PAMÁTKY, POHOŘÍ A TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKA II

POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY Z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ

- ubytování v hotelu s termálními bazény v ceně Zájezd, který propojuje poznání nejzajímavějších míst severního Maďarska (památek i přírody) s odpočinkem v různých termálních lázních zážitkových - Egerszalók, jeskyně Tapolca. Ubytováni budete v hotelu, který má vlastní termální bazény.

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách.
2.den - Návštěva královského zámku GÖDÖLLÖ – honosný barokní zámek, rezidence, která sloužila k odpočinku císaře Františka Josefa a královny Alžběty. Dojezd do hotelu v termálních lázních MEZÖKÖVESD , odpoledne koupání, relaxace. Hotel má vlastní bazény s termální vodou.

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II
ilustrační foto
 Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II
ilustrační foto

3.den - Prohlídka města EGER (město-muzeum maďarského baroka) – bazilika, minoritský kostel, radnice, minaret aj. Koupání v termálních lázních EGERSZALÓK , proslavené horkým vřídlem.
4.den - MISKOLC – čilý střed města, jehož hlavní ulice si do určité míry uchovaly předválečný půvab; národní park BUKOVÉ HORY, zříceniny hradu DIÓSGYÖR (Královnin hrad), koupel v jeskynních lázních TAPOLCA . Atmosféra jeskyně, v níž přímo ze skal vyvěrá léčivá voda, zanechává v návštěvnících nezapomenutelný dojem.
5.den - Výlet do pohoří MÁTRA, nejvyšší hora Maďarska KÉKES (1 015 m). PARÁD, muzeum kočárů, jehož nádherné vozy svědčí o světové kariéře maďarského dopravního prostředku. Odpoledne koupání v hotelových bazénech termálních lázní MEZÖKÖVESD , relaxace.
6.den - Odjezd z hotelu, prohlídka centra BUDAPEŠŤI – Gellértův vrch, hradní čtvrť (Rybářská bašta, korunovační Matyášův chrám, Hradní palác). Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd

Připravujeme.

Cena zahrnuje:

doprava autobusem, průvodce, 4x ubytování v hotelu Hajnal*** (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím), 4x polopenze, vstupné do hotelových termálních bazénů.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč), 1/1 pokoj (příplatek: 1600 Kč).

Pokud se chystáte na zájezd do Maďarska, najdete mnoho informací na těchto našich webových stránkách Info Maďarsko. Další jistě užitečné informace můžete najít na našich dalších webových stránkách, se týkají hlavně proslavených a vyhlášených maďarských termálních lázní. Informace najdete na tomto odkazu Info termální lázně. Další zajímavé infomrace o hlavním městě Maďarska Budapešti najdete na stránkách Info Budapešť.