Zájezdy do Provence

Poznávací zájezdy do Provence

Provence a francouzský kras

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
V Provence se nachází řada přírodních i historických zajímavostí, čtyři jsou také zapsány na seznamu UNESCO. Tento zájezd nejen do Provence je zaměřen na jedinečnou krasovou oblast jižní Francie typickou rozsáhlými vápencovými náhorními plošinami, které jsou rozřezány vodními toky na strmé a hluboké kaňony. V těchto místech jsou rozeseta kamenná městečka, která mají díky své poloze velmi malebný ráz. Také budete mít možnost koupání v průzračné vodě řek na místech, kde kaňony vytváří zajímavá přírodní ...

Památky a přírodní parky Provence

náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 12 990 Kč
Na našem podrobném poznávacím zájezdů do jižní Francie, do kraje Provence, poznáte ty největší krásy a zajímavosti tohoto regopnu. Jsou to přírodní parky Luberon a Camarque. Slunce, jas a tradice, stopy Gogha, Cézanna i Gauguina. Plameňáci, bílí koně a cedrové lesy, kouzlo přístavního města Marseille, papežského Avignonu a římského Arles. Pěší procházky nádhernou krajinou, historická města a ochutnávky vynikající provensálské kuchyně.

Provence s vůní levandule a koupáním - letecky

náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 25 490 Kč
Nabízíme Vám možnost navštívit letecky jednu z nejznámějších oblastí Francie, která se nachází na jihovýchodě země, a své návštěvníky okouzluje svými přírodními krásami a historickými městy.

Info Provence