Zájezdy do Rakouska

Poznávací zájezdy do Rakouska

Relaxace u jezera Ossiacher See

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se s námi do Korutan, které svým návštěvníkům nabízí kombinaci horských masivů a průzračných řek a jezer, soutěsek a mnoho dalších zajímavostí. Uvidíme mnoho kulturních a přírodních krás a zároveň si odpočineme u jezera Ossiacher See.

Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 11 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských Alp. Zillertálské Alpy i vedlejší Tuxerské Alpy mají působivou kulisu ledovců i dravých řek, jezero Achensee je romanticky obehnáno horami. Zájezd Vám zpříjemní „Albachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Albachtal zdarma.

Rakouské a německé Alpy + Salzburg

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Toužíte poznat rakouské a německé Alpy opravdu pohodově, projít se nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy, ale také relaxovat v termálních lázních? Vydejte se s námi na náš nový zájezd. Ubytování jsme zajistili ve 4* hotelu Hubertus v nádherně položeném horském středisku Lofer. Hotel má vlastní wellness centrum (bazén a sauna). Lofer kromě toho přímo vybízí k procházkám jeho ...

Malebné Lechtalské Alpy

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 10 990 Kč
Západní oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami a dalšími zajímavostmi.

Hory a termální lázně Rakouska

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 12 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i upravená lázeňská městečka (Bad Gastein aj.). Ubytování je zajištěno v pěkném hotelu****, kde klienti mohou využít bazén a saunu.

Relaxace v Alpách - Tyrolské Alpy

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd do Tyrolska nás zavede pod úchvatné ledovce Silvretty na pomezí Rakouska, Itálie, Švýcarska a do horských středisek Tyrolska. Ubytování v Tyrolsku je ve vesničce Ischgl v hotelu ****kategorie v údolí Paznauntal.

Alpy čtyř zemí

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 12 990 Kč
V tomto zájezdu budete mít možnost navštívit některé z nejatraktivnějších horských oblastí Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska. Budete uchváceni malebnými horskými scenériemi- rozeklanými alpskými štíty s ledovci i krásnými průzračnými jezery. Ubytování je zajištěno v rakouském městečku St.Gallenkirch ve ***hotelu.

Rakouské Alpy - Dachstein se slevovou kartou

náhled6-denní turistický zájezd - Rakousko, ceny od 11 990 Kč
Na našem zájezdu podniknete lehké túry v oblasti jižní strany Dachsteinu, kde se nachází vysoké hory, půvabné pastviny i krásná jezera. Nad tím vším dominuje mohutný vrchol Dachsteinu. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta, díky níž máte lanovky a koupaliště v ceně.

Romantické údolí Saalbach Hinterglemm se slevovou kartou

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou- Rakousko, ceny od 14 650 Kč
Zájezd Vás zavede do oblasti nedaleko Zell am See - do malebného údolí, jehož krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Ubytování je zajištěno v pěkném ****hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta díky které máte lanovky zdarma.

Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 12 390 Kč
Tradiční lázeňské alpské městečko Bad Gastein nabízí odpočinek ve vysokohorském prostředí s úchvatnými horskými masivy. Ubytováni budete v hotelu v centru městečka a v případě, že nebudete chtít pouze relaxovat, můžete se s námi podívat po okolí v rámci výletů, které jsme pro vás připravili.

Čarovné pohoří Tennengebirge

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 11 990 Kč
Vydejte se s námi pod mohutný masiv pohoří Hochkönig a Tennengebirge, kde se tyto vysoké masivy pnou nad hlubokými údolími.

Východní Solná komora a pohoří Totes Gebirge

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 11 990 Kč
Na tomto zájezdu se dostanete do romantické krajiny alpských velikánů, k jezerům, nad nimiž se tyčí rozeklané vrcholy při využití minimální fyzické námahy. Tento zájezd Vás také zavede do pitoreskní krajiny v oblasti mezi NP Kalkalpen a pohoří Totes Gebirge, kde zalesněné kopečky leží pod masivem vysokých Alp.

Alpská tour - nejkrásnější partie Alp pěti zemí

náhled9-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Zájezd Vás zavede přes německé a rakouské Alpy do jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis. Na závěr zájezdu uvidíte i alpské velikány ve Francii a Itálii.

