EGER, TOKAJ

KRÁTKODOBÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD 2018

- termály a víno Chcete poznat v Maďarsku kraj vína a termální vodě zaslíbený a zažít atmosféru slavnosti nejznámějšího maďarského vína aszú „vína králů“ v oblasti Tokajských vrchů? Termální lázně Eger a jeskynní lázně Tapolca.

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách, přejezd přes Slovensko.
2.den - EGER - náměstí s chrámem, hrad, turecký minaret, odpočinek a relaxace v termálních lázních, návštěva oblasti vinných sklepů tzv. „údolí krásné paní“, posezení ve vinném sklepě s ochutnávkou egerského vína bikaver, leanyka, malé občerstvení, ubytování u termálních lázní v MISKOLC-TAPOLCI.

Eger, Tokaj
ilustrační foto
 Eger, Tokaj
ilustrační foto

3.den - BARLANGFÜRDÖ - koupání a relaxace v jeskynních termálních lázních TAPOLCA, návštěva staroslavné vinařské oblasti TOKAJ (UNESCO), zahájení vinobraní, průvod v krojích, přehlídka uceleného sortimentu vín spojená s ochutnávkou, možnost nákupu kvalitního tokajského vína, přehlídka vinařů, folklórní program, pozdní návrat.
4.den - BUDAPEŠŤ (UNESCO) - okružní jízda městem, hradní čtvrt Buda, výhledy na Pešť, secesní architektura, fakult. oběd v “palačinkárně”, vyhlídka na rozloučenou z vrchu Gellért, příjezd do ČR v nočních hodinách.

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd
462-01 04.10. - 07.10.2018 4 990 Kč

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x ubytování v penzionu (dvoulůžkové pokoje), 2x polopenzi, ochutnávku tokajského vína, vstupné na festival, průvodce, CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí a aktuálnímu stavu slavností. V případě zrušení termínu slavností, což se někdy po uzávěrce katalogu stane, jsou změny programu vyhrazeny. V takové situaci bude především více času věnováno koupání v termálech, odpočinku a také ochutnávkám..

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 140 Kč), 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 1200 Kč), ochutnávka vína v Egeru (příplatek: 130 Kč).


Souhrnný přehled našich zájezdů do Maďarska najdete na webových stránkách Info termální lázně.

Mnoho infomrací o Maďarsku, o jeho historii, zajímavých místech, hlavním městě Budapešti a zejména o velmi hojně navštěvovaných termálních lázních najdete na našich dalších webových stránkách Info Maďarsko.