Zpět na hlavní stránku

Zájezdy do Itálie

Poznávací zájezdy do Itálie

 • Zájezdy do Říma
 • Zájezdy do Neapolského zálivu
 • Zájezdy na Sicílii
 • Zájezdy na Sardinii
 • Zájezdy do Benátek
 • Zájezdy do Toskánska
 • Zájezdy do Apulie
 • Zájezdy do Dolomit
 • Všechny poznávací zájezdy do Itálie:

  Itálie, Neapolský záliv

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Itálie nás vždy lákala svým slunce, krásným modrým mořem, dlouhými plážemi i historickými památkami z její předlouhé historie. Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Giulivo Holiday komplex je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj. Tento zájezd ...

  Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Hotel Giulivo**** je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj.

  Liparské ostrovy - letecky

  náhledpobytově poznávací zájezd - Itálie
  Vydejte se s námi poznat ostrovy ležící severně od pobřeží Sicílie, ostrovy proslulé svou sopečnou aktivitou, která se dnes hlavně na ostrově Vulcano projevuje hlavně ve formě léčivého sirného bahna. Můžete vystoupat na kráter Vulcano i Vulcanelo, objevit Údolí příšer, plavit se k dalším ostrovům tohoto souostroví, které v římské době sloužilo jako oblast, kam museli odejít neoblíbení vysoce postavení Římané. Zlatým hřebem bude jistě návštěva nejaktivnějšího ostrova Stromboli.

  Perly severní Itálie

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Nejen slunný jih Itálie láká k návštěvě, ale i na severu můžete navštívit množství starobylých historických staveb a památek. V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, stejně jako atmosféru státečku San Marino, kochat se stále nádhernými městy severní Itálie (Padova, Verona, Ravenna, Ferrara, ...

  Perly severní Itálie ubytování v hotelu

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Na severu Itálie se vystřídalo mnoho různých národů, které zde zanechaly svou stopu. Skvostné Benátky na četných ostrovech laguny s chrámem sv. Marka, Ravenna, kdysi hlavní město Západořímské říše, proslula svými mozaikami. Ministát San Marino se třemi hrady na vysokých kopcích. To vše a ještě mnohem více najdete na severu Itálie.

  Toskánsko, Cinque Terre - ubytování v hotelu

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Střed Itálie to je zejména Toskánsko, proslavené renesančními i gotickými stavbami ve svých historických městech. Toskánsko má ale mnohem starší historii, ve které dominují staří Etruskové. Při návštěvě Toskánska můžete skloubit pobyt u moře s prohlídkou jedinečných stavebních památek. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění. Toskánsko opravdu proslulo skvosty hlavně z období renesance, působily zde nejslavnější osobnosti Itálie. Toskánsko láká neustále množství zahraničních návštěvníků. ...

  Středověká Umbrie, Toskánsko - Chianti a italská Adriatická riviéra

  náhled9-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Zájezd nás zavede do oblasti, kde se prolíná historie v podobě unikátních památek s malebnou kopcovitou krajinou, která utváří ráz této jedinečné oblasti Itálie. Navštívíme historické skvosty často zařazené do seznamu UNESCO, např. Assisi ale i další půvabná městečka s úžasnou atmosférou.

  Léto u malebného jezera Garda

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
  Nebetyčné kolmé skalní stěny odrážející se v blankytně modré hladině jezera Lago di Garda v italské části Alp - Dolomit, romantická malebná městečka, štíhlé zvonice starobylých kostelů, památky na staré Římany. To vše a ještě mnohem více Vás ohromí i při opakované návštěvě.

  Krásy Apulie a Basilicaty - letecky

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Zájezd do jižní Itálie Vás zavede do romantických středověkých městeček jižní Itálie - Apulie (Otranto, Gallipoli, Lecce, Matera aj.) Nechybí návštěva světoznámého údolí "trulli" s městečky Alberobello a Locorotondo. Ve dnech odpočinku se vykoupáte v moři jižní Itálie.

  Nejkrásnější místa Apulie

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Navštivte s námi oblast jižní Itálie, která je přezdívána "Karibik Středomoří". Podíváme se do historických městeček i na jedinečné pláže s bílým pískem a průzračnou vodou.

