Zpět na hlavní stránku

Zájezdy do Benátek

Poznávací zájezdy do Benátek

Perly severní Itálie

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Severovýchodní Itálie nabízí v několika svých regionech ta nejkrásnější historická města - Benátky, Veronu, Ravennu i ministát San marino. V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru na četných ostrovech, kanálech, mostech, stejně jako atmosféru státečku San Marino, kochat se stále nádhernými městy severní Itálie (Padova, Verona, Ravenna, Ferrara, ...

Perly severní Itálie II.

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Pohodový poznávací zájezd s volnými dny u moře na Čechy velmi známém místě v oblasti severně od Benátek v Lido di Jesolo. V rámci našich výletů poznáte krásu města na kanálech Benátek s mnoha kostely, muzei, slavnou bazilikou sv. Marka a Dóžecím palácem. Dále také Veronu, město Romea a Julie s dobře dochovaným amfiteátrem, Ravennu s pozdně římskými a raně křesťanskými mozaikami, ministát San Marino na třech kopcích.

Skvosty severní Itálie

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 6 990 Kč
Na krátkodobém zájezdu mimo hlavní sezónu si za příjemného jarního a podzimního počasí můžete sledovat osudy benátských dóžů, pátrat po tom, kde a proč skončila Západořímská říše i navštívit jeden ze světových ministátů San Marino, malebná městečka Urbino a San Leo, Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálůpřeklenutých 450 mosty, Ravennu s nepřeberným množstvím pozdně římských a raně křesťanských mozaik.

Benátky a Benátská laguna

náhled4-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 5 490 Kč
Pohádkové město na laguně s paláci, mosty a gondolami. Ostrovy Murano a Burano uchvátí romantikou, karnevalový průvod masek nebo slavnost gondol a nostalgické písně gondoliérů potěší každého...

Benátky, Florencie, Řím

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Na zájezdu navštívíme světově proslulé město Benátky, metropoli Toskánska Florencii a hlavní město Itálie - Řím včetně sídla hlavy katolické církve - Vatikánu.

Info - Benátky
Info - Sicílie
Info Toskánsko
Info - Řím
Info - jižní Itálie
Řím-zájezdy