Zájezdy do Pyrenejí

Poznávací zájezdy do Pyrenejí

Úchvatné národní parky španělských Pyrenejí

náhled9-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Pyreneje
Na tomto zájezdu navštívíte nejkrásnější národní parky španělských Pyrenejí - NP St. Maurici, NP Maladeta, NP Ordesa, které jsou protkány údolími s mohutnými řekami a vodopády. Nad jezery se tyčí skalnaté štíty hor. Cestou je zastávka ve státečku Andorra.

Krásy Andorry a katalánského pobřeží

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Pyreneje
Náš nový velmi zajímavý kombinovaný zájezd Vás zavede do ministátečku Andorra, který je nádherný svojí polohou uprostřed Pyrenejí. Dále poznáte velmi atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety - Barcelonu, Gironu, Montserrat, Besalú i pobřežní Cadaques.

Národní parky Andorry a Pyrenejí letecky

náhled8-denní poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou - Pyreneje, připravujeme v dalších sezónách
Na tomto zájezdu navštívíte nejkrásnější národní parky Andorry a španělských Pyrenejí - NP St. Maurici, které jsou protkány údolími s mohutnými řekami a vodopády. Nad jezery se tyčí skalnaté štíty hor. Ubytování je v ministátečku Andorra.

Rozmanité národní parky Pyrenejí

náhled10-denní autokarový zájezd - Pyreneje, připravujeme v dalších sezónách
Pyreneje tvoří přirozenou hranici mezi Francií a Španělskem a v podstatě oddělují Pyrenejský poloostrov od zbytku kontinentální Evropy. Tento zájezd je zaměřen na poznání francouzské části Pyrenejí, ale podíváte se také do nádherné španělské části. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst. Podniknete řadu výletů ve snad nejkrásnější oblasti Pyrenejí, v okolí nejvyšší hory francouzské části pohoří Vignemale a zároveň navštívíte nádherně položená letoviska Biarritz či San Sebastian u ...

Info Pyreneje