  Malebné jižní Toskánsko a kraj Etrusků Lazio

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Zájezd do nádherné části jižního Toskánska Lazia Vám umožní poznat tuto netradiční oblast (památky na Etrusky, malebná historická městečka na skalách, zajímavou krajinu)a zároveň se vykoupat na východním pobřeží Itálie. Na závěr je zařazena prohlídka Tivoli a Říma.

  Termální ostrov Ischia

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Tento ostrov a jeho nejbližší okolí skýtá vše – kopce, roviny, prameny, řeky, jezera, moře, ostrovy, poloostrovy, mysy... - tento ostrov je všeobjímající zahradou celé země, kterou velký stvořitel za místo pobytu člověku určil. Neapolský lékař Giulio Iasolini. Největším darem ostrova jsou slunce, pláže, krásná příroda, blízkost italské pevniny, příznivé podnebí, ale hlavně termální minerální prameny.

  Palmová Ligurská riviéra

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Tento zájezd Vás zavede do malebné části Ligurské riviéry, která dostala název Riviéra Ponente - Palmová riviéra. Navštívíme metropoli Ligurie Janov, malebná historická centra zdejších městeček (Imperia, Laigueglia, Cervo, Noli), zahrady Vila Hanbury, středověké městečko Dolceaqua i pompézní San Remo. Na závěr strávíme den na jedinečném místě sesterské Riviéry Levante v překrásné oblasti Cinque Terre.

  Kalábrie, Liparské ostrovy a Stromboli

  náhled11-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Pobytově poznávací zájezd do jižní Itálie kombinuje poznávání méně známého kraje Itálie - Kalábrie s odpočinkem u moře a výlety na nádherné a zajímavé Liparské ostrovy.

  Smaragdová Sardinie

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Již loni jsme pro Vás připravili novinku - pobytový zájezd s výlety na druhém největším ostrově Itálie - na Sardinii. Sardinie je také někdy přezdívána Smaragdovým ostrovem. Zájezd zaměřený na přírodní krásy ostrova Sardinie Vás zavede na krásné pláže, skalní útvary, rozeklané pobřeží ale i do zajímavých městeček a letovisek a též k prehistorickým památkám.

  Přírodní krásy a památky Sardinie - letecky

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Letos jsme pro Vás připravili novinku - pobytový zájezd s výlety na druhém největším ostrově Itálie - na Sardinii. Sardinie je také někdy přezdívána Smaragdovým ostrovem. Zájezd zaměřený na přírodní krásy ostrova Sardinie Vás zavede na krásné pláže, skalní útvary, rozeklané pobřeží ale i do zajímavých městeček a letovisek a též k prehistorickým památkám.

  Sicílie - letecky

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
  Tento zájezd je zaměřen na podrobné poznání nádherných památek a přírodních zajímavostí tohoto pozoruhodného ostrova. Cestu na Sicílii si zkrátíte leteckou dopravou.

  Sardinie, Korsika

  náhled12-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie
  Vydejte se s námi na klasický, již dlouho osvědčený a oblíbený zájezd na dva z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře - na hornatou a divokou Korsiku a poklidnou, oblou a nádhernou Sardinii. Sardinie je druhý největší ostrov v Itálii a turisticky nejznámější místo svým mořem a pobřežím s nerovnými a písečnými úseky, se svými krásnými zátočinami, zálivy a mořskými jeskyněmi. Za poznání stojí i vnitrozemí ostrova se svými horskými masívy a památkami na různá období historie (předhistorické, antické, středověké apod.). Kromě tohoto zajímavého ostrova navštívíme na našem zájezdu i sousední pozoruhodný ostrov Korsiku.

  Švýcarské velikány, kanton Ticino, Lago Maggiore

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, Švýcarsko
  Náš nový zájezd Vás zavede do překrásné malebné oblasti na švýcarskoitalském pomezí pod velikány Alp i na romantická místa jezera Lago Maggiore. Užijete si krásné krajiny jednoho z největších italských jezer, kde se budete moci také vykoupat. Poznáte i majestátní krajinu zaledněných Alp na pomezí Itálie a Švýcarska včetně nejdelšího alpského ledovce Aletschgletscher (UNESCO).

