MAĎARSKO - LÁZNĚ HARKÁNY PRO GURMÁNY

POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY Z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ 2024

Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody. Lázeňský areál: mimo sezónu je návštěvníkům k dispozici léčebná část se saunovým světem - venkovní, polokrytý a vnitřní bazén (36-38°C), 2 whirlpooly, 2 jacuzzi (32-33°C), finské sauny, infrasauna, parní kabina, tepidárium, bazén s gejzírem, jacuzzi a Kneippův chodník a v roce 2021 nově otevřená zážitková část Harka, která zahrnuje venkovní bazén rozdělený na dvě části - relaxační a plaveckou (30-36°C) a 2 vnitřní zážitkové bazény s atrakcemi a skluzavkami (30-32°C).

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z Prahy (dále Kolína, Jihlavy, Brna) v pozdních večerních hodinách, noční přejezd.
2.den - Příjezd do lázní Harkány v ranních hodinách. Hned po příjezdu občerstvení a ubytování, prohlídka města a lázní, pobyt v lázních.

Jaro a podzim v jižním Maďarsku
ilustrační foto
 Jaro a podzim v jižním Maďarsku
ilustrační foto

3.den - PÉCS - starobylé univerzitní město s mnoha památkami. Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY , po večeři zábava při živé muzice.
4.den - Celodenní pobyt v lázních HARKÁNY . Večer fakultativně výlet za kachními hody - posezení ve stylové csárdě u vynikající večeře - pečená kachna, zákusek, aperitiv, neomezená konzumace vína a zábava při živé muzice..
5.den - Dopoledne výlet do MÁRIAGYÜD - poutní kostel s křížovou cestou na horu Tenkés, VILLÁNY - vinařská obec s mnoha vinný mi sklepy a muzeem vína, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY.
6.den - Fakultativně společný nákup maďarských specialit. Celodenní pobyt v lázních HARKÁNY, odjezd do ČR ve večerních hodinách, noční přejezd.
7.den - Příjezd v časných hodinách.

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd
177-01 17.04.-23.04.2024 7 790 Kč Odjezd též Kolín, Jihlava, Brno. Svoz mikrobusem z Hradce Králové a Pardubic do Kolína - kapacitu svozu nutno ověřit předem v CK.
177-02 04.10.-10.10.2024 7 790 Kč Odjezd též Kolín, Jihlava, Brno. Svoz mikrobusem z Hradce Králové a Pardubic do Kolína - kapacitu svozu nutno ověřit předem v CK.

Cena zahrnuje:

4x ubytování, 4x snídaně, 4x večeři doprava autobusem vč. výletů, pobytová taxa, průvodce, balíček služeb (občerstvení hned po příjezdu, nápoj k večeři - 2 dl vína nebo 3 dl piva nebo 2 dl nealko, kávu zdarma po celý den, vypůjčení županu, večerní program s živou hudbou).

Cena nezahrnuje:

vstupné do lázní.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 315 Kč), 1/1 pokoj (povinný pro samostatně cestující osoby, na ověření v CK) (příplatek: 1000 Kč), pokoj s balkonem - příplatek je účtován na osobu (příplatek: 200 Kč).

Slevy:

Dospělý na přistýlce (sleva: -400 Kč).


Pokud se chystáte na zájezd do Maďarska, najdete mnoho informací na těchto našich webových stránkách Info Maďarsko. Další jistě užitečné informace můžete najít na našich dalších webových stránkách, se týkají hlavně proslavených a vyhlášených maďarských termálních lázní. Informace najdete na tomto odkazu Info termální lázně.