Zájezdy do Říma

Poznávací zájezdy do Říma

Řím, Florencie, Tivoli

náhled5-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 7 390 Kč
"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Řím je starobylé město založené kolem poloviny 8. století před naším letopočtem. Z doby vrcholu jeho slávy - z doby římského císařství - se zde dochovalo obrovské množství antických památek. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance.

Benátky, Florencie, Řím

náhled6-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 9 390 Kč
Na zájezdu navštívíme světově proslulé město Benátky, metropoli Toskánska Florencii a hlavní město Itálie - Řím včetně sídla hlavy katolické církve - Vatikánu.

Řím, Vatikán - letecky

náhled4-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 16 990 Kč
Krátkodobý letecký poznávací zájezd do Itálie Vám umožní poznání památkami přímo nabitého města Řím, kde se dochovaly slavné stavby z dob římského císařství i starší (Koloseum, Pantheon, Císařská fora a Forum romanum a mnohá další).

Itálie, Neapolský záliv

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 14 390 Kč
Neapol - vidět a zemřít, jak praví slavné rčení. Neapol je hlavním městem Kampánie na slunném jihu Itálie. Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Giulivo Holiday komplex je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj. Tento zájezd ...

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 15 390 Kč
Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Hotel Giulivo**** je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii v oblasti jižní itálie. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj.

To nejlepší z Itálie

náhled8-denní poznávací zájezd - Itálie, ceny od 12 490 Kč
Zájezd za krásami nejen Neapolského zálivu. Cestou na jih Itálie navštívíte i Benátky, Florencii, Řím.

Malebné jižní Toskánsko a kraj Etrusků Lazio

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, připravujeme
Zájezd do nádherné části jižního Toskánska Lazia Vám umožní poznat tuto netradiční oblast (památky na Etrusky, malebná historická městečka na skalách, zajímavou krajinu)a zároveň se vykoupat na východním pobřeží Itálie. Na závěr je zařazena prohlídka Tivoli a Říma.

Info - Sicílie
Info Toskánsko
Info - Řím
Info - jižní Itálie
Řím-zájezdy