  Nejkrásnější zahrady, jezera a Alpy Lombardie

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
  Zájezd do oblasti jezer Lago Maggiore, Lago di Como a Lago di Lugano, která se nachází na hranici Itálie a Švýcarska v krásné horské krajině. Od severu jsou chráněné ohromnou hradbou alpských velikánů pokrytých ledovci. Z tohoto důvodu je zde ideální klima pro subtropické rostliny a květenu, kterou uvidíte v zahradách historických vil, městečkách i ve volné přírodě.

  Toulky Kalábrií a Apulií

  náhled12-denní poznávací zájezd - Itálie
  Malý kousek ráje na zemi leží ve žhavé jižní Itálii. Čekají Vás ruiny řeckých staveb, středověké kláštery, normanské hrady, osamělá městečka rozsypaná po kopcích, unikátní architektonické skvosty a exotika Apulie, ještě teplé a průzračné moře a již nejsou úporná vedra.

  Apulie a Kalábrie s možností výletu na Stromboli

  náhled11-denní poznávací zájezd - Itálie
  Náš podrobný poznávací zájezd míří do jižní Itálie, do oblasti Kalábrie a Apulie. Uvidíte slavná kamenná obydlí trulli v Alberobellu i barokní město Lecce, přírodně velmi zajímavá a krásná místa na podpatku italské boty - na poloostrově Salento, řecké památky v Metapontiu a Paestu a mnoho dalšího. Podniknout můžete také výlet na vulkanický ostrov Stromboli s činnou sopkou, kde po setmění můžete z lodi pozorovat sopečné erupce.

  Turistické Toskánsko - Apeniny, Apuánské Alpy, Cinque Terre

  náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Itálie
  Velice rozmanitý zájezd s lehkou pěší turistikou Vás zavede do nádherné oblasti vesniček a útesů vysoko nad mořem - Cinque Terre, k mramorovým dolům v Apuánských Alpách i mezi vinice Toskánska.

  Švýcarské Alpy, italské Alpy a termální láně Bormio

  náhled8-denní turistický zájezd - Itálie
  Zajímavá kombinace do Alp - do Itálie i do Švýcarska. Prosluněný Engadin ve Švýcarsku, nejvýchodnější čtyřtisícovka Alp v masivu Bernina na východě Švýcarska, slavný horský expres Bernina, vysoké průsmyky, ledovce i horská jezera, to vše nabízí zájezd, který je již několik let velice oblíbeným.

  Srdce Dolomit - Marmolada - Sella - Ronda - Latemar

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
  Náš zájezd do Dolomit (UNESCO) v Itálii Vás zavede do romantické části těchto italských Alp, kde se nad malebnými zelenými údolími tyčí velkolepé skalní stěny až do výšek přes 3 000 m. Velikou výhodou našeho zájezdu do Dolomit jsou vysokohorské silnice na Passo di Rolle, Passo Pordoi, Passo di Sella, kam nás autobus vyveze až do výšky téměř 2 000 m, odkud se dá podniknout hned několik nádherných, avšak nenáročných pěších tras pod majestátní kulisou Dolomit. Tento zájezd Vás zavede do samého srdce Dolomit k nejvyšší hoře Marmolada, která se majestátně vypíná nad údolími. Ovšem ani ostatní třítisícovky v Dolomitech si s ní v kráse nezadají. Ubytování je zajištěno v pěkném *** hotelu, pokoje mají vlastní sociální zařízení, hostům je k dispozici relaxační centrum.

  Srdce Dolomit II - Marmolada - Rosengarten

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
  Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Ubytování na tento zájezd je zajištěno v *** hotelu v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované o třech chodech + salátový bufet.

  Srdce Dolomit III - Mt. Civetta, Pala di San Martino

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
  Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem.

  Pohádkové Dolomity

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
  Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali další zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Tentokrát navštívíme malebné údolí Val Gardena, nad kterým se tyčí okrové skály Dolomit.

  Třpytivé stříbrné Dolomity

  náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie
  Nádherné vápencové Dolomity Vás okouzlí svými štíty, které vybíhají nad zelenými pastvinami. Proč jsou Dolomity stříbrné? Legenda praví, že je to proto, že skřítci po nich rozestřeli měsíční prach, aby zde mohla žít měsíční princezna, která se zamilovala do pozemského prince.

  Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
  Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na vhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí. Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s nově vybudovaným bazénem. Místní slevová karta Vám pomůže ušetřit peníze za lanovky.

