Zájezdy do Alp

Poznávací zájezdy do Alp

Poznávací zájezdy do Alp

Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 11 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských Alp. Zillertálské Alpy i vedlejší Tuxerské Alpy mají působivou kulisu ledovců i dravých řek, jezero Achensee je romanticky obehnáno horami. Zájezd Vám zpříjemní „Albachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Albachtal zdarma.

Rakouské a německé Alpy + Salzburg

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Toužíte poznat rakouské a německé Alpy opravdu pohodově, projít se nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy, ale také relaxovat v termálních lázních? Vydejte se s námi na náš nový zájezd. Ubytování jsme zajistili ve 4* hotelu Hubertus v nádherně položeném horském středisku Lofer. Hotel má vlastní wellness centrum (bazén a sauna). Lofer kromě toho přímo vybízí k procházkám jeho ...

Malebné Lechtalské Alpy

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 10 990 Kč
Západní oblast Rakouska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami a dalšími zajímavostmi.

Hory a termální lázně Rakouska

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 12 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i upravená lázeňská městečka (Bad Gastein aj.). Ubytování je zajištěno v pěkném hotelu****, kde klienti mohou využít bazén a saunu.

Relaxace v Alpách - Tyrolské Alpy

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd do Tyrolska nás zavede pod úchvatné ledovce Silvretty na pomezí Rakouska, Itálie, Švýcarska a do horských středisek Tyrolska. Ubytování v Tyrolsku je ve vesničce Ischgl v hotelu ****kategorie v údolí Paznauntal.

Alpy čtyř zemí

náhled7-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 12 990 Kč
V tomto zájezdu budete mít možnost navštívit některé z nejatraktivnějších horských oblastí Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska. Budete uchváceni malebnými horskými scenériemi- rozeklanými alpskými štíty s ledovci i krásnými průzračnými jezery. Ubytování je zajištěno v rakouském městečku St.Gallenkirch ve ***hotelu.

Rakouské Alpy - Dachstein se slevovou kartou

náhled6-denní turistický zájezd - Rakousko, ceny od 11 990 Kč
Na našem zájezdu podniknete lehké túry v oblasti jižní strany Dachsteinu, kde se nachází vysoké hory, půvabné pastviny i krásná jezera. Nad tím vším dominuje mohutný vrchol Dachsteinu. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta, díky níž máte lanovky a koupaliště v ceně.

Čarovné pohoří Tennengebirge

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Rakousko, ceny od 10 990 Kč
Vydejte se s námi pod mohutný masiv pohoří Hochkönig a Tennengebirge, kde se tyto vysoké masivy pnou nad hlubokými údolími.

Relaxace u jezera Ossiacher See

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se s námi do Korutan, které svým návštěvníkům nabízí kombinaci horských masivů a průzračných řek a jezer, soutěsek a mnoho dalších zajímavostí. Uvidíme mnoho kulturních a přírodních krás a zároveň si odpočineme u jezera Ossiacher See.

Romantické údolí Saalbach Hinterglemm se slevovou kartou

náhled6-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou- Rakousko, ceny od 14 650 Kč
Zájezd Vás zavede do oblasti nedaleko Zell am See - do malebného údolí, jehož krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Ubytování je zajištěno v pěkném ****hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zájezd Vám zpříjemní slevová karta díky které máte lanovky zdarma.

Alpská tour - nejkrásnější partie Alp pěti zemí

náhled9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, připravujeme v dalších sezónách
Zájezd Vás zavede přes německé a rakouské Alpy do jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis. Na závěr zájezdu uvidíte i alpské velikány ve Francii a Itálii.

Alpy pro seniory - nádherná příroda Tyrolských Alp

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd nás zavede do úchvatných údolí plných zurčících potoků a kaskád, na čarokrásné vyhlídky s výhledy na ledovci pokryté vrcholky i do malebných městeček údolí Zillertal. Také navštívíme metropoli Tyrolska Innsbruck a zámek Ambras.

Nejkrásnější jezera, soutěsky a vrcholy rakouských a německých Alp

náhled 4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Salzbursko je jednou z nejkrásnějších oblastí Rakouska.Navštivte s námi jeho nádherné vrcholy, jezera i soutěsky na obou stranách rakousko-německé hranice.

Tyrolské Alpy a údolí Alpbachtal se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 990 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Alpbachtalská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Velkolepý Dachstein se slevovou kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 990 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní "Dachsteinská slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma. Kromě nádherné přírody v okolí Dachsteinu uvidíte na závěr festival narcisek.

Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 7 990 Kč
Tento pohodový zájezd pro seniory a nejen pro ně Vám zpříjemní pobyt v hotelu**** s termálním bazénem. Uvidíte nádhernou přírodu i romantické lázně Bad Gastein.

Alpy pro seniory - NP Kalkalpen, pohoří Totes Gebirge a východní Solná Komora s kartou

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Na tomto pohodovém zájezdu pro seniory a nejen pro ně je zahrnuta "slevová karta", která umožňuje použití lanovek na vyhlídkové vrcholy zdarma.

