Zájezdy do Slovinska

Poznávací zájezdy do Slovinska

Severní Jadran a jeho ostrovy

náhled9-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 11 990 Kč
Na dalším ze zájezdů do Chorvatska vás čeká koupání v nádherných vodách severního Jadranu, návštěva malebných horských oblastí Slovinska s lázněmi Bled a fascinujícími horskými štíty Julských Alp, významných míst Istrie, okruh po jednom z nejznámějších ostrovů Chorvatska s návštěvou historického města Krk. Užijte si Chorvatska trochu netradičněji, nejenom koupání a odpočinkem, ale také poznáváním přírodních i kulturních zajímavostí Chorvatska.

Slovinsko - přírodní krásy, památky i koupání v lázních Laguna

náhled8-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 11 990 Kč
Tento nový zájezd Vám nabízí ve volném čase možnost koupání v jedinečných bazénech lází Laguna. Můžete relaxovat v 7 bazénech a několika vířivkách s mořskou vodou teplou 30 °C přímo na břehu moře a s výhledem na Jadran. Na zájezdu uvidíte nejdůležitější a nejzajímavější přírodní krásy i památky Slovinska.

Slovinsko - Julské Alpy

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovinsko, ceny od 9 990 Kč
Na tomto zájezdu lze vychutnat lehká pěší turistika v nejkrásnějších scenériích Julských Alp, podíváte se i do Slovinského krasu a navštívíte hlavní město Slovinska, Ljublaň. Julské Alpy jsou příznačné svými hlubokými údolími, kde se nad třpytivými jezery tyčí ohromné šedobílé skalní stěny horských masivů. Na území Julských Alp byl roku 1981 vyhlášen Triglavský národní park, který patří k ...

Slovinsko - Julské Alpy LUX

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovinsko, ceny od 11 990 Kč
Zájezd s ubytováním v hotelu****, kde můžete po túrách relaxovat v bazénu. Na tomto zájezdu lze vychutnat lehká pěší turistika v nejkrásnějších scenériích Julských Alp, podíváte se i do Slovinského krasu a navštívíte hlavní město Slovinska, Ljublaň. Julské Alpy jsou příznačné svými hlubokými údolími, kde se nad třpytivými jezery tyčí ohromné šedobílé skalní stěny horských masivů. Na území Julských Alp byl roku 1981 vyhlášen Triglavský národní park, který patří k ...

Julské Alpy II - z italské i slovinské strany

náhled7-denní turistický zájezd - Rakousko, Slovinsko, Itálie, ceny od 9 490 Kč
Pohodový zájezd s lehkou pěší turistikou na pomezí tří států Rakouska, Itálie, Slovinska, kde si užijete pěší výlety s nádhernými výhledy na alpské velikány.

Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

náhled5-denní poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 5 690 Kč
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra císaře Františka Josefa I.

Přírodní krásy i památky Slovinska a termální lázně Snovik

náhled6-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 8 490 Kč
Na dalším ze zájezdů do Slovinska vás čeká koupání v termálních lázních Snovik, návštěva malebných horských oblastí Slovinska s lázněmi Bled a fascinujícími horskými štíty Julských i Savinských Alp, významných historických míst Slovinska atd.

Info Slovinsko
Info Chorvatsko