Zpět na hlavní stránku

Zájezdy do Neapolského zálivu

Poznávací zájezdy do Neapolského zálivu

Itálie, Neapolský záliv

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 990 Kč
Neapol - vidět a zemřít, jak praví slavné rčení. Neapol je hlavním městem Kampánie na slunném jihu Itálie. Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Giulivo Holiday komplex je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj. Tento zájezd ...

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 690 Kč
Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Hotel Giulivo**** je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj.

Řím, Neapolský záliv

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Kampánie - skvostná oblast na jihu Itálie - nabízí slavná starověká města Pompeje a Herculaneum, výborně dochované řecké chrámy v Paestu, azurové moře u ostrova Capri, proslaveného pobytem římského císaře Tiberia, královský zámek a zahrady Caserta i rozlehlý klášter Montecassino. A samozřejmě hlavní město Kampánie - Neapol.

Itálie, Neapolský záliv - letecky

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 18 990 Kč
Zájezd za krásami Neapolského zálivu, kde si cestu zkrátíte letecky.

Info - Sicílie
Info Toskánsko
Info - Řím
Info - jižní Itálie
Řím-zájezdy