Lechtalské Alpy a skupina Silvretta

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se do západní části rakouských Alp, do nádherné přírody Lechtalských Alp a skupiny Silvretta.

Solná Komora, Orlí Hnízdo a Salzburg

náhled4-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Zájezd propojuje návštěvu zajímavých míst kolem jezer Solné Komory s prohlídkou věhlasného Orlího Hnízda u Königssee a romantického Salzburgu.

Zájezdy do Alp v jiných zemích:

Léto u malebného jezera Garda

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 990 Kč
Nebetyčné kolmé skalní stěny odrážející se v blankytně modré hladině jezera Lago di Garda v italské části Alp - Dolomit, romantická malebná městečka, štíhlé zvonice starobylých kostelů, památky na staré Římany. To vše a ještě mnohem více Vás ohromí i při opakované návštěvě.

Relaxace v Alpách - Dolomity - oblast Cortiny

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 590
Horská oblast Dolomit nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě v Dolomitech lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů. Kdo chce Dolomity lépe poznat, má zde možnost využít nepřeberné nabídky pestrých túr.

Švýcarské Alpy, italské Alpy a termální lázně Bormio

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 990 Kč
Zajímavá kombinace do Alp - do Itálie i do Švýcarska. Prosluněný Engadin ve Švýcarsku, nejvýchodnější čtyřtisícovka Alp v masivu Bernina na východě Švýcarska, slavný horský expres Bernina, vysoké průsmyky, ledovce i horská jezera, to vše nabízí zájezd, který je již několik let velice oblíbeným.

Srdce Dolomit - Marmolada - Sella - Ronda - Latemar

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Náš zájezd do Dolomit (UNESCO) v Itálii Vás zavede do romantické části těchto italských Alp, kde se nad malebnými zelenými údolími tyčí velkolepé skalní stěny až do výšek přes 3 000 m. Velikou výhodou našeho zájezdu do Dolomit jsou vysokohorské silnice na Passo di Rolle, Passo Pordoi, Passo di Sella, kam nás autobus vyveze až do výšky téměř 2 000 m, odkud se dá podniknout hned několik nádherných, avšak nenáročných pěších tras pod majestátní kulisou Dolomit. Tento zájezd Vás zavede do samého srdce Dolomit k nejvyšší hoře Marmolada, která se majestátně vypíná nad údolími. Ovšem ani ostatní třítisícovky v Dolomitech si s ní v kráse nezadají. Ubytování je zajištěno v pěkném *** hotelu, pokoje mají vlastní sociální zařízení, hostům je k dispozici relaxační centrum.

Srdce Dolomit II - Marmolada - Rosengarten

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 390 Kč
Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Ubytování na tento zájezd je zajištěno v *** hotelu v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované o třech chodech + salátový bufet.

Srdce Dolomit III - Mt. Civetta, Pala di San Martino

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem.

Třpytivé stříbrné Dolomity

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Nádherné vápencové Dolomity Vás okouzlí svými štíty, které vybíhají nad zelenými pastvinami. Proč jsou Dolomity stříbrné? Legenda praví, že je to proto, že skřítci po nich rozestřeli měsíční prach, aby zde mohla žít měsíční princezna, která se zamilovala do pozemského prince.

Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 13 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na vhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí. Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s nově vybudovaným bazénem. Místní slevová karta Vám pomůže ušetřit peníze za lanovky.

Dolomity - romantika u jezera Misurina

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd je zajímavý ubytováním přímo v srdci Dolomit u čarokrásného jezera Lago di Misurina v čtyřhvězdičkovém stylovém Grand hotelu Misurina přímo u jezera s možností večerní relaxace a výhledů na okolní úchvatnou přírodu či na hladinu jezera. Zároveň podnikneme rozmanité lehké výlety ve východní části Dolomit a vychutnáme si nádheru a bizarnost skalních věží i malebnost údolí s horskými potoky.

Pohádkové Dolomity

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, cena od 13 990 Kč
Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali další zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Tentokrát navštívíme malebné údolí Val Gardena, nad kterým se tyčí okrové skály Dolomit.

Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů.

Slovinsko - Julské Alpy LUX

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovinsko, ceny od 13 990 Kč
Zájezd s ubytováním v hotelu****, kde můžete po túrách relaxovat v bazénu. Na tomto zájezdu lze vychutnat lehká pěší turistika v nejkrásnějších scenériích Julských Alp, podíváte se i do Slovinského krasu a navštívíte hlavní město Slovinska, Ljublaň. Julské Alpy jsou příznačné svými hlubokými údolími, kde se nad třpytivými jezery tyčí ohromné šedobílé skalní stěny horských masivů. Na území Julských Alp byl roku 1981 vyhlášen Triglavský národní park, který patří k ...

