TERMÁLNÍ LÁZNĚ GYULA

POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY Z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ

– vstupné do termálních lázní v ceně Nedaleko rumunských hranic se nachází jedny z nejléčivějších lázní Maďarska Gyula. V přírodním parku o rozloze 8,5 ha, se nachází městské lázně s vodní plochou 5.000 m2. Lázeňský areál - byl vyhlášen chráněnou přírodní oblastí a zahrnuje léčebnou a zážitkovou část, saunový park (za poplatek) a vodní palác (za poplatek). V léčebné části se nacházejí kryté i venkovní bazény s termální vodou (35-37°C), bazén s masážními tryskami (31-34°C), bazén s 12 vřídly a 4 hydromasážními hlavicemi (32-35°C), budova s bazény pro rehabilitaci a cvičení s léčivou vodou (28-38°C). V zážitkové části se nachází 2 plavecké bazény (krytý 25 m a venkovní 50 m), tobogány, bazén s vlnobitím. Vodní palác - moderní zážitková část pro rodiny s dětmi s vodní plochou 900 m² nabízí: tobogány, vodopády, skluzavky, skákací bazén, masážní lehátka a vodní trysky, brouzdaliště, dětský bazén, hřiště, odpočinková místnost, bar aj. Doprava autobusem (750 km, cca 11-12 hod.) Odjezdy autobusů z ČR jsou ve večerních hodinách, zpět z Gyuly také večer. Příjezd do ČR je v časných ranních hodinách. Možnosti výletů: - exkurze do muzea výroby masa - okružní jízda Gyulou turistickým vláčkem Stravování: v ceně pobytu je polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu. Obědy lze kupovat za přijatelné ceny přímo v lázeňském areálu nebo v některé z mnoha restaurací v centru města.

Program zájezdu:

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd

Připravujeme.

Cena zahrnuje:

6x ubytování v pokoji s balkonem, 6x polopenze, doprava autobusem, 6x vstupné do lázní (léčebná a zážitková část), delegátský servis, pobytová taxa.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 320 Kč), 1/1 pokoj - povinný pro samostatně cestující osoby (v termínu 21.6.) (příplatek: 3500 Kč), 1/1 pokoj - povinný pro samostatně cestující osoby (v termínu 7.9.) (příplatek: 3000 Kč).

Slevy:

dospělá osoba na přistýlce:, v termínu 21.6. sleva 2 800 Kč, v termínu 7.9. sleva 2 400 Kč.


Pokud se chystáte na zájezd do Maďarska, najdete mnoho informací na těchto našich webových stránkách Info Maďarsko. Další jistě užitečné informace můžete najít na našich dalších webových stránkách, se týkají hlavně proslavených a vyhlášených maďarských termálních lázní. Informace najdete na tomto odkazu Info termální lázně.