ZILLERTÁLSKÉ ALPY, JEZERO ACHENSEE A ÚDOLÍ ALPBACHTAL - S ALPBACHTALSKOU SLEVOVOU KARTOU

ZÁJEZD S LEHKOU PĚŠÍ TURISTIKOU 2019

Vybrané lanovky a koupaliště v ceně. Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských Alp. Zillertálské Alpy i vedlejší Tuxerské Alpy mají působivou kulisu ledovců i dravých řek, jezero Achensee je romanticky obehnáno horami. Zájezd Vám zpříjemní „Albachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Albachtal zdarma.

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2.den - Příjezd k jezeru ACHENSEE , které leží pod horskou skupinou ROFAN . V případě hezkého počasí možnost výjezdu lanovkou Erfurterhütte a odtud horskou cestou okolo jezera Grubasee na ROFANSPITZE (2 259 m). Variantně z městečka Maurach výlet podél jezera Achensee .

Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou
ilustrační foto
 Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou
ilustrační foto

3.den - ALPBACH – výjezd lanovkou k chatě BEGREST. HORNBODEN a pěší výlet malebnou Panoramatickou cestou pod vrcholy WIEDERSBEGER HORN a STANDKOPF a zpět k lanovce.
4.den - Celodenní výlet do srdce krásných ZILLERTÁLSKÝCH ALP . Výlet od PŘEHRADY SCHLEGEISSPEICHER malebným údolím s říčkou a vodopády na hraniční sedlo s Itálií PFITSCHER JOCH (2 248 m.) a k chatě RIF. PASSO DI VIZZE – krásné pohledy na italské Alpy.
5.den - NIEDERAU – výjezd lanovkou MARKBACHJOCHBAHN ke stejnojmenné chatě a pěší okruh kolem vrcholu Roßkopf s krásnými výhledy. Cestou možnost posezení u Anton-Graf-Hütte nebo Roßkopfhütte. Pro zdatnější výstup na Roßkopf ( 1731 m.)
6.den - Výlet do oblasti TUXER VORALPEN. Středisko HITERTUX. Možnost výjezdu lanovkou do výšky 3 270 m. na vyhlídkovou plošinu na ledovci. Výlet z 1. mezistanice lanovky na vyhlídku TUXER JOCH (2 310 m.) a údolím Weitental do Hintertuxu . V průběhu cesty krásné výhledy na údolí Tuxer Tal a vrcholy s ledovci dosahující výšky přes 3 000 metrů.
7.den - Výjezd lanovkou z Reithu na REITHER KOGEL, cesta přes Gumpoltkopf k Hechenblaikenalm a Kohlgrubenalm a dále k horské stanici Wiedersbergerhornbahn, sjezd lanovkou do Alpbachu (doba chůze cca 3,5 hodiny). Při špatném počasí procházka romantickou soutěskou TIEFENBACHKLAMM. Příjezd v nočních hodinách.

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd
338-01 14.07. - 20.07.2019 9 990 Kč Odjezd též z Plzně

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 5x ubytování v hotelu a depandanci (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 5x polopenzi, Alpbachtalskou kartu (Alpbachtalská karta zahrnuje bezplatné použití lanovek 3., 5., 7. den a návštěvu koupališť), průvodce.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 250 Kč), 1/1 pokoj (příplatek: 1500 Kč).

Slevy:

sleva 55+ (sleva: 300 Kč).


Na tomto našem dalším webu Info Alpy najdete mnoho informací o Alpách, o jejich přírodě, vodstvu. Dovíte se i zajímavosti o jednotlivých částech Alp, třeba o Dolomitech nebo o Kaprunu. Kompletní přehled všech našich, nejen turistických, zájezdů do Alp a alpských zemí najdete na tomto našem dalším pomocném webu Alpy-zájezdy.