Zájezdy do Rakouska

Poznávací zájezdy do Rakouska

Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko
Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských Alp. Zillertálské Alpy i vedlejší Tuxerské Alpy mají působivou kulisu ledovců i dravých řek, jezero Achensee je romanticky obehnáno horami. Zájezd Vám zpříjemní „Albachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Albachtal zdarma.

Malebné Lechtalské Alpy

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko
Západní oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami a dalšími zajímavostmi.

Hory a termální lázně Rakouska

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko br />
Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i upravená lázeňská městečka (Bad Gastein aj.). Ubytování je zajištěno v pěkném hotelu****, kde klienti mohou využít bazén a saunu.

Termální lázně Bad Gastein

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko br />
V srdci národního parku Vysoké Taury se nachází v nadmořské výšce 1000 m tradiční lázeňské alpské středisko Bad Gastein. Jeho charakteristickou podobu vytvářejí nádherné historické stavby, které harmonicky zapadají do vysokohorského prostředí s impozantními horskými masivy. Bad Gastein je vyhledávané pro své léčebné klima a mimořádně zdravý vzduch. Ubytování je zajištěno v Thermal Resort hotelu Elisabethpark přímo v centru městečka.

Termální lázně Bad Gastein II

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko br />
Tento zájezd Vás opět zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. Výlety jsou koncipovány tak, aby se nekryly s prvním zájezdem do letoviska Bad Gastein a klienti, kterým se líbilo v tomto nádherném údolí, se do něj mohli vrátit. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i upravená lázeňská městečka (Bad Gastein aj.).

Alpy čtyř zemí

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko
V tomto zájezdu budete mít možnost navštívit některé z nejatraktivnějších horských oblastí Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska. Budete uchváceni malebnými horskými scenériemi- rozeklanými alpskými štíty s ledovci i krásnými průzračnými jezery. Ubytování je zajištěno v rakouském městečku St.Gallenkirch ve ***hotelu.

Rakouské Alpy - Dachstein se slevovou kartou

náhled6-denní turistický zájezd - Rakousko
Na našem zájezdu podniknete lehké túry v oblasti jižní strany Dachsteinu, kde se nachází vysoké hory, půvabné pastviny i krásná jezera. Nad tím vším dominuje mohutný vrchol Dachsteinu. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta, díky níž máte lanovky a koupaliště v ceně.

Čarovné pohoří Tennengebirge

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko
Vydejte se s námi pod mohutný masiv pohoří Hochkönig a Tennengebirge, kde se tyto vysoké masivy pnou nad hlubokými údolími.

Romantické údolí Saalbach Hinterglemm se slevovou kartou

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou- Rakousko
Zájezd Vás zavede do oblasti nedaleko Zell am See - do malebného údolí, jehož krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Ubytování je zajištěno v pěkném ****hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta díky které máte lanovky zdarma.

Alpy pro seniory - nádherná příroda Tyrolských Alp

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd nás zavede do úchvatných údolí plných zurčících potoků a kaskád, na čarokrásné vyhlídky s výhledy na ledovci pokryté vrcholky i do malebných městeček údolí Zillertal. Také navštívíme metropoli Tyrolska Innsbruck a zámek Ambras.

Tyrolské Alpy a údolí Alpbachtal se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Alpbachtalská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Velkolepý Dachstein se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Dachsteinská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma. Kromě nádherné přírody v okolí Dachsteinu uvidíte na závěr festival narcisek.

Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko
Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i upravená lázeňská městečka (Bad Gastein aj.). Ubytování je zajištěno v pěkném hotelu****, kde klienti mohou využít bazén a saunu.

Vídeň a zámek Schönbrunn

náhled2-denní poznávací zájezd - Rakousko
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

Metropole na Dunaji

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami, Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem. Vídeň patří mezi nejkrásnější evropské metropole, kde můžete vidět obrovské množství památek z její dlouhé historie, sahající až do doby římské.

Zahrady a zámky Rakouska

náhled 3-denní poznávací zájezd - Rakousko
Víkendový poznávací zájezd do Rakouska míří do krásné oblasti Dolních Rakous, kde stojí slavné a hojně navštěvované památky - zámek Rosenburg, nejhonosnější klášter v Rakousku Melk, i nádherné zahrady v Tullnu a Kittenberské zahrady.

Zámky Moravy a Rakouska

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko
Na těchto zájezdech navštívíte nádherné zámky Moravy i sousedního Dolního Rakouska.

