TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜKFÜRDO - POBYT 6 NOCÍ

POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY Z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ 2024

Lázeňské městečko Bük se nachází na severozápadě Maďarska nedaleko rakouských hranic. Lázeňský areál: Lázeňský komplex o rozloze 14 ha se rozléhá v krásné zeleni přírodního parku. Vodní plocha je více než 5000 m2. Moderní areál svým návštěvníkům nabízí léčebnou lázeňskou část, zážitkovou část a svět saun. POLOHA: přímo u lázeňského areálu a cca 150 m od nákupních možností. UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností 1 dětské přistýlky, vlastní sociální zařízení, TV, minibar, klimatizace, trezor, telefon, fén, župan na pokoji, WIFI. VYBAVENÍ HOTELU: propojení s lázeňským areálem krytou chodbou, recepce, restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní, wellness centrum, výtahy. WELLNESS CENTRUM: finská sauna, infra sauna, parní kabina, fitness. STRAVOVÁNÍ: v ceně je polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Program zájezdu:

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd
172-01 10.06. - 16.06.2024 16 990 Kč Odjezd též Kolín, Jihlava, Brno. Svoz mikrobusem do Kolína z Pardubic, Hradce Králové - nutno ověřit předem kapacitu svozu.
172-02 26.08. - 01.09.2024 17 490 Kč Odjezd též Kolín, Jihlava, Brno.

Cena zahrnuje:

6x ubytování v hotelu Hunguest Bük**** (2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím), 6x polopenzi, 6x vstupné do lázní (léčebná i zážitková část, počet nocí = počet vstupů), vstupné do hotelového wellness centra, doprava autobusem, pobytová taxa, vypůjčení županu.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 315 Kč), 1/1 pokoj - vždy povinný a na ověření v CK (příplatek: 4000 Kč), ubytování ve východním křídle hotelu s all inclusive - na ověření v CK (příplatek: 2400 Kč).


Pokud se chystáte na zájezd do Maďarska, najdete mnoho informací na těchto našich webových stránkách Info Maďarsko. Další jistě užitečné informace můžete najít na našich dalších webových stránkách, se týkají hlavně proslavených a vyhlášených maďarských termálních lázní. Informace najdete na tomto odkazu Info termální lázně.