  NP Gran Paradiso, údolí Aosty, Mont Blanc

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, Francie
  Tato cesta pod velikány Evropy Vás zavede do nádherného údolí Aosta. Z tohoto údolí podnikneme výlety ke známým čtyřtisícovkám jako jsou Mont Blanc, Matterhorn. Obdivovat budeme také úchvatnou přírodu v NP Gran Paradiso.

  Řím, Florencie, Tivoli

  náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie
  "Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Řím je starobylé město založené kolem poloviny 8. století před naším letopočtem. Z doby vrcholu jeho slávy - z doby římského císařství - se zde dochovalo obrovské množství antických památek. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance.

  Řím, Vatikán - letecky

  náhled4-denní poznávací zájezd - Itálie
  Krátkodobý letecký poznávací zájezd do Itálie Vám umožní poznání památkami přímo nabitého města Řím, kde se dochovaly slavné stavby z dob římského císařství i starší (Koloseum, Pantheon, Císařská fora a Forum romanum a mnohá další).

  To nejlepší z Itálie

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
  Zájezd za krásami nejen Neapolského zálivu. Cestou na jih Itálie navštívíte i Benátky, Florencii, Řím.

  Benátská laguna

  náhled4-denní poznávací zájezd - Itálie
  Pohádkové město na laguně s paláci, mosty a gondolami. Ostrovy Murano a Burano uchvátí romantikou, karnevalový průvod masek nebo slavnost gondol a nostalgické písně gondoliérů potěší každého...

  Toskánsko

  náhled5-denní poznávací zájezd - Itálieč
  Toskánsko patří k nejvíce navštěvovaným krajům Itálie. Vždyť jeho města - Florencie, Pisa, Siena a mnohá další zná jistě každý. Návštěva skvostů střední Itálie, prohlídka jedinečných stavebních památek - mimořádných ukázek románského, gotického a renesančního umění.

  Toskánsko a mystická Umbrie

  náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie
  Na našem oblíbeném zájezdu do střední Itálie, do romantických krajů Toskánsko a Umbrie, navštívíte mnoho krásných míst. Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

  Benátky, Florencie, Řím

  náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie
  Na zájezdu navštívíme světově proslulé město Benátky, metropoli Toskánska Florencii a hlavní město Itálie - Řím včetně sídla hlavy katolické církve - Vatikánu.

  Ligurská riviéra, Cinque Terre a Apuánské Alpy

  náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie
  Zájezd do jedné z nejromantičtějších částí Itálie Vás zavede do jedinečných vesniček Cinque Terre umístěných odvážně na skalních útesech přímo nad mořem. Dalším lákadlem tohoto zájezdu je návštěva svahů Apuánských Alp s možností prohlídky lomu na mramor, která patří k jedinečným zážitkům. Ale ani návštěva Ligurské riviéry u Portofina a toskánského městečka Fiesole návštěvníka nezklame.

  Nejkrásnější zahrady a jezera kraje Piemont a švýcarského Ticina

  náhled6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko
  Náš nový zájezd Vás zavede do překrásné malebné oblasti na švýcarskoitalském pomezí pod velikány Alp i na romantická místa jezera Lago Maggiore. Jarní termín nabízí nádheru zdejších rozlehlých zahrad v květu.

  Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna

  náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie
  Právě v této době, kdy je zde plno květů, pojďte s námi poznat několik italských a jednu švýcarskou zahradu, nechte se unést nepřeberným množstvím pěnišníků, azalek, kamélií, kompozicemi středomořských i exotických květin. Jedno mají tyto zahrady, zasazené do okolní hornaté krajiny, společné, učarují svou krásou laikům i odborníkům, odráží vkus, zvyky, kulturu a historii oblasti. Překrásnou krajinu jižního Tyrolska a úchvatné panorama italských jezer si budete moci vychutnat během dvou procházek, které jistě umocní poznání tohoto koutu Evropy.

  Nejkrásnější zahrady a vinice kraje Lazio

  náhled46-denní poznávací zájezd - Toskánsko
  Lazio je významný vinařský kraj ve střední Itálii s celou řadou zajímavých památek. K nejúžasnějším turistickým cílům patří středověká městečka ve vnitrozemí a nádherné vily a paláce italské aristokracie. Vzhledem k tomu, že ke každému správnému paláci vždy patřil opečovávaný park či romantická zahrada, je tato oblast rájem pro milovníky květin a zahradní architektury.

  Toskánsko a Lazio

  náhled7-denní poznávací zájezd - Toskánsko
  Poznejte idylický a zapomenutý kraj Etrusků, středověkých hrabat a kardinálů. Památky UNESCO, nejkrásnější městečka Itálie, k udy sestupují na zem andělé, etruské nekropole a skalní cesty vie cave. Čeká vás idylická krajina toskánského venkova, proslulá vína a krásné koupání.

  Připravujeme v následujících sezónách

  Itálie, Neapolský záliv - letecky

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
  Zájezd za krásami Neapolského zálivu, kde si cestu zkrátíte letecky.

  Romantické Toskánsko, Cinque Terre - letecky

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
  Poznejte s námi krásy románského, gotického a renesančního umění např. ve městech Lucca, Pisa, Siena, Florencie a zároveň kouzlo malebných "orlích" vesniček v oblasti Cinque Terre a dalších přírodních krás.

  Romantický ostrov Elba + Toskánsko

  náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
  Na našem oblíbeném pobytově-poznávacím zájezdu do Toskánska Vám nabízíme možnost podrobně poznat Napoleonův ostrov Elba. Toskánsko - jedna z nejkrásnějších oblastí Itálie. Toskánsko vám umožní poznat klenoty itaksé architektury hlavně z období renesance. Toskánsko ovšem nabízí také přírodní zajímavosti. K velmi lákavým oblastem Toskánska patří také ostrov Elba. Ostrov Elba patří k nejmalebnějším ostrovům Středozemního moře. Členité pobřeží, kde se střídají skaliska a zálivy s malými plážičkami, vytváří tu ...

  Bílé útesy poloostrova Gargano a památky Apulie

  náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
  Poloostrov Gargano je vysoký skalnatý výběžek do Jaderského moře s pobřežím vroubeným zátokami a útesy. Je to jeden z nejpěknějších a nejromantičtějších krajinných celků; vnitrozemí pokrývá Foresta Umbra, chráněná enkláva starobylých lesů, zatímco pobřeží je směsicí útesů, malých zálivů, pláží, rybářských vesnic a stále populárnějších malých rekreačních středisek. Návštěvníky Gargana přitahuje panorama typických bílých útesů, které se tyčí nad nádhernými písčitými plážemi. Náš zájezd propojuje pobyt v této romantické oblasti s výlety za přírodními krásami a kulturními zajímavostmi Apulie.

  Relaxace v Alpách - Dolomity - oblast Cortiny

  náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
  Horská oblast Dolomit nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě v Dolomitech lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů. Kdo chce Dolomity lépe poznat, má zde možnost využít nepřeberné nabídky pestrých túr.

  Dolomity - romantika u jezera Misurina

  náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
  Tento zájezd je zajímavý ubytováním přímo v srdci Dolomit u čarokrásného jezera Lago di Misurina v čtyřhvězdičkovém stylovém Grand hotelu Misurina přímo u jezera s možností večerní relaxace a výhledů na okolní úchvatnou přírodu či na hladinu jezera. Zároveň podnikneme rozmanité lehké výlety ve východní části Dolomit a vychutnáme si nádheru a bizarnost skalních věží i malebnost údolí s horskými potoky.

  Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

  náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
  Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů.

  Středověká romantická Umbrie a Florencie

  náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
  Mohutné kostely a paláce, kamenná romantická malebná zákoutí, kde na Vás dýchne středověká historie, tak by se dala charakterizovat italská Umbrie. Zájezd Vás zavede do těchto jedinečných míst i za největší přírodní zajímavostí Umbrie – k mohutným vodopádům Marmore, které by v těchto místech Itálie málokdo čekal.

  Nejkrásnější zahrady Toskánska

  náhled5-denní poznávací zájezd - Toskánsko, připravujeme v dalších sezónách
  Toskánsko - zvlněná krajina, městečka umístěná na skalnatých vrcholcích, svahy porostlé vinicemi, široká úrodná údolí. I z tohoto bohatství se jistě zrodila také bohatost výtvarného projevu. Pojeďme objevit krásu toskánských zahrad, převážně vilových šlechtických sídel úchvatně umístěných do krajiny.

  Info - Sicílie
  Info Toskánsko
  Info - Řím
  Info - jižní Itálie
  Řím-zájezdy