Zájezdy do Slovinska

Poznávací zájezdy do Slovinska

Slovinsko - přírodní krásy, památky i koupání v lázních Termaris (Laguna)

náhled8-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 11 990 Kč
Tento oblíbený zájezd Vám nabízí ve volném čase možnost koupání v jedinečných bazénech lázní Termaris (bývalá Laguna). Můžete relaxovat v 7 bazénech a několika vířivkách s mořskou vodou teplou 30 °C přímo na břehu moře a s výhledem na Jadran. Na zájezdu uvidíte nejdůležitější a nejzajímavější přírodní krásy i památky Slovinska.

Slovinsko - přírodní krásy, památky i koupání v lázních Termaris (Laguna) II

náhled8-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 11 990 Kč
Tento nový zájezd Vám nabízí ve volném čase možnost koupání v jedinečných bazénech lázní Termaris (bývalá Laguna). Můžete relaxovat v 7 bazénech a několika vířivkách s mořskou vodou teplou 30 °C přímo na břehu moře a s výhledem na Jadran. V rámci jednotlivých výletů poznáte přírodní krásy i historická místa Slovinska, seznámíte se s oblastí Krasu, na chorvatské Istrii s malebnými městečky Rovinj a Poreč.

Slovinsko - Julské Alpy

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovinsko, ceny od 11 990 Kč
Na tomto zájezdu lze vychutnat lehká pěší turistika v nejkrásnějších scenériích Julských Alp, podíváte se i do Slovinského krasu a navštívíte hlavní město Slovinska, Ljublaň. Julské Alpy jsou příznačné svými hlubokými údolími, kde se nad třpytivými jezery tyčí ohromné šedobílé skalní stěny horských masivů. Na území Julských Alp byl roku 1981 vyhlášen Triglavský národní park, který patří k ...

Slovinsko - Julské Alpy LUX

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovinsko, ceny od 13 990 Kč
Zájezd s ubytováním v hotelu****, kde můžete po túrách relaxovat v bazénu. Na tomto zájezdu lze vychutnat lehká pěší turistika v nejkrásnějších scenériích Julských Alp, podíváte se i do Slovinského krasu a navštívíte hlavní město Slovinska, Ljublaň. Julské Alpy jsou příznačné svými hlubokými údolími, kde se nad třpytivými jezery tyčí ohromné šedobílé skalní stěny horských masivů. Na území Julských Alp byl roku 1981 vyhlášen Triglavský národní park, který patří k ...

Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

náhled5-denní poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 6 990 Kč
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra císaře Františka Josefa I.

Přírodní krásy i památky Slovinska a termální lázně Snovik

náhled6-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko, připravujeme v dalších sezónách
Na dalším ze zájezdů do Slovinska vás čeká koupání v termálních lázních Snovik, návštěva malebných horských oblastí Slovinska s lázněmi Bled a fascinujícími horskými štíty Julských i Savinských Alp, významných historických míst Slovinska atd.

Info Slovinsko
Info Chorvatsko