Zájezdy do termálních lázní

Poznávací zájezdy do termálních lázní

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, připravujeme v dalších sezónách
Na našem zájezdu poznáte jednu z nejzajímavějších částí Maďarska. V této části Maďarska se nalézají přírodní zajímavosti (nejvyšší pohoří Mátra, pohoří Bükk) i kulturní památky. Budete mít možnost vyzkoušet léčivé vody několika termálních lázní v Maďarsku.

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, připravujeme v dalších sezónách
Zájezd, který propojuje poznání nejzajímavějších míst severního Maďarska (památek i přírody) s odpočinkem v různých termálních lázních zážitkových - Egerszalók, jeskyně Tapolca. Ubytováni budete v hotelu, který má vlastní termální bazény.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük II

náhled5-denní poznávací zájezd - Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Skvosty Štýrska a termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Rakousko, připravujeme v dalších sezónách
Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Maďarska. Navštívíte s námi historické město Graz, Neziderské jezero, hrady Riegersburg a Forchtenstein, NP Ötscher i památku UNESCO - klášter Pannonhalma. Budete mí možnost relaxovat v termálních lázních Bükk.

Termální lázně Gyula

náhledpobytový zájezd - Maďarsko, připravujeme v dalších sezónách
Nedaleko rumunských hranic, na břehu řeky Körös se nachází jedny z nejléčivějších lázní Maďarska Gyula. V přírodním parku o rozloze 8,5 ha, se nachází městské lázně s vodní plochou 5.000 m2. Alkalická voda s velkým obsahem minerálních solí se používá pro léčení poruch pohybového ústrojí, chronických gynekologických nemocí a také k rehabilitaci po úrazech, srdečním infarktu, ke všeobecné regeneraci a kúrám.

Termální lázně Bükfürdo - pobyt

náhled7-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od 15 990 Kč
Další z našich programů do Maďarska a maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v maďarských termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd do Maďarska je realizován bez nočních přejezdů!

Termální lázně Kehidakustány

náhled7-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od 10 990 Kč
Termální komplex Kehida se nachází cca 20 km od jezera Balaton. Termální minerální voda z pramene o teplotě 49°C je bohatá na hořčík a vápník má protizánětlivé účinky a používá se především k léčbě neurologických, gynekologických a kožních onemocnění, revma a pohybového ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná k léčbě zažívacího ústrojí.

Termální lázně Harkány

náhled10 a 12-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 7 590 Kč
Navštivte oblíbené lázeňské městečko Harkány, relaxujte v lázních a poznejte okolní historická města Pécs a Siklós a vinařskuo obec Villány.

Maďarsko - lázně Harkány pro gurmány

náhled7-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 6 990 Kč
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

Termální lázně Mosonmagyaróvár

náhled4 a 7-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 6 990 Kč
Mosonmagyarovár jsou nejbližší maďarské termální lázně v naší nabídce. Dojedete sem jen za pár hodin a čeká Vás možnost relaxovat v termální vodě i se seznámit se zajímavostmi tohoto místa.

Eger, Tokaj - termály a víno

náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny připravujeme
Maďarsko není jen zemí termálních lázní, ale i zemí světoznámého vína. Obojí budete moci okusit na našem zájezdu.

Přírodní krásy i památky Slovinska a termální lázně Snovik

náhled6-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko,připravujeme v dalších sezónách
Na dalším ze zájezdů do Slovinska vás čeká koupání v termálních lázních Snovik, návštěva malebných horských oblastí Slovinska s lázněmi Bled a fascinujícími horskými štíty Julských i Savinských Alp, významných historických míst Slovinska atd.

Slovinsko - přírodní krásy, památky i koupání v lázních Termaris (Laguna)

náhled8-denní pobytově-poznávací zájezd - Slovinsko, ceny od 11 990 Kč
Tento nový zájezd Vám nabízí ve volném čase možnost koupání v jedinečných bazénech lází Laguna. Můžete relaxovat v 7 bazénech a několika vířivkách s mořskou vodou teplou 30 °C přímo na břehu moře a s výhledem na Jadran. Na zájezdu uvidíte nejdůležitější a nejzajímavější přírodní krásy i památky Slovinska.

Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 12 390 Kč
Tradiční lázeňské alpské městečko Bad Gastein nabízí odpočinek ve vysokohorském prostředí s úchvatnými horskými masivy. Ubytováni budete v hotelu v centru městečka a v případě, že nebudete chtít pouze relaxovat, můžete se s námi podívat po okolí v rámci výletů, které jsme pro vás připravili.

Termální lázně Bad Füssing a historická města na Innu a Dunaji

náhled5-denní pobytově poznávací zájezd - Německo, připravujeme v dalších sezónách
Na tomto netradičním zájezdu se prolíná návštěva historických rakouských a německých městeček s koupáním v jedinečné termální lokalitě v lázních Bad Füssing. Je zde cca 10 000 m2 termální vodní plochy a přibližně 80 termálních bazénů. Léčivý pramen s obsahem síry o teplotě 56°C, který tryská z hloubky 1 000 metrů má podle názoru mnoha hostů, vědců a lékařů nesrovnatelné přirozené léčivé účinky. Kdo jednou navštívil tyto zajímavé lázně, rád se sem vrací.

Národní parky Slovenska, památky a termální lázně

náhled6-denní poznávací zájezd s pěší turistikou - Slovensko, ceny od 9 690 Kč
Týdenní pobyt v oblasti Liptova je spojen s poznáváním nejkrásnějších míst této části Slovenska. Vysoké a Nízké Tatry, NP Velká Fatra patří k nejkrásnějším pohořím na Slovensku. Opakem k turistickým vycházkám v horách bude poznávání kulturních a architektonických památek, jako jsou například nádherné zámky a hrady Beckov a Bojnice. Poznávací části programu jsou příjemně kombinovány s možností odpočinku v různých lázeňských a termálních komplexech, jako je Bešeňová nebo Lúčky.

Info Budapešť

Info Maďarsko

Info Bavorsko