BENELUX

KRÁTKODOBÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD 2024

Belgie má své kouzlo v romantických městech jako jsou Bruggy, Gent, kulturními památkami se pyšní i hlavní město Brusel. Na jihovýchodě sousedí s Belgií Lucemburské velkovévodství zajímavé nejen svou přírodní polohou. Zájezd Vás též zavede na romantická a pozoruhodná místa Holandska.

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2.den - Návštěva překrásně položeného LUCEMBURKU (UNESCO) v LUCEMBURSKÉM VELKOVÉVODSTVÍ. BRUSEL (UNESCO) - hlavní město s královskou rezidencí, s jedním z nejkrásnějších náměstí v Evropě a s dalšími pozoruhodnostmi.

Benelux
ilustrační foto
 Benelux
ilustrační foto

3.den - BRUGGY (UNESCO) - stavební skvost Belgie. Belgické Benátky s velkým množstvím malebných kanálů mezi historickými budovami, po kterých se konají vyhlídkové plavby. GENT - staré hlavní město Flander s velkým počtem dochovaných památek.
4.den - Skanzen 19 větrných mlýnů KINDERDIJK (UNESCO). DELFT - někdejší sídelní město holandských hrabat proslavené známou delftskou keramikou (fajánsí). Park MADURODAM - ukazuje Holandsko v miniatuře a také to, co by jinak zůstalo nepoznané.
5.den - KEUKENHOF - nejvyhlášenější holandská květinová zahrada. Krátká prohlídka AMSTERDAMU (UNESCO) - nádherné město nazývané "Benátkami severu" pro své malebné uličky a kanály (grachty).
6.den - Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Číslo zájezdu Termín Cena od Odjezd
402-01 27.04. - 02.05.2024 8 790 Kč Nástup též Plzeň.
402-02 07.05. - 12.05.2024 8 790 Kč Nástup též Plzeň.

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, průvodce, 3x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím), 3x snídaně.

Cena nezahrnuje:

Nutná rezervace předem (nejpozději měsíc před odjezdem) těchto vstupů, které se musí předem z CK zarezervovat, platba na místě v eurech:, Větrné mlýny Kinderdijk - cca 13 €, květinový park Keukenhof - cca 19,5 €, do 17 let cca 9 €, Madurodam - cca 18 €.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 270 Kč), 1/1 pokoj (příplatek: 2400 Kč).


Pokud se chystáte na zájezd do zemí Beneluxu, tedy do Holandska, Belgie a Lucemburska, najdete jistě mnoho užitečných informací na našem pomocném webu Info Benelux. Kompletní přehled zájezdů do oblasti Beneluxu najdete na našich webových stránkách Benelux-zájezdy.