Slovinsko - Julské Alpy

náhled8-denní poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 11 990 Kč
Na tomto zájezdu lze vychutnat lehká pěší turistika v nejkrásnějších scenériích Julských Alp, podíváte se i do Slovinského krasu a navštívíte hlavní město Slovinska, Ljublaň. Julské Alpy jsou příznačné svými hlubokými údolími, kde se nad třpytivými jezery tyčí ohromné šedobílé skalní stěny horských masivů. Na území Julských Alp byl roku 1981 vyhlášen Triglavský národní park, který patří k největším ve Slovinsku.

Slovinsko - hory a přírodní zajímavosti

náhled5-denní poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 6 990 Kč
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra císaře Františka Josefa I.

Švýcarsko na balkóně Alp - ubytování v hotelu

náhled8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 15 590 Kč
Jen málo míst na světě skýtá tak úžasné výhledy na čtyřtisícové vrcholy jako oblast Vaudských Alp v okolí střediska Leysin a tolik možností k vycházkám v kouzelném prostředí švýcarských hor a jezer.

Horskými vláčky po Švýcarsku III - švýcarské unikáty

náhled7-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 11 990 Kč
Další z turistických zájezdů tentokrát do nejatraktivnější alpské země – Švýcarska, kde se zaměříme na oblast Bernských Alp, okolí Vierwaldstättersee i oblast tří průsmyků Grimsel, Susten a Furka. Ubytování na tomto zájezdu do Švýcarska je v chatě v horském středisku Andermatt pod průsmykem Oberalpass.

Švýcarsko - Davos a Klosters s kartou, do hotelu***

náhled8-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Švýcarsko, ceny od 16 490 Kč
Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do severní části Švýcarska. Na zájezdu ušetříte peníze za lanovky díky slevové kartě, která zahrnuje lanovky, místní bus a vlak. Nádherná příroda nabízí množství vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

Švýcarsko - Bernské Alpy

náhled9-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 14 390 Kč
Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do Bernských Alp. Snad nikde jinde ve střední Evropě nesahají ledovce tak daleko do údolí jako v okolí Grindelwaldu ve Švýcarsku. V okolí je přes 300 km vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

Švýcarsko - Wallis

náhled9-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 14 690 Kč
Náš další zájezd do Švýcarska je zaměřern na poznání nejvyšší alpské skupiny Švýcarska - Wallisu. Ubytování je zajištěno ve středisku Saas Grund v kantonu Wallis, poblíž velmi známého střediska Zermatt na úpatí Matterhornu a nedaleko luxusního centra Saas Fee. Tato část Švýcarska nabízí nejvíce možností, jak se seznámit s alpskými ledovci a horskými jezery. Alpské louky Švýcarska jsou plné ...

Švýcarsko - Wallis II - léto pod Matterhornem.

náhled9-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 15 490 Kč
Krásu a půvab švýcarských Alp poznáte na zájezdu, který vás provede mimo jiné medvědí stezkou, alpskou květinovou stezkou a starou obchodní cestou Stockalperů.

Švýcarsko - Wallis s kartou.

náhled8-denní autokarový zájezd - Švýcarsko, ceny od 15 490 Kč
Jednu z nejkrásnějších oblastí Švýcarska - Walliské Alpy - poznáte díky našemu zájezdu podrobně a pohodově, protože v ceně je karta, na kterou budete mít většinu lanovek, místních vlaků i autobusů zdarma.

NP Gran Paradiso, údolí Aosty, Mont Blanc

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, Francie, ceny od 13 990 Kč
Tato cesta pod velikány Evropy Vás zavede do nádherného údolí Aosta. Z tohoto údolí podnikneme výlety ke známým čtyřtisícovkám jako jsou Mont Blanc, Matterhorn. Obdivovat budeme také úchvatnou přírodu v NP Gran Paradiso.

Bergamo, Milano, Lago Magiore, Lago Lugano + horský vláček

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, cena od 7 790 Kč
Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

Švýcarsko, alpský okruh

náhled7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 11 390 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných starobylých měst.

Švýcarsko s výletem horským expresem

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 7 790 Kč
Bernina ecpres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

Švýcarské hory a termální lázně

náhled9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 14 490 Kč
Zájezd spojuje vycházky v krásné alpské přírodě s relaxací v termálních lázních pod alpskými velikány v jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis.

Bodamské jezero - květinový ostrov Mainau

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 8 990 Kč
Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a k největším vodopádům ve střední Evropě. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

Horskými vlaky po Švýcarsku

náhled5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 7 790 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

Horskými vlaky po Švýcarsku II

náhled6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, ceny od 8 990 Kč
Pro ty, kteří se rádi projedou vlakem a ještě k tomu v nádherné horské krajině švýcarských Alp, jsme připravili nový zájezd, který vás seznámí s historickou parní železnicí Furka Dampfbahn, nejstrmější otevřenou pozemní lanovkou v Evropě Gelmerbahn a také s nejstrmější zubačkou na světě na Pilatus. Budete se moci vyvézt otáčivou kabinou lanovky na Titlis i shlédnout jedinečné vodopády uvnitř skály u Lauterbrunnenu. Projdeme se pod proslulou severní stěnou Eigeru, která patří k nejtěžším horolezeckým stěnám v Alpách.

Info Dolomity

Info Švýcarsko

Info Slovinsko