovaný zájezd, kde se můžete rekreovat jak na plážích Francouzské Riviéry, tak na pobřeží Costa Maresme ve Španělsku. Zároveň poznáte atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety. Ve Španělsku tvoří Costa Maresme začátek Costa Dorada, tj. Zlatého pobřeží, které se tak nazývá pro své dlouhé písečné pláže. U zájezdů je ...

Francouzská Riviéra

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 990 Kč
Na našem zájezdu uvidíte perly francouzské Riviéry jakou jsou Nice, Cannes, Antibes i jeden z ministátečků Evropy Monaco - Monte Carlo.

Romantická Korsika

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 14 590 Kč
Korsika je ostrov ležící v západním Středomoří a spadá pod správu Francie. Korsika je čtvrtým největším ostrovem ve Středozemním moři. Poznejte s námi překrásný ostrov se špatnou pověstí, jak Korsiku charakterizoval Arnošt Černík ve své knize "Na ostrově krevní msty". Strmé hory na Korsice dosahující výšky přes 2 500 metrů se zde tyčí nad průzračným mořem. Vychutnáte návštěvy starobylých městeček Korsiky, zasazených v překrásné přírodě, i koupání na západním pobřeží Korisky. Ostrov Korsika, jehož nejkrásnější subtropická ...

Romantická Korsika - varianta s horami, vodopády a kaskádami

náhled11-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 15 590 Kč
Ostrov Korsika nabízí neskutečné hory, vysoké a strmé, nepřístupné, s nejvyšším vrcholem Monte Cinto (2 710 mnm.). Poznejte s námi překrásný ostrov se špatnou pověstí, jak Korsiku charakterizoval Arnošt Černík ve své knize "Na ostrově krevní msty". Strmé hory na Korsice dosahující výšky přes 2 500 metrů se zde tyčí nad průzračným mořem. Vychutnáte návštěvy starobylých městeček Korsiky, zasazených v překrásné přírodě, i koupání na západním pobřeží Korisky. Ostrov Korsika, jehož nejkrásnější subtropická ...

Krásy Andorry a katalánského pobřeží

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 12 990 Kč
Náš nový velmi zajímavý kombinovaný zájezd Vás zavede do ministátečku Andorra, který je nádherný svojí polohou uprostřed Pyrenejí. Dále poznáte velmi atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety - Barcelonu, Gironu, Montserrat, Besalú i pobřežní Cadaques.

Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii

náhled13-denní pobytově poznávací zájezd - Andalusie, zájezd v r. 2022
Andalusie - oblast na jihu Španělska, která vás přiláká svými architektonickými skvosty: Granada se slavnou Alhambrou, Sevilla s obrovskou katedrálou, Córdoba s nádhernou mešitou, jeskyně Nerja s prehistorickými malbami a mnohé další. Andalusie, to je kraj fiest, býčích zápasů, flamenca. Andalusie, kouzelný kraj s nádherným pobřežím, kam jezdí relaxovat smetánka z celého světa. Andalusie patří ...

Andalusie - letecky

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Andalusie, ceny od 25 990 Kč
Slavná Andalusie naplněná mnoha maurskými památkami (Alhambra, Córdobská mešita a mnohé další) láká kažoročně tisíce návštěvníků. Připravili jsme pro vás nový letecký zájezd do Andalusie, který vám usnadní cestu na jih Španělska a umožní navštívit nejkrásnější místa v Andalusii. Pohodový pobyt na krásných plážích Andalusie na jihu Španělska je kombinován se zajímavými výlety.

Přírodní krásy a kultura Mallorcy - letecky

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Mallorca, ceny od 22 990 Kč
Pro ty z Vás, kteří si chtějí zkrátit cestu na Mallorcu letadlem, nabízíme leteckou variantu předchozího zájezdu. Navštívíte opět všechny přírodní i kulturní zajímavosti tohoto rozmanitého ostrovy s naším průvodcem.

