TERMÁLNÍ LÁZNĚ GYULA

POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY Z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ 2018

– vstupné do termálních lázní v ceně Nedaleko rumunských hranic se nachází jedny z nejléčivějších lázní Maďarska Gyula. V přírodním parku o rozloze 8,5 ha, se nachází městské lázně s vodní plochou 5.000 m2. Lázeňský areál - byl vyhlášen chráněnou přírodní oblastí a zahrnuje léčebnou a zážitkovou část, saunový park a vodní palác (za poplatek). V léčebné části se nacházejí kryté i venkovní bazény s termální vodou (35-37°C), bazén s masážními tryskami (31-34°C), bazén s 12 vřídly a 4 hydromasážními hlavicemi (32-35°C), budova s bazény pro rehabilitaci a cvičení s léčivou vodou (28-38°C). V zážitkové části se nachází 2 plavecké bazény (krytý 25 m a venkovní 50 m), tobogány, bazén s vlnobitím. Vodní palác - moderní zážitková část pro rodiny s dětmi s vodní plochou 900 m² nabízí: tobogány, vodopády, skluzavky, skákací bazén, masážní lehátka a vodní trysky, brouzdaliště, dětský bazén, hřiště, odpočinková místnost, bar aj. Doprava autobusem (750 km, cca 11-12 hod.) Odjezdy autobusů z ČR jsou ve večerních hodinách, zpět z Gyuly také večer. Příjezd do ČR je v časných ranních hodinách. Nástupní místa jsou na trase: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Možnosti výletů: - exkurze do muzea výroby masa - okružní jízda Gyulou. Hotel ERKEL*** se nachází v zámeckých zahradách. Má vynikající polohu vedle lázní, s kterými je propojen chodbou. Restaurace s maďarskou i mezinárodní kuchyní, bar, výtah a možnost bezplatného WIFI připojení. Klienti mají v ceně neomezený vstup do lázní. Ubytování: Moderní 2lůžk. pokoje s možností 1 dětské přistýlky koupelna, WC a TV. Všechny pokoje jsou bez balkonu. Za příplatek 800 Kč/os. je pokoj Superior, s klimatizací, trezorem, je prostornější. Stravování: V ceně pobytu je polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu. Obědy lze kupovat za přijatelné ceny přímo v lázeňském areálu nebo v některé z mnoha restaurací v centru města.

Program zájezdu:

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd
164-01 29.06. - 08.07.2018 11 390 Kč

Cena zahrnuje:

7x ubytování, 7x polopenzi, dopravu autobusem, vstupné do lázní (léčebná a zážitková část), delegátský servis.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 330 Kč), 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 3000 Kč), dvoulůžkový pokoj Superior (na vyžádání v CK - omezený počet) - příplatek je účtován na osobu (příplatek: 800 Kč).


Pokud se chystáte na zájezd do Maďarska, najdete mnoho informací na těchto našich webových stránkách Info Maďarsko. Další jistě užitečné informace můžete najít na našich dalších webových stránkách, se týkají hlavně proslavených a vyhlášených maďarských termálních lázní. Informace najdete na tomto odkazu Info termální lázně.