Zájezdy do termálních lázní

Poznávací zájezdy do termálních lázní

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska

náhled8-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 7 990 Kč
Na našem zájezdu poznáte jednu z nejzajímavějších částí Maďarska. V této části Maďarska se nalézají přírodní zajímavosti (nejvyšší pohoří Mátra, pohoří Bükk) i kulturní památky. Budete mít možnost vyzkoušet léčivé vody několika termálních lázní v Maďarsku.

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Rakousko, ceny od 6 590 Kč
Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.

Skvosty Štýrska a termální lázně Bük

náhled6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, Rakousko, ceny od 6 990 Kč
Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Maďarska. Navštívíte s námi historické město Graz, Neziderské jezero, hrady Riegersburg a Forchtenstein, NP Ötscher i památku UNESCO - klášter Pannonhalma. Budete mí možnost relaxovat v termálních lázních Bükk.

Termální lázně Bükfürdo - pobyt

náhled4 a 7-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od ceny od 6 290 Kč
Další z našich programů do Maďarska a maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v maďarských termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd do Maďarska je realizován bez nočních přejezdů!

Termální lázně Kehidakustány

náhled10-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od ceny od 9 990 Kč
Termální komplex Kehida se nachází cca 20 km od jezera Balaton. Termální minerální voda z pramene o teplotě 49°C je bohatá na hořčík a vápník má protizánětlivé účinky a používá se především k léčbě neurologických, gynekologických a kožních onemocnění, revma a pohybového ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná k léčbě zažívacího ústrojí.

Termální lázně Eger

náhled8-denní pobytový zájezd - Maďarsko, ceny od ceny od 10 590 Kč
Lázeňské historické město leží uprostřed známé vinařské oblasti, cca 120 km severovýchodně od Budapešti. Za návštěvu stojí středověký hrad, bazilika, barokní budovy a kostely, výjimečné je místní egerské víno. Lázně nabízí dva typy léčivé vody - první pramen o teplotě 28°C obsahuje radon, druhý o teplotě 47°C obsahuje síru. Lázně jsou vhodné při léčbě poruch pohybového ústrojí a revmatismu, chronického pocení, opotřebení kloubů, degenerace páteře, kožních onemocnění, zažívacího ústrojí, nebo gynekologických potíží.

Termální lázně Harkány - pobyt s výlety

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 8 390 Kč
Navštivte oblíbené lázeňské městečko Harkány, relaxujte v lázních a poznejte okolní historická města Pécs a Siklós a vinařskuo obec Villány.

Metropole na Dunaji

náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 5 290 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem.

Jaro a podzim v jižním Maďarsku

náhled5-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 4 490 Kč
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

Termální lázně Gyula

náhledpobytový zájezd - Maďarsko, ceny od 11 390 Kč
Nedaleko rumunských hranic, na břehu řeky Körös se nachází jedny z nejléčivějších lázní Maďarska Gyula. V přírodním parku o rozloze 8,5 ha, se nachází městské lázně s vodní plochou 5.000 m2. Alkalická voda s velkým obsahem minerálních solí se používá pro léčení poruch pohybového ústrojí, chronických gynekologických nemocí a také k rehabilitaci po úrazech, srdečním infarktu, ke všeobecné regeneraci a kúrám.

Podzim v termálních lázních

náhled2-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 2 490 Kč
Zpestřete si sychravý podzim návštěvou termálních lázní v Maďarsku.

Eger, Tokaj - termály a víno

náhled4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, ceny od 4 990 Kč
Maďarsko není jen zemí termálních lázní, ale i zemí světoznámého vína. Obojí budete moci okusit na našem zájezdu.

Info Budapešť

Info Maďarsko

Info Bavorsko