Zájezdy do Maďarska

Poznávací zájezdy do Maďarska

 • Zájezdy do termálních lázní
 • Zájezdy do Budapešti
 • Všechny poznávací zájezdy do Maďarska:

  Termální lázně Bükfürdo - pobyt

  náhled7-denní pobytový zájezd - Maďarsko
  Další z našich programů do Maďarska a maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v maďarských termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd do Maďarska je realizován bez nočních přejezdů!

  Termální lázně Kehidakustány

  náhled7-denní pobytový zájezd - Maďarsko
  Termální komplex Kehida se nachází cca 20 km od jezera Balaton. Termální minerální voda z pramene o teplotě 49°C je bohatá na hořčík a vápník má protizánětlivé účinky a používá se především k léčbě neurologických, gynekologických a kožních onemocnění, revma a pohybového ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná k léčbě zažívacího ústrojí.

  Termální lázně Mosonmagyaróvár

  náhled4 a 7-denní poznávací zájezd - Maďarsko
  Mosonmagyarovár jsou nejbližší maďarské termální lázně v naší nabídce. Dojedete sem jen za pár hodin a čeká Vás možnost relaxovat v termální vodě i se seznámit se zajímavostmi tohoto místa.

  Termální lázně Harkány

  náhled10 a 12-denní pobytový zájezd - Maďarsko
  Navštivte oblíbené lázeňské městečko Harkány, relaxujte v lázních a poznejte okolní historická města Pécs a Siklós a vinařskuo obec Villány.

  Maďarsko - lázně Harkány pro gurmány

  náhled7-denní poznávací zájezd - Maďarsko
  Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

  Metropole na Dunaji

  náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko
  Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem.

  Eger, Tokaj - termály a víno

  náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny připravujeme
  Maďarsko není jen zemí termálních lázní, ale i zemí světoznámého vína. Obojí budete moci okusit na našem zájezdu.

  Advent v lázních Mosonmagyaróvár + Bratislava a Vídeň

  náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Slovensko, Rakousko
  Připravili jsme pro Vás pohodový adventní zájezd s ubytováním v termálních lázních Mosonmagyarovár s koupáním a odpočinkem, ale i poznáváním zajímavostí po trase a v blízkém okolí. Navštívíme vyhlášené adventní trhy v Bratislavě i Vídni, seznámíme se s malebným historickým centrem města Györ.

  Připravujeme v následujících sezónách:

  Památky, pohoří a termální lázně Maďarska

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, připravujeme v následujících sezónách
  Na našem zájezdu poznáte jednu z nejzajímavějších částí Maďarska. V této části Maďarska se nalézají přírodní zajímavosti (nejvyšší pohoří Mátra, pohoří Bükk) i kulturní památky. Budete mít možnost vyzkoušet léčivé vody několika termálních lázní v Maďarsku.

  Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II

  náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, připravujeme v následujících sezónách
  Zájezd, který propojuje poznání nejzajímavějších míst severního Maďarska (památek i přírody) s odpočinkem v různých termálních lázních zážitkových - Egerszalók, jeskyně Tapolca. Ubytováni budete v hotelu, který má vlastní termální bazény.

  Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük

  náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v následujících sezónách
  Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

  Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük II

  náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v následujících sezónách
  Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

  Skvosty Štýrska a termální lázně Bük

  náhled6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Rakousko, připravujeme v následujících sezónách
  Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Maďarska. Navštívíte s námi historické město Graz, Neziderské jezero, hrady Riegersburg a Forchtenstein, NP Ötscher i památku UNESCO - klášter Pannonhalma. Budete mí možnost relaxovat v termálních lázních Bükk.

  Termální lázně Gyula

  náhledpobytový zájezd - Maďarsko, připravujeme v následujících sezónách
  Nedaleko rumunských hranic, na břehu řeky Körös se nachází jedny z nejléčivějších lázní Maďarska Gyula. V přírodním parku o rozloze 8,5 ha, se nachází městské lázně s vodní plochou 5.000 m2. Alkalická voda s velkým obsahem minerálních solí se používá pro léčení poruch pohybového ústrojí, chronických gynekologických nemocí a také k rehabilitaci po úrazech, srdečním infarktu, ke všeobecné regeneraci a kúrám.

  Info Budapešť

  Info Maďarsko