Zájezdy do Maďarska

Poznávací zájezdy do Maďarska

 • Zájezdy do termálních lázní
 • Zájezdy do Budapešti
 • Všechny poznávací zájezdy do Maďarska:

  Památky, pohoří a termální lázně Maďarska

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 8 990 Kč
  Na našem zájezdu poznáte jednu z nejzajímavějších částí Maďarska. V této části Maďarska se nalézají přírodní zajímavosti (nejvyšší pohoří Mátra, pohoří Bükk) i kulturní památky. Budete mít možnost vyzkoušet léčivé vody několika termálních lázní v Maďarsku.

  Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II

  náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 7 990 Kč
  Zájezd, který propojuje poznání nejzajímavějších míst severního Maďarska (památek i přírody) s odpočinkem v různých termálních lázních zážitkových - Egerszalók, jeskyně Tapolca. Ubytováni budete v hotelu, který má vlastní termální bazény.

  Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük

  náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 990 Kč
  Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

  Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük II

  náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 990 Kč
  Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

  Skvosty Štýrska a termální lázně Bük

  náhled6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Rakousko, ceny od 7 990 Kč
  Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Maďarska. Navštívíte s námi historické město Graz, Neziderské jezero, hrady Riegersburg a Forchtenstein, NP Ötscher i památku UNESCO - klášter Pannonhalma. Budete mí možnost relaxovat v termálních lázních Bükk.

  Termální lázně Gyula

  náhledpobytový zájezd - Maďarsko, zájezd v r. 2022
  Nedaleko rumunských hranic, na břehu řeky Körös se nachází jedny z nejléčivějších lázní Maďarska Gyula. V přírodním parku o rozloze 8,5 ha, se nachází městské lázně s vodní plochou 5.000 m2. Alkalická voda s velkým obsahem minerálních solí se používá pro léčení poruch pohybového ústrojí, chronických gynekologických nemocí a také k rehabilitaci po úrazech, srdečním infarktu, ke všeobecné regeneraci a kúrám.

  Termální lázně Bükfürdo - pobyt

  náhled3 a 6-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od ceny od 7 990 Kč
  Další z našich programů do Maďarska a maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v maďarských termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd do Maďarska je realizován bez nočních přejezdů!

  Termální lázně Kehidakustány

  náhled10-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od ceny od 9 990 Kč
  Termální komplex Kehida se nachází cca 20 km od jezera Balaton. Termální minerální voda z pramene o teplotě 49°C je bohatá na hořčík a vápník má protizánětlivé účinky a používá se především k léčbě neurologických, gynekologických a kožních onemocnění, revma a pohybového ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná k léčbě zažívacího ústrojí.

  Termální lázně Eger LUX

  náhled9-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od ceny od 12 990 Kč
  Ubytování jsme pro tento zájezd zvolili v luxusním hotelu**** se vstupem do lázní přímo z hotelu. Lázeňské historické město leží uprostřed známé vinařské oblasti, cca 120 km severovýchodně od Budapešti. Za návštěvu stojí středověký hrad, bazilika, barokní budovy a kostely, výjimečné je místní egerské víno. Lázně nabízí dva typy léčivé vody - první pramen o teplotě 28°C obsahuje radon, druhý o teplotě 47°C obsahuje síru. Lázně jsou vhodné při léčbě poruch pohybového ústrojí a revmatismu, chronického pocení, opotřebení kloubů, degenerace páteře, kožních onemocnění, zažívacího ústrojí, nebo gynekologických potíží.

  Termální lázně Harkány - pobyt s výlety

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 9 190 Kč
  Navštivte oblíbené lázeňské městečko Harkány, relaxujte v lázních a poznejte okolní historická města Pécs a Siklós a vinařskuo obec Villány.

  Metropole na Dunaji

  náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 6 390 Kč
  Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem.

  Jaro a podzim v jižním Maďarsku

  náhled5-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 990 Kč
  Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

  Podzim v termálních lázních Mosonmagyaróvár

  náhled2-denní poznávací zájezd - Maďarsko, zájezd v r. 2022
  Zpestřete si sychravý podzim návštěvou termálních lázní v Maďarsku.

  Eger, Tokaj - termály a víno

  náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 990 Kč
  Maďarsko není jen zemí termálních lázní, ale i zemí světoznámého vína. Obojí budete moci okusit na našem zájezdu.

  Info Budapešť

  Info Maďarsko