Zájezdy k zámkům na Loiře

Poznávací zájezdy na zámky na Loiře

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
Kouzelná země galského kohouta nabízí množství rozmanitých regionů k prozkoumání. Na tomto zájezdu do Francie jsme se rozhodli spojit pro vás největší turistická lákadla severní části Francie, která se obvykle navštěvují pouze v kratších zájezdech. Ve Francii uvidíte nejvýznamnější zámky na Loiře, které vás uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými zahradami. Přidali jsem i zámky, které se na běžných kratších zájezdech nenavštěvují. A dále ve Francii to bude divoké pobřeží s útesy, přírodní parky a řadu sakrálních památek ...

Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
Na tomto zájezdu navštívíte vzdálenější ale neméně krásné zámky na Loiře, významná historická města Francie (Chartres, Chinon aj.) i působivé pobřeží divokého Atlantického oceánu.

Paříž a zámky na Loiře

náhled6-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 6 490 Kč
Kouzelné město na Seině, Eiffelova věž, Louvre, procházky po nábřežích Seiny, velké množství muzeí, gotické kostely vrcholící stavbou katedrály Notre-Dame. Náš již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny. Samozřejmě nechybí ani nejznámější zámek Francie - sídlo Ludvíka XIV. - Versailles.

Info Paříž