Alpy pro seniory - nádherná příroda Tyrolských Alp

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd nás zavede do úchvatných údolí plných zurčících potoků a kaskád, na čarokrásné vyhlídky s výhledy na ledovci pokryté vrcholky i do malebných městeček údolí Zillertal. Také navštívíme metropoli Tyrolska Innsbruck a zámek Ambras.

Nejkrásnější jezera, soutěsky a vrcholy rakouských a německých Alp

náhled 4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Salzbursko je jednou z nejkrásnějších oblastí Rakouska.Navštivte s námi jeho nádherné vrcholy, jezera i soutěsky na obou stranách rakousko-německé hranice.

Tyrolské Alpy a údolí Alpbachtal se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 990 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Alpbachtalská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Velkolepý Dachstein se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 990 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Dachsteinská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma. Kromě nádherné přírody v okolí Dachsteinu uvidíte na závěr festival narcisek.

Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 990 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní pobyt v hotelu**** s termálním bazénem. Uvidíte nádhernou přírodu i romantické lázně Bad Gastein.

Alpy pro seniory - NP Kalkalpen, pohoří Totes Gebirge a východní Solná Komora s kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Na tomto pohodovém zájezdu pro seniory a nejen pro ně je zahrnuta "slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Lechtalské Alpy a skupina Silvretta

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se do západní části rakouských Alp, do nádherné přírody Lechtalských Alp a skupiny Silvretta.

Solná Komora, Orlí Hnízdo a Salzburg

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách Kč
Zájezd propojuje návštěvu zajímavých míst kolem jezer Solné Komory s prohlídkou věhlasného Orlího Hnízda u Königssee a romantického Salzburgu.

Vídeň a zámek Schönbrunn

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 2 790 Kč
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

Vídeň vlakem

náhled3-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd je s podrobnějším programem ve Vídni, cesta vlakem z Prahy je v menší skupině.

Metropole na Dunaji

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 690 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami, Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem. Vídeň patří mezi nejkrásnější evropské metropole, kde můžete vidět obrovské množství památek z její dlouhé historie, sahající až do doby římské.

Hory, jezera a soutěsky Korutan a Julské Alpy

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Korutanská oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami, soutěskami a dalšími zajímavostmi. Zájezd je veden po nejzajímavějších místech, tak aby poskytl obrázek o přírodních i kulturních krásách Korutan.

Zahrady a zámky Rakouska

náhled 2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 3 390 Kč
Další z našich zájezdů, který Vás zavede do sálů a komnat zámků, rozkvetlých zahrad a do uliček historických měst.

Zámky Moravy a Rakouska

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 390 Kč
Na těchto zájezdech navštívíte nádherné zámky Moravy i sousedního Dolního Rakouska.

NP Jižní Moravy a Alpy

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 8 690 Kč
Národní park Podyjí – Thayatal patří k nejmenším národním parkům na evropském kontinentu, ale svým významem, zejména jedinečnou geomorfologií a druhovým bohatstvím rostlin i živočichů je počítán k opravdovým přírodním skvostům obou zemí. Chráněná krajinná oblast Pálava představuje další významné území. Její jedinečný vápencový reliéf byl zařazen do sítě biosférických rezervací pod záštitou ...

Malebné jižní Čechy a krásy Rakouska

náhled6-denní poznávací zájezd - Česká republika, ceny od 8 390 Kč
Tento zájezd Vás zavede do oblastí, které v minulosti byly součástí českého státu a procházely společným vývojem. Navštívíte unikátně zachovalá historická města, hrady a zámky, i relativně nedotčenou přírodu. Uvidíte světově známé památky (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov), ale i méně známá místa Vitorazska či Novohradských hor.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, Rakousko, ceny od 3 990 Kč
Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Německa. Navštívíte romantické jezero Achensee, lázně Berchtesgaden i se projdete po stopách komisaře Berghammera v malovaném městečku Bad Tölz.

Skvosty Štýrska a termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Maďarska. Navštívíte s námi historické město Graz, Neziderské jezero, hrady Riegersburg a Forchtenstein, NP Ötscher i památku UNESCO - klášter Pannonhalma. Budete mí možnost relaxovat v termálních lázních Bük.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük II

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Info Vídeň