NP Jižní Moravy a Alpy

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko
Národní park Podyjí – Thayatal patří k nejmenším národním parkům na evropském kontinentu, ale svým významem, zejména jedinečnou geomorfologií a druhovým bohatstvím rostlin i živočichů je počítán k opravdovým přírodním skvostům obou zemí. Chráněná krajinná oblast Pálava představuje další významné území. Její jedinečný vápencový reliéf byl zařazen do sítě biosférických rezervací pod záštitou UNESCO. Náš pestrý zájezd kromě výletů v těchto přírodně zajímavých místech zahrnuje i návštěvu malebných zámků (Lednice, Vranov nad Dyjí) i výlet do rakouských Alp – pohoří Ötscheru a vykoupání v lázních Laa an der Thaya.

Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, Rakousko
Při tomto zájezdu poznáte alpský Berchtesgadenský národní park v Německu a oblast největšího tyrolského jezera Achensee v Rakousku. Je to atraktivní oblast vysokohorské přírody s kouzelnou flórou a faunou, nádhernými sceneriemi plnými přírodních kontrastů. Svezete se vláčkem a projedete lodí po malebném jezeře Achensee.

Advent v lázních Mosonmagyaróvár + Bratislava a Vídeň

náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Slovensko, Rakousko
Připravili jsme pro Vás pohodový adventní zájezd s ubytováním v termálních lázních Mosonmagyarovár s koupáním a odpočinkem, ale i poznáváním zajímavostí po trase a v blízkém okolí. Navštívíme vyhlášené adventní trhy v Bratislavě i Vídni, seznámíme se s malebným historickým centrem města Györ.

Připravujeme v následujících sezónách:

Relaxace u jezera Ossiacher See

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se s námi do Korutan, které svým návštěvníkům nabízí kombinaci horských masivů a průzračných řek a jezer, soutěsek a mnoho dalších zajímavostí. Uvidíme mnoho kulturních a přírodních krás a zároveň si odpočineme u jezera Ossiacher See.

Skvosty Štýrska a termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Maďarska. Navštívíte s námi historické město Graz, Neziderské jezero, hrady Riegersburg a Forchtenstein, NP Ötscher i památku UNESCO - klášter Pannonhalma. Budete mí možnost relaxovat v termálních lázních Bük.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük II

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Malebné jižní Čechy a krásy Rakouska

náhled6-denní poznávací zájezd - Česká republika, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd Vás zavede do oblastí, které v minulosti byly součástí českého státu a procházely společným vývojem. Navštívíte unikátně zachovalá historická města, hrady a zámky, i relativně nedotčenou přírodu. Uvidíte světově známé památky (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov), ale i méně známá místa Vitorazska či Novohradských hor.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Hory, jezera a soutěsky Korutan a Julské Alpy

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Korutanská oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami, soutěskami a dalšími zajímavostmi. Zájezd je veden po nejzajímavějších místech, tak aby poskytl obrázek o přírodních i kulturních krásách Korutan.

Vídeň vlakem

náhled3-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd je s podrobnějším programem ve Vídni, cesta vlakem z Prahy je v menší skupině.

Alpy pro seniory - NP Kalkalpen, pohoří Totes Gebirge a východní Solná Komora s kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Na tomto pohodovém zájezdu pro seniory a nejen pro ně je zahrnuta "slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Lechtalské Alpy a skupina Silvretta

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se do západní části rakouských Alp, do nádherné přírody Lechtalských Alp a skupiny Silvretta.

Solná Komora, Orlí Hnízdo a Salzburg

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách Kč
Zájezd propojuje návštěvu zajímavých míst kolem jezer Solné Komory s prohlídkou věhlasného Orlího Hnízda u Königssee a romantického Salzburgu.

Nejkrásnější jezera, soutěsky a vrcholy rakouských a německých Alp

náhled 4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Salzbursko je jednou z nejkrásnějších oblastí Rakouska.Navštivte s námi jeho nádherné vrcholy, jezera i soutěsky na obou stranách rakousko-německé hranice.

Rakouské a německé Alpy + Salzburg

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Toužíte poznat rakouské a německé Alpy opravdu pohodově, projít se nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy, ale také relaxovat v termálních lázních? Vydejte se s námi na náš nový zájezd. Ubytování jsme zajistili ve 4* hotelu Hubertus v nádherně položeném horském středisku Lofer. Hotel má vlastní wellness centrum (bazén a sauna). Lofer kromě toho přímo vybízí k procházkám jeho ...

Info Vídeň