Zájezdy do Rakouska

Poznávací zájezdy do Rakouska

Relaxace u jezera Ossiacher See

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 10 690 Kč
Vydejte se s námi do Korutan, které svým návštěvníkům nabízí kombinaci horských masivů a průzračných řek a jezer, soutěsek a mnoho dalších zajímavostí. Uvidíme mnoho kulturních a přírodních krás a zároveň si odpočineme u jezera Ossiacher See.

Rakouské a německé Alpy + Salzburg

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 12 990 Kč
Toužíte poznat rakouské a německé Alpy opravdu pohodově, projít se nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy, ale také relaxovat v termálních lázních? Vydejte se s námi na náš nový zájezd. Ubytování jsme zajistili ve 4* hotelu Hubertus v nádherně položeném horském středisku Lofer. Hotel má vlastní wellness centrum (bazén a sauna). Navíc od roku 2014 nově zavedeno stravování formou rozšířené polopenze. Lofer kromě toho přímo vybízí k procházkám jeho malebnými uličkami. Okolí Loferu je jako z reklamy na čokoládu „Milku“ – zelené horské louky s pasoucími se kravičkami a vysoké skalnaté štíty. Středisko Lofer je zároveň výhodně položené, na žádný z našich výletů to není příliš daleko a v autobuse nestrávíte mnoho času.

Romantické údolí Saalbach Hinterglemm se slevovou kartou

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou- Rakousko, ceny od 11 650 Kč
Zájezd Vás zavede do oblasti nedaleko Zell am See - do malebného údolí, jehož krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Ubytování je zajištěno v pěkném ****hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta díky které máte lanovky zdarma.

Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 9 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských Alp. Zillertálské Alpy i vedlejší Tuxerské Alpy mají působivou kulisu ledovců i dravých řek, jezero Achensee je romanticky obehnáno horami. Zájezd Vám zpříjemní „Albachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Albachtal zdarma.

Hory a termální lázně Rakouska

náhled7-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 11 790 Kč
Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i upravená lázeňská městečka (Bad Gastein aj.). Ubytování je zajištěno v pěkném hotelu****, kde klienti mohou využít bazén a saunu.

Malebné Lechtalské Alpy

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 9 990 Kč
Západní oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami a dalšími zajímavostmi.

Relaxace v Alpách - Tyrolské Alpy

náhled7-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou- Rakousko, ceny od 11 990 Kč
Tento rozmanitý zájezd Vás zavede do oblasti západního Tyrolska - oblasti ledovců a malebných údolí, jejichž krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Ubytování je zajištěno v pěkném ****hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím. Stravování je formou polopenze (snídaňový bufet a večeře o 3 chodech).

Čarovné pohoří Tennengebirge

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 10 290 Kč
Vydejte se s námi pod mohutný masiv pohoří Hochkönig a Tennengebirge, kde se tyto vysoké masivy pnou nad hlubokými údolími.

Alpy čtyř zemí

náhled7-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 10 990 Kč
V tomto zájezdu budete mít možnost navštívit některé z nejatraktivnějších horských oblastí Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska. Budete uchváceni malebnými horskými scenériemi- rozeklanými alpskými štíty s ledovci i krásnými průzračnými jezery. Ubytování je zajištěno v rakouském městečku St.Gallenkirch ve ***hotelu.

Východní Solná Komora a pohoří Totes Gebirge

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 9 990 Kč
Tento zájezd nás zavede do Solné Komory, která patří k nejpůvabnějším krajinným oblastem střední Evropy. Zastavíme se zde u nádherného jezera Almsee. Náš zájezd nabízí výlety malebnými údolími, okolo romantických jezer a také výlety na vyhlídkové vrcholy, odkud se naskýtají velkolepé rozhledy po krajině plné třpytivých jezer nad kterými vystupují vrcholy alpských velikánů. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta, která Vám umožní zdarma použít lanovky.