Španělské "Mrtvé moře" - laguna Mar Menor - letecky

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Španělsko, ceny od 23 990 Kč
Pro ty, kteří chtějí poznat krásy středního Španělska, jsme připravili zájezd, který kombinuje pobyt s koupáním v laguně Mar Menor a poznávání zajímavých historických městeček středního Španělska.

Řecko - okruh s koupáním na Peloponésu

náhled12-denní pobytově poznávací zájezd - Řecko, ceny od 16 590 Kč
Většina z nás se touží podívat do kolébky civilizace, za hrdiny a bohy bájného Řecka. Doba starověkého Řecka zde zanechala ohromné kulturní dědictví, které každoročně přijíždí obdivovat milióny návštěvníků. Náš zájezd spojuje návštěvu těchto světově proslulých míst s koupáním na pobřeží. Ubytování je zajištěno v letovisku Tolo, které pro své pláže s tyrkysovým mořem patří k nejvyhlášenějším v ...

Bájný ostrov Kréta

náhled11-denní pobytově poznávací letecký zájezd - Řecko, ceny od 24 990 Kč
Tento zájezd na Krétu je zaměřen na podrobné poznání největšího řeckého ostrova, který je pro návštěvníky přitažlivý svými přírodními krásami (členité pobřeží, hory, soutěsky) i bohatstvím kulturních památek (mínojské paláce a další antické památky). Kréta si vyžaduje podrobnější poznání, proto jsme vybrali kombinovaný zájezd, kde se dny odpočinku u nádherného moře střídají s poznáváním ...

Kykladské ostrovy Paros a Santorini

náhled10-denní pobytově poznávací letecký zájezd - Řecko, ceny od 29 990 Kč
Tento zájezd na Kyklady je zaměřen na podrobné poznání tohoto souostroví, které je pro návštěvníky přitažlivé svými přírodními krásami (sopky na Santorini, průzračné moře) i bohatstvím kulturních památek (Mykonos, posvátný Délos). Zájezd, kde se dny odpočinku u nádherného moře střídají s poznáváním ...

Korfu a Albánie - letecky

náhled9-denní pobytově poznávací letecký zájezd - Řecko, ceny od 22 990 Kč
Vydejte se poznat zajímavý řecký ostrov Korfu a tajemnou Albánii.

Lefkada, Kefalonie, Zakynthos

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Řecko, ceny od 27 990 Kč
Vydejte se poznat pozoruhodné řecké ostrovy na západ od pevniny Lefkadu, Kefalonii, Zakynthos.

Turecké západní pobřeží

náhled12-denní pobytově poznávací zájezd - Turecko, ceny od 18 990 Kč
Náš zájezd do Turecka směřuje do oblasti klenotů antiky jako jsou starověká města Pergamon, Efes, Milét aj. a pěkných pláží v oblasti jednoho z nejvyhlášenějších letovisek západního pobřeží Turecka, Kusadassi. V průběhu zájezdu do Turecka také navštívíte metropoli Istanbul, tzv. "bavlněný zámek" Pamukkale a jiné zajímavosti západní části Malé Asie.

Turecké západní pobřeží - letecky

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Turecko, ceny od 26 390 Kč
Náš zájezd do Turecka směřuje do oblasti klenotů antiky jako jsou starověká města Pergamon, Efes, Milét aj. a pěkných pláží v oblasti jednoho z nejvyhlášenějších letovisek západního pobřeží Turecka, Kusadassi. V průběhu zájezdu do Turecka také navštívíte metropoli Istanbul, tzv. "bavlněný zámek" Pamukkale a jiné zajímavosti západní části Malé Asie.

Ostrov Malta - pobyt pro klienty 55+

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Malta, ceny od 18 990 Kč
Díky své unikátní poloze v centrálním Středomoří mezi Sicílií a Tuniskem, byla Malta odpradávna křižovatkou mnoha odlišných kultur. Historie tu dýchá prakticky z každého města či městečka. Kromě nepřeberného množství historických památek nabízí Malta i mnohé přírodní krásy, především podél členitého pobřeží, které láká k příjemným procházkám s krásnými výhledy. Velkou výhodou je snadná dostupnost všech zajímavých míst díky nevelkým vzdálenostem.