Zájezdy do Bavorska

Poznávací zájezdy do Bavorska

Německo - velký okruh

náhled9-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 12 990 Kč
Vydejte se s námi na velké putování do země našeho největšího a nejdůležitějšího souseda, do Německa. Německo, ačkoliv si to mnozí nemyslí, má pro každého něco zajímavého. Historická města, vysoké hory, hluboká jezera, množství řek, muzea nabitá uměleckými díly, romantické hrady a zámky, starobylé kláštery. Závěr našeho zájezdu patří spolkové zemi Bavorsko, která je nám nejblíže. V jejím hlavním městě Mnichově můžete jít po stopách bavorských panovníků Wittelsbachů, navštívit jejich Rezidenci i četná muzea s nejbohatšími sbírkami v rámci celého Německa.

Termální lázně Bad Füssing a historická města na Innu a Dunaji

náhled6-denní pobytově poznávací zájezd - Německo, ceny od 5 990 Kč
Na tomto netradičním zájezdu se prolíná návštěva historických rakouských a německých městeček s koupáním v jedinečné termální lokalitě v lázních Bad Füssing. Je zde cca 10 000 m2 termální vodní plochy a přibližně 80 termálních bazénů. Léčivý pramen s obsahem síry o teplotě 56°C, který tryská z hloubky 1 000 metrů má podle názoru mnoha hostů, vědců a lékařů nesrovnatelné přirozené léčivé účinky. Kdo jednou navštívil tyto zajímavé lázně, rád se sem vrací.

Romantické Bavorsko - zámky i Romantická cesta

náhled3-denní pobytově poznávací zájezd - Německo, ceny od 4 790 Kč
Na tomto zájezdu poznáte metropoli Bavorska Mnichov, proslulé zámky Ludvíka II. Bavorského Neuschwanstein a Linderhof a významná města na německé Romantické cestě (např. Augsburg a Dinkelsbühl).

Bavorské hrady a zámky

náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, ceny od 3 490 Kč
Bavorsko - spolková země, která dříve byla po staletí samostatným státem v čele s vládnoucím rodem Wittelsbachů. A postopách nejznámějšího krále Ludvíka II. se vydáme na tomto zájezdu. Navštívíme jeho zámky Neuschwanstein vysoko v horách i Liderhof s krásnými zahradami. Nevynecháme nedaleký klášter Ettal, založený ve 14. století a zajedeme i pod nejvyšší horu Německa Zugspitze.

Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

náhled3-denní poznávací zájezd - Německo, Rakousko, ceny od 3 390 Kč
Vydejte se s námi do malebného pomezí Rakouska a Německa. Navštívíte romantické jezero Achensee, lázně Berchtesgaden.

Info Bavorsko