Rakouské Alpy - Dachstein se slevovou kartou

náhled6-denní turistický zájezd - Rakousko, ceny od 10 290 Kč
Na našem zájezdu podniknete lehké túry v oblasti jižní strany Dachsteinu, kde se nachází vysoké hory, půvabné pastviny i krásná jezera. Nad tím vším dominuje mohutný vrchol Dachsteinu. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta, díky níž máte lanovky a koupaliště v ceně.

Julské Alpy II - italské i slovinské Julské Alpy + Korutany

náhled7-denní turistický zájezd - Rakousko, Slovinsko, Itálie, ceny od 9 490 Kč
Pohodový zájezd s lehkou pěší turistikou na pomezí tří států Rakouska, Itálie, Slovinska, kde si užijete pěší výlety s nádhernými výhledy na alpské velikány.

Pohoří Raxalpe a Schneeberg + soutěsky a vodopády NP Ötscher

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 10 390 Kč
Navštivte s námi méně známou, ale přesto velmi zajímavou oblast rakouských Alp, pohoří Raxalpe a Schneeberg, lázně Semmering s projížďkou po železnici(UNESCO) i soutěsky NP Ötscher

Alpy pro seniory - nádherná příroda Tyrolských Alp

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 790 Kč
Tento zájezd nás zavede do úchvatných údolí plných zurčících potoků a kaskád, na čarokrásné vyhlídky s výhledy na ledovci pokryté vrcholky i do malebných městeček údolí Zillertal. Také navštívíme metropoli Tyrolska Innsbruck a zámek Ambras.

Nejkrásnější jezera, soutěsky a vrcholy rakouských a německých Alp

náhled 4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 290 Kč
Salzbursko je jednou z nejkrásnějších oblastí Rakouska.Navštivte s námi jeho nádherné vrcholy, jezera i soutěsky na obou stranách rakousko-německé hranice.

Tyrolské Alpy a údolí Alpbachtal se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 590 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Alpbachtalská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Velkolepý Dachstein se slevovou kartou a festival narcisek

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 990 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Dachsteinská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma. Kromě nádherné přírody v okolí Dachsteinu uvidíte na závěr festival narcisek.

Vídeň a zámek Schönbrunn

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 2 190 Kč
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

Metropole na Dunaji

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 5 590 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami, Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem. Vídeň patří mezi nejkrásnější evropské metropole, kde můžete vidět obrovské množství památek z její dlouhé historie, sahající až do doby římské.

Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 10 990 Kč
Tradiční lázeňské alpské městečko Bad Gastein nabízí odpočinek ve vysokohorském prostředí s úchvatnými horskými masivy. Ubytováni budete v hotelu v centru městečka a v případě, že nebudete chtít pouze relaxovat, můžete se s námi podívat po okolí v rámci výletů, které jsme pro vás připravili.

Hory, jezera a soutěsky Korutan a Julské Alpy

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 5 290 Kč
Korutanská oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami, soutěskami a dalšími zajímavostmi. Zájezd je veden po nejzajímavějších místech, tak aby poskytl obrázek o přírodních i kulturních krásách Korutan.

Zahrady a zámky Rakouska

náhled 2-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 2 790 Kč
Další z našich zájezdů, který Vás zavede do sálů a komnat zámků, rozkvetlých zahrad a do uliček historických měst.

Zámky Moravy a Rakouska

náhled4,5-denní poznávací zájezd - Česká republika, ceny od 4 990 Kč a 5 990 Kč
Na těchto zájezdech navštívíte nádherné zámky Moravy i sousedního Dolního Rakouska.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 790 Kč
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, Rakousko, ceny od 3 390 Kč
Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Německa. Navštívíte romantické jezero Achensee, lázně Berchtesgaden i se projdete po stopách komisaře Berghammera v malovaném městečku Bad Tölz.

Skvosty Štýrska a termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Rakousko, ceny od 6 990 Kč
Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Maďarska. Navštívíte s námi historické město Graz, Neziderské jezero, hrady Riegersburg a Forchtenstein, NP Ötscher i památku UNESCO - klášter Pannonhalma. Budete mí možnost relaxovat v termálních lázních Bük.

Info Vídeň