Zpět na hlavní stránku

Zájezdy do Apulie

Poznávací zájezdy do Apulie

Bílé útesy poloostrova Gargano a památky Apulie

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Poloostrov Gargano je vysoký skalnatý výběžek do Jaderského moře s pobřežím vroubeným zátokami a útesy. Je to jeden z nejpěknějších a nejromantičtějších krajinných celků; vnitrozemí pokrývá Foresta Umbra, chráněná enkláva starobylých lesů, zatímco pobřeží je směsicí útesů, malých zálivů, pláží, rybářských vesnic a stále populárnějších malých rekreačních středisek. Návštěvníky Gargana přitahuje panorama typických bílých útesů, které se tyčí nad nádhernými písčitými plážemi. Náš zájezd propojuje pobyt v této romantické oblasti s výlety za přírodními krásami a kulturními zajímavostmi Apulie.

Krásy Apulie a Basilicaty - letecky

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 22 990 Kč
Zájezd do jižní Itálie Vás zavede do romantických středověkých městeček jižní Itálie - Apulie (Otranto, Gallipoli, Lecce, Matera aj.) Nechybí návštěva světoznámého údolí "trulli" s městečky Alberobello a Locorotondo. Ve dnech odpočinku se vykoupáte v moři jižní Itálie.

Nejkrásnější místa Apulie

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 990 Kč
Navštivte s námi oblast jižní Itálie, která je přezdívána "Karibik Středomoří". Podíváme se do historických městeček i na jedinečné pláže s bílým pískem a průzračnou vodou.

Toulky Kalábrií a Apulií

náhled11-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 17 790 Kč
Malý kousek ráje na zemi leží ve žhavé jižní Itálii. Čekají Vás ruiny řeckých staveb, středověké kláštery, normanské hrady, osamělá městečka rozsypaná po kopcích, unikátní architektonické skvosty a exotika Apulie, ještě teplé a průzračné moře a již nejsou úporná vedra.

Apulie a Kalábrie

náhled11-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 14 990 Kč
Náš zájezd spojuje jedinečné oblasti na jihu pomyslné italské boty Apulii a Kalábrii. Uvidíte půvabná historická městečka na pobřeží i ve vnitrozemí.

Info - Sicílie
Info - Řím
Info - jižní Itálie