Zpět na hlavní stránku

Zájezdy do Dolomit

Poznávací zájezdy do Dolomit

Srdce Dolomit - Marmolada - Sella - Ronda - Latemar

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
Náš zájezd do Dolomit (UNESCO) v Itálii Vás zavede do romantické části těchto italských Alp, kde se nad malebnými zelenými údolími tyčí velkolepé skalní stěny až do výšek přes 3 000 m. Velikou výhodou našeho zájezdu do Dolomit jsou vysokohorské silnice na Passo di Rolle, Passo Pordoi, Passo di Sella, kam nás autobus vyveze až do výšky téměř 2 000 m, odkud se dá podniknout hned několik nádherných, avšak nenáročných pěších tras pod majestátní kulisou Dolomit. Tento zájezd Vás zavede do samého srdce Dolomit k nejvyšší hoře Marmolada, která se majestátně vypíná nad údolími. Ovšem ani ostatní třítisícovky v Dolomitech si s ní v kráse nezadají. Ubytování je zajištěno v pěkném *** hotelu, pokoje mají vlastní sociální zařízení, hostům je k dispozici relaxační centrum.

Srdce Dolomit II - Marmolada - Rosengarten

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Ubytování na tento zájezd je zajištěno v *** hotelu v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované o třech chodech + salátový bufet.

Srdce Dolomit III - Mt. Civetta, Pala di San Martino

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem.

Pohádkové Dolomity

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali další zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Tentokrát navštívíme malebné údolí Val Gardena, nad kterým se tyčí okrové skály Dolomit.

Třpytivé stříbrné Dolomity

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie
Nádherné vápencové Dolomity Vás okouzlí svými štíty, které vybíhají nad zelenými pastvinami. Proč jsou Dolomity stříbrné? Legenda praví, že je to proto, že skřítci po nich rozestřeli měsíční prach, aby zde mohla žít měsíční princezna, která se zamilovala do pozemského prince.

Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na vhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí. Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s nově vybudovaným bazénem. Místní slevová karta Vám pomůže ušetřit peníze za lanovky.

Léto u malebného jezera Garda

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie
Nebetyčné kolmé skalní stěny odrážející se v blankytně modré hladině jezera Lago di Garda v italské části Alp - Dolomit, romantická malebná městečka, štíhlé zvonice starobylých kostelů, památky na staré Římany. To vše a ještě mnohem více Vás ohromí i při opakované návštěvě.

Dolomity - romantika u jezera Misurina

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v následujících sezónách
Tento zájezd je zajímavý ubytováním přímo v srdci Dolomit u čarokrásného jezera Lago di Misurina v čtyřhvězdičkovém stylovém Grand hotelu Misurina přímo u jezera s možností večerní relaxace a výhledů na okolní úchvatnou přírodu či na hladinu jezera. Zároveň podnikneme rozmanité lehké výlety ve východní části Dolomit a vychutnáme si nádheru a bizarnost skalních věží i malebnost údolí s horskými potoky.

Relaxace v Alpách - Dolomity - oblast Cortiny

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v následujících sezónách
Horská oblast Dolomit nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě v Dolomitech lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů. Kdo chce Dolomity lépe poznat, má zde možnost využít nepřeberné nabídky pestrých túr.

Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, připravujeme v dalších sezónách
Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů.

Info - Dolomity
Info - Benátky
Info Toskánsko