HOLANDSKO

KRÁTKODOBÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD 2024

Krátkodobý zájezd do země květin, kde uvidíte kromě nádherných rozkvetlých parků i zajímavé skanzeny, mořské lázně, proslulé větrné mlýny a holandská města.

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2.den - AMSTERDAM (UNESCO) - nádherné město nazývané "Benátkami severu" pro své malebné uličky a kanály (grachty).

Holandsko
ilustrační foto
 Holandsko
ilustrační foto

3.den - Ráno prohlídka skanzenu 19 větrných mlýnů KINDERDIJK (UNESCO). CASTEL DE HAAR - nádherný novogotický hrad poblíž Utrechtu, jehož obnova na konci 19. stol. byla financována rodinou Rotschildů, krásný park se 7 tisíci stromy, vodní plochy, upravené zahrady. UTRECHT - starobylé město s monumentálním dómem, desítkami staveb z období gotiky - baroka, několik kostelů a chrámů budovaných od 12. do 15. století.
4.den - KEUKENHOF - 28 hektarový park se 6 milióny květin, překrásná jezírka a potůčky, tematické zahrady a výstavy v pavilonech. DELFT - staré a překrásně zachovalé město, někdejší sídlo holandských hrabat proslavené známou delftskou keramikou (fajánsí). Park MADURODAM - ukazuje Holandsko v miniatuře a také co by jinak zůstalo nepoznané. SCHEVENINGEN - nejvýznamnější mořské lázně v Holandsku v městě Den Haag s vyhlídkou na Severní moře.
5.den - Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Číslo zájezdu Termín Cena od Odjezd
400-01 01.05. - 05.05.2024 7 690 Kč Nástup též Plzeň.

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, průvodce, 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím), 2x snídaně.

Cena nezahrnuje:

Nutná rezervace předem (nejpozději měsíc před odjezdem) těchto vstupů, které se musí předem z CK zarezervovat, platba na místě v eurech:, Větrné mlýny Kinderdijk - cca 13 €, květinový park Keukenhof - cca 19,5 €, do 17 let cca 9 €, Castel de Haar - jen park - cca 7 €, do 12 let cca 5 €, park + zámek - cca 19 €, cca 12,5 € do 12 let, Madurodam - cca 18 €.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 225 Kč), 1/1 pokoj (příplatek: 1600 Kč).


Pokud se chystáte na zájezd do zemí Beneluxu, tedy do Holandska, Belgie a Lucemburska, najdete jistě mnoho užitečných informací na našem pomocném webu Info Benelux. Kompletní přehled zájezdů do oblasti Beneluxu najdete na našich webových stránkách Benelux-zájezdy.