Zpět na hlavní stránku

Zájezdy do Neapolského zálivu

Poznávací zájezdy do Neapolského zálivu

Itálie, Neapolský záliv

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 790 Kč
Neapol - vidět a zemřít, jak praví slavné rčení. Neapol je hlavním městem Kampánie na slunném jihu Itálie. Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Giulivo Holiday komplex je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj. Tento zájezd ...

Sicílie, Jižní Itálie - velmi podrobný okruh

náhled13-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 990 Kč
Neapolský záliv nabízí výstup na sopku Vesuv, která osudově zasáhla do života obyvatel starověkých měst Pompeje, Herculaneum a Stabie a zničila při svém výbuchu v roce 79 našeho letopočtu. Jedinečná krása krajiny, pěkné pláže, množství cenných antických památek, mezi nimiž vynikají zachovalé řecké chrámy i originální stavby z normanského období, činí Sicílii turisticky velmi vyhledávanou. K velmi podrobnému okruhu na Sicílii, po tomto zajímavém ostrově, jsme přidali zastavení v romantické oblasti Neapolského zálivu a výlet na Liparské ostrovy.

Řím, Neapolský záliv

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Kampánie - skvostná oblast na jihu Itálie - nabízí slavná starověká města Pompeje a Herculaneum, výborně dochované řecké chrámy v Paestu, azurové moře u ostrova Capri, proslaveného pobytem římského císaře Tiberia, královský zámek a zahrady Caserta i rozlehlý klášter Montecassino. A samozřejmě hlavní město Kampánie - Neapol.

Řím, Vatikán - letecky

náhled4-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 13 390 Kč

Itálie, Neapolský záliv - letecky

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 20 990 Kč
Zájezd za krásami Neapolského zálivu, kde si cestu zkrátíte letecky.

Info - Sicílie
Info Toskánsko
Info - Řím
Info - jižní Itálie
Řím-zájezdy