Zájezdy do Říma

Poznávací zájezdy do Říma

Řím, Neapolský záliv

náhled7-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Neapolský záliv je mořský záliv na západním pobřeží Itálie. Na březích zálivu leží ruiny antického města Baiae, zámek Caserta, Neapol, sopka Vesuv s pozůstatky antických měst Pompeje a Herculaneum. Na jihovýchodě záliv uzavírá hornatý poloostrov u města Sorrento. Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.

Řím, Florencie, Tivoli

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 5 990 Kč
"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Řím je starobylé město založené kolem poloviny 8. století před naším letopočtem. Z doby vrcholu jeho slávy - z doby římského císařství - se zde dochovalo obrovské množství antických památek. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance.

Benátky, Florencie, Řím

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 990 Kč
Na zájezdu navštívíme světově proslulé město Benátky, metropoli Toskánska Florencii a hlavní město Itálie - Řím včetně sídla hlavy katolické církve - Vatikánu.

Řím, Vatikán - letecky

náhled4-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 13 490 Kč

Itálie, Neapolský záliv

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 10 990 Kč
Oblast Neapolského zálivu leží v jihoitalském regionu Kampánie. V moři neapolského zálivu, u poloostrovů oddělujících záliv, leží tři ostrovy Capri (na jihu), Ischia a Procida (na severu). Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Giulivo Holiday komplex je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj.

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 690 Kč
Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Hotel Giulivo**** je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj.

Itálie, Neapolský záliv - letecky

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 18 990 Kč
Zájezd za krásami Neapolského zálivu, kde si cestu zkrátíte letecky.

Sicílie, Liparské ostrovy

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 15 990 Kč
Sicílie je autonomní oblast Itálie a největší ostrov ve Středozemním moři. Břehy Sicílie omývá Středozemní moře, na východě ji od Kalábrie dělí Messinská úžina. Hlavním městem Sicílie je Palermo. Jedinečná krása krajiny Sicílie, pěkné pláže, množství cenných antických památek, kdy Sicílie patřila do tzv. Vlekého Řecka, i originální stavby z normanského období činí Sicílii turisticky velmi vyhledávanou. Výlety na zajímavá místa tohoto rozmanitého ostrova Sicílie se střídají se dny odpočinku. V rámci našeho programu je zařazena také prohlídka neskutečně krásného ostrova Capri v neapolském zálivu, který je proslaven pobytem římského císaře Tiberia.

Malebné jižní Toskánsko a kraj Etrusků Lazio

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 11 990 Kč
Zájezd do nádherné části jižního Toskánska Lazia Vám umožní poznat tuto netradiční oblast (památky na Etrusky, malebná historická městečka na skalách, zajímavou krajinu)a zároveň se vykoupat na východním pobřeží Itálie. Na závěr je zařazena prohlídka Tivoli a Říma.

Info - Sicílie
Info Toskánsko
Info - Řím
Info - jižní Itálie
Řím-zájezdy