Zpět na hlavní stránku

Zájezdy do Toskánska

Poznávací zájezdy do Toskánska

Itálie - Toskánsko - ubytování v hotelu

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 490 Kč
Střed Itálie to je zejména Toskánsko, proslavené renesančními i gotickými stavbami ve svých historických městech. Toskánsko má ale mnohem starší historii, ve které dominují staří Etruskové. Při návštěvě Toskánska můžete skloubit pobyt u moře s prohlídkou jedinečných stavebních památek. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění. Toskánsko opravdu proslulo skvosty hlavně z období renesance, působily zde nejslavnější osobnosti Itálie. Toskánsko láká neustále množství zahraničních návštěvníků. ...

Romantický ostrov Elba + Toskánsko

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Toskánsko, ceny od 9 990 Kč
Toskánsko je kraj ve střední Itálii, který nabízí nepřeberné množství jak přírodních, tak kulturních a historických zajímavostí. Toskánsko vám umožní poznat klenoty itaksé architektury hlavně z období renesance. Toskánsko ovšem nabízí také přírodní zajímavosti. K velmi lákavým oblastem Toskánska patří také ostrov Elba. Ostrov Elba patří k nejmalebnějším ostrovům Středozemního moře. Členité pobřeží, kde se střídají skaliska a zálivy s malými plážičkami, vytváří tu ...

Malebné jižní Toskánsko a kraj Etrusků Lazio

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Zájezd do nádherné části jižního Toskánska Lazia Vám umožní poznat tuto netradiční oblast (památky na Etrusky, malebná historická městečka na skalách, zajímavou krajinu)a zároveň se vykoupat na východním pobřeží Itálie. Na závěr je zařazena prohlídka Tivoli a Říma.

Toskánsko, Cinque Terre - letecky

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 23 990 Kč
Poznejte s námi krásy románského, gotického a renesančního umění např. ve městech Lucca, Pisa, Siena, Florencie a zároveň kouzlo malebných "orlích" vesniček v oblasti Cinque Terre a dalších přírodních krás.

Řím, Florencie, Tivoli

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 5 990 Kč
Náš krátkodobý zájezd do Říma a Florencie v Toskánsku nabízí během několika dní možnost poznat historické památky z každého historického období, které se výrazněji zapsalo do dějin Itálie. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance. Florencie je metropolí Toskánska, městem na řece Arno. Krásy tohoto skvostu Toskánska jistě ocení všichni z Vás. "Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa.

Benátky, Florencie, Řím

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Na zájezdu navštívíme světově proslulé město Benátky, metropoli Toskánska Florencii a hlavní město Itálie - Řím včetně sídla hlavy katolické církve - Vatikánu.

Toskánsko

náhled5-denní poznávací zájezd - Toskánsko, ceny od 5 990 Kč
Toskánsko patří k nejvíce navštěvovaným krajům Itálie. Vždyť jeho města - Florencie, Pisa, Siena a mnohá další zná jistě každý. Návštěva skvostů střední Itálie, prohlídka jedinečných stavebních památek - mimořádných ukázek románského, gotického a renesančního umění.

Toskánsko a mystická Umbrie

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 9 990 Kč
Na našem oblíbeném zájezdu do střední Itálie, do romantických krajů Toskánsko a Umbrie, navštívíte mnoho krásných míst. Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

Nejkrásnější zahrady Toskánska

náhled5-denní poznávací zájezd - Toskánsko, ceny od 5 990 Kč
Toskánsko - zvlněná krajina, městečka umístěná na skalnatých vrcholcích, svahy porostlé vinicemi, široká úrodná údolí. I z tohoto bohatství se jistě zrodila také bohatost výtvarného projevu. Pojeďme objevit krásu toskánských zahrad, převážně vilových šlechtických sídel úchvatně umístěných do krajiny.

Středověká romantická Umbrie a Florencie

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Mohutné kostely a paláce, kamenná romantická malebná zákoutí, kde na Vás dýchne středověká historie, tak by se dala charakterizovat italská Umbrie. Zájezd Vás zavede do těchto jedinečných míst i za největší přírodní zajímavostí Umbrie – k mohutným vodopádům Marmore, které by v těchto místech Itálie málokdo čekal.

Toskánsko a Lazio

náhled7-denní poznávací zájezd - Toskánsko, ceny od 10 490 Kč
Poznejte idylický a zapomenutý kraj Etrusků, středověkých hrabat a kardinálů. Památky UNESCO, nejkrásnější městečka Itálie, kudy sestupují na zem andělé, etruské nekropole a skalní cesty vie cave. Čeká vás idylická krajina toskánského venkova, proslulá vína a krásné koupání.

Turistické Toskánsko - Apeniny, Apuánské Alpy, Cinque Terre

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Itálie, ceny od 11 790 Kč
Velice rozmanitý zájezd s lehkou pěší turistikou Vás zavede do nádherné oblasti vesniček a útesů vysoko nad mořem - Cinque Terre, k mramorovým dolům v Apuánských Alpách i mezi vinice Toskánska.

Info Toskánsko
Info - Řím
Info - Sicílie
Info - jižní Itálie
Řím-zájezdy