Zájezdy do Normandie a Bretaně

Poznávací zájezdy do Normandie a Bretaně

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

náhled9-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
Vydejte se s námi do oblasti severozápadní Francie, do kraje spojeného s dávnou historií Francie, s mnoha památkami na její neskutečně dlouhou a bohatou historii. Na tomto zájezdu do Francie jsme se rozhodli spojit pro vás největší turistická lákadla severní části Francie, která se obvykle navštěvují pouze v kratších zájezdech. Ve Francii uvidíte nejvýznamnější zámky na Loiře, které vás uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými zahradami. A dále ve Francii to bude divoké pobřeží s útesy, přírodní parky a řadu sakrálních památek ...

Zahrady a zámky Normandie

náhled7-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 11 590 Kč
Zajímavý zájezd do Normandie a Bretaně za poznáním nejkrásnějších zahrad, hradů a opevněných městeček. Navštívíme zahrady Shamrock,Bois des Moutiers nebo Brécy, opevněná města Dinan, Vitré, slavné opatství Mont-St.-Michel, nejhezčí hrad Bretaně Josselin. Užijte si poklidnou atmosféru malých středověkých městeček a toulky zahradami.

Normandie a výlet na ostrov Jersey

náhled8-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 10 990 Kč
Zájezd Vás zavede do malebné části Francie - pobřežní Normandie, kde navštívíte významné památky i zahrady. Zájemci si mohou přikoupit fakultativní výlet na britský ostrov Jersey.

Info Bretaň

Info Normandie