Zájezdy na Slovensko

Poznávací zájezdy na Slovensko

 • Zájezdy do termálních lázní
 • Všechny poznávací zájezdy na Slovensko:

  :

  Národní parky Slovenska, památky a termální lázně

  náhled6-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovensko, ceny od 9 690 Kč
  Týdenní pobyt v oblasti Liptova je spojen s poznáváním nejkrásnějších míst této části Slovenska. Vysoké a Nízké Tatry, NP Velká Fatra patří k nejkrásnějším pohořím na Slovensku. Opakem k turistickým vycházkám v horách bude poznávání kulturních a architektonických památek, jako jsou například nádherné zámky a hrady Beckov a Bojnice. Poznávací části programu jsou příjemně kombinovány s možností odpočinku v různých lázeňských a termálních komplexech, jako je Bešeňová nebo Lúčky.

  Tatry a NP Pieniny ze slovenské i polské strany

  náhled9-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovensko, ceny od 9 490 Kč
  Tento zájezd nás zavede do jedné z nejkrásnějších částí Slovenska - na Spiš. Zároveň poznáme jedinečné Pieniny, Tatry z polské strany a další zajímavosti. Zároveň budete mít možnost relaxace v termálních koupalištích.

  NP Malá Fatra a západní Tatry ze slovenské i polské strany

  náhled7-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovensko, ceny od 8 990 Kč
  Slovensko je sice malá země na východ od našich hranic, ale nabízí kromě krásných historických měst také nepřeberné množství přírodních krás. Nabízíme Vám možnost na našem týdenním zájezdu během jednodenních výletů s lehkou pěší turistikou prozkoumat méně navštěvované části oblasti Západních Tater, ale také dvě z nejznámějších tras v Národním parku Malá Fatra.

  Malé a Bílé Karpaty

  náhled6-denní poznávací zájezd - Slovensko, připravujeme
  Tento různorodý zájezd na Slovensko propojuje výlety v Malých a Bílých Karpatech (mezi skalisky s nádhernými výhledy), návštěvu významných slovenských historických měst (Trnava, Trenčín, Bratislava) s koupáním ve slovenských termálních lázních (Piešťany).