Zájezdy do Ruska

Poznávací zájezdy do Ruska

 • Zájezdy do Petrohradu
 • Zájezdy do Moskvy
 • Všechny poznávací zájezdy do Ruska:

  Moskva a Petrohrad - letecky a vlakem

  náhled7-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 28 990 Kč
  Zájezd propojuje návštěvu dvou nejvýznamnějších ruských měst Petrohradu a Moskvy. Dále se navštěvují i zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo.

  Moskva a Zlatý prsten Ruska

  náhled6-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 26 990 Kč
  Vydejte se za poznáním Moskvy a Zlatého prstenu Ruska. Navštívíte nejvýznamnější památky Moskvy i nedaleké věhlasné kláštery.

  Moskva a Zlatý kruh - Sergiev Posad a pohádkový Tatarstán

  náhled8-denní poznávací zájezd - Rusko, připravujeme
  Vydejte se za poznáním Moskvy a Zlatého prstenu Ruska. Navštívíte nejvýznamnější památky Moskvy i nedaleký věhlasný klášter v Sergiev Posadu. Ve druhé polovině zájezdu poznáte pohádkový Tatarstán, kde se prolínají vlivy Východu i Západu.

  Moskva, Tatarstán, Ural, Mongolsko, Peking + jízda Transsibiřskou magistrálou

  náhled19-denní poznávací zájezd - Rusko,připravujeme
  Naprosto netradiční zájezd za poznáním nevšedních oblastí naší planety. Vydejte se přes Moskvu, Tatarstán, Ural až do Mongolska a Pekingu. Zážitkem bude i samotná jízda Transsibiřskou magistrálou.

  Petrohrad a Petrodvorce s návštěvou pobaltských republik

  náhled10-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 14 990 Kč
  Pojeďte s námi navšívit všechny tři pobaltské republiky v čele s jejich hlavními městy a nádherné město Petrohrad s bohatou historií a památkami. Uvidíte i nádherné zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo se skvostným palácem.

  Okruh pobaltskými republikami s návštěvou Petrohradu a Finska

  náhled11-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 19 990 Kč
  Pobaltské republiky v posledních letech znovu odhalují pro turisty svou malebnou krásu a množství historických památek. Navštivte s námi Litvu - zemi jantaru a dřevěných křížů, Lotyšsko - zemi navždy spojenou s Baltským mořem, Estonsko - protkané sítí řek, zálivů a fjordů, zemi s nádhernými lesy připomínajícími divočinu Norska, Finsko - zemi tisíců jezer a především pak ruský Petrohrad, který ...

  Petrohrad - bílé noci, Stockholm, Helsinky

  náhled9-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 14 990 Kč
  Tento zájezd Vás zavede do severských metropolí Stockholmu, Petrohradu a Helsinek. Navíc cestu si zkrátíte trajekty přes moře tam i zpět.

  Petrohrad, Stockholm, Helsinky a Pobaltí

  náhled11-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 18 590 Kč
  Tento zájezd Vás zavede do severských metropolí Stockholmu, Petrohradu a Helsinek. Uvidíte i zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo. Navíc cestou zpět uvidíte i historická města Pobaltí.

  Petrohrad - klenot na Něvě - letecky

  náhled6-denní poznávací zájezd - Rusko, ceny od 23 990 Kč
  V průběhu pouhých 300 let vystřídal Petrohrad (UNESCO) mnoho tváří. Tento rozmar Petra I. Velikého, založený na bažinatém území, měl Rusko nasměrovat k Západu a záhy se rozvinul ve velkolepé město odrážející majestátnost ruského impéria. Dnes je kulturní metropolí Ruska, s nádherně zachovaným dědictvím a hodnotnými mezinárodními uměleckými programy.

  Info Rusko

  